Oyuncu Osman Aydın’ın hayatı ve biyografi bilgileri merak ediliyor. Osman Aydın aslen nereli, Osman Aydın boyu kaç, Osman Aydın burcu ne, Osman Aydın evli mi, Osman Aydın eşi kim, Osman Aydın oynadığı diziler filmler nedir sorularının yanıtları araştırılıyor. İlk gençlik yıllarında profesyonel olarak futbol ile ilgilenmiş olan yakışıklı oyuncu Osman Aydın, geçirdiği bir sakatlık sonrası futbolu bırakmak zorunda kalmıştır. Futbol kariyerini sonlandırdıktan sonra yakın çevresinin ısrarlarıyla mankenlik yapmaya başlamıştır.

Osman Aydın, ön lisans eğitimini Kavram Meslek Yüksekokulu Uluslararası Lojistik Bölümü'nde tamamlamıştır. Mezun olduğu bölümle ilgili hiçbir iş yapmayan Osman Aydın birçok moda çekiminde modellik yapmıştır. Osman Aydın kimdir nerelidir, memleketi neresi, evli mi, eşi kimdir, sevgilisi kimdir, boyu kaç, hangi burç, hangi dizilerde oynadı, hangi filmlerde oynadı sorularının yanıtları ve Osman Aydın’ın yaşamına dair merak edilenler haberimizde lussobet yer alıyor.

Hilal Anay aslen nereli boyu kaç burcu ne evli mi burnu estetik mi oynadığı diziler filmler Hilal Anay aslen nereli boyu kaç burcu ne evli mi burnu estetik mi oynadığı diziler filmler

Osman Aydın aslen nereli?

Osman Aydın aslen İzmitlidir. İzmit’te doğup büyüyen oyuncu Fenomen adlı yarışmaya katılmış ve dikkat çekmiştir. 75 kilo ağırlığında olan oyuncu, Star TV’de yayınlanan Geleceği Starı yarışmasında da sergilediği performanslarla çok beğenilmiştir.

osman aydın aslen nereli kimdir boyu kaç burcu ne evli mi eşi sevgilisi kim oynadığı diziler filmler

Osman Aydın boyu kaç?

Osman Aydın'ın boyu 1,85 cm’dir. Tatlı Küçük Yalancılar, Medcezir ve Kara Para Aşk adlı dizilerde küçük rollerde yer aldıktan sonra, 2017 yılında Şafak Sezer ve Binnur Kaya’nın oynadığı komedi türünde bir dizi olan “Türk Malı” dizisinde Eren karakterini canlandırmıştır.

Pınar Deniz aslen nereli burcu ne sevgilisi kim Pınar Deniz oynadığı tv dizileri ve filmleri Pınar Deniz aslen nereli burcu ne sevgilisi kim Pınar Deniz oynadığı tv dizileri ve filmleri

Osman Aydın burcu ne?

Osman Aydın'ın burcu Akreptir. Osman Aydın 18 Kasım 1986 tarihinde doğmuştur. Karamel Yapım imzalı bir Kanal 7 dizisi olan Emanet'te Selim karakteriyle yer almıştır. Bu rolle birlikte yapımcıların dikkatini çekmiştir.

osman aydın aslen nereli kimdir boyu kaç burcu ne evli mi eşi sevgilisi kim oynadığı diziler filmler

Osman Aydın evli mi eşi kim?

Osman Aydın evli değildir. Osman Aydın’ın kendi gibi manken olan Çağda Çetin ile uzun yıllardır bir birlikteliği vardır. Çift Instagram adreslerinden sık sık birlikte fotoğraf paylaşmaktadır. Yakışıklı oyuncu 2022’den beri Star TV’de yayınlanan Toprak ile Fidan isimli günlük dizisinde oynamaktadır. Dizide Toprak karakterine hayat veren Osman Aydın’a Hazal Adıyaman, Asuman Bora, Hilal Tüfekçi gibi isimler lussobet giriş eşlik etmektedir. Toprak ile Fidan dizisinin yapımcıları dizide hikâyenin bitmesi sebebiyle 100. Bölüm itibariyle final kararı almışlardır.

Halil İbrahim Ceyhan aslen nereli evli mi eşi kim boyu kaç burcu ne oynadığı diziler Halil İbrahim Ceyhan aslen nereli evli mi eşi kim boyu kaç burcu ne oynadığı diziler

Osman Aydın oynadığı diziler filmler

  • 2022 – Toprak ile Fidan - Toprak
  • 2020-2021 Emanet - Selim
  • 2017 – Türk Malı – Eren

osman aydın aslen nereli kimdir boyu kaç burcu ne evli mi eşi sevgilisi kim oynadığı diziler filmler