Oyka Grup İnşaat firması ürettiği akıllı projeler ile inşaat sektörüne yeni bir soluk getirdi. İzmir Konsept Ulukent projesi ile "Sağlam Yapı Mutlu Yaşam" odaklı yaklaşımını güçlendiren firma, önceliğini depreme dayanıklı sağlam binalar yapmaya ve aynı zamanda modern ve kullanışlı evler inşa etmeye veriyor. Oyka Park Evleri ve Oyka Seyrek Evleri'nden sonra Oyka Konsept Ulukent gibi büyük projelere imza atan firma, sağlam ve konforlu yapılar üreterek, sevdiklerinizle uzun yıllar güzel anılar biriktirebileceğiniz yapılara imza atıyor.

Oyka Grup her türlü resmi prosedür ve yönetmenliğe uygun olarak inşa ettiği İzmir inşaat projeleri ile yaşamaya değer evler üretiyor. Firma, son projesi olan Oyka Grup Konsept Ulukent ile İzmir Ulukent’in gözbebeği haline geldi. İzmir’de akıllı ev projesi olan Oyka Grup Konsept Ulukent, deprem yönetmeliğine uygun olarak son teknoloji sistemlerle yapıldı. Projede 250 adet fore kazık uygulaması, radye temel sistemi, temel yalıtımlar ve drenaj hattı gibi sistemler kullanıldı.

Oyka Grup İnşaat İzmir Konsept Ulukent projesi

İzmir Oyka Konsept Ulukent projesini ortaya koyan uzman ekipler, tam donanımlı bir yaşam alanı tasarladılar. Oyka Konsept Ulukent projesinde, daireler arası ses, su ve ısı izolasyon uygulamasından, yerden ısıtma sistemine, özel güvenlik korumasından site içi güvenlik kamera sistemine, açık havuz alanından çocuk oyun parkına ve kapalı spor salonuna, hidrofor sisteminden 2 katlı kapalı ve açık otoparka ve ayrıca kütüphane ve çalışma odasına tüm ayrıntılar düşünülmüş.

Dairelerde ise 3'lü ankastre setinden klimaya, daire içi asansör çağırma butonundan elektrikli panjur sistemine, görüntülü diyafondan tek anahtar kontrolünde elektrik açma kapamaya, merkezi uydudan aydınlatmalı asma tavana, özel tasarım mutfaktan özel tasarım hilton banyoya ve duş ünitesi sistemine, ithal boyalı duvarlardan ebeveyn banyosu ve giyinme odasına, tüm daire içi ihtiyaçlar kurulmuş.

İzmir Oyka Konsept Ulukent Oyka Grup İnşaat

Sağlam Yapı Mutlu Yaşam: Oyka Grup İnşaat

2005 yılından bu yana modern ve sürdürebilir projeler üretmekte olan Oyka Grup İnşaat, toplumsal yaşam standartlarının iyileştirilmesine yönelik projeleri ile güvenli yarınlar için güçlü yapılar inşa ediyor. Alanında uzman kadrosu, sağlamlık ve güvenlik bilinciyle yaşam alanları inşa eden yapan Oyka Grup İnşaat, müşteri memnuniyetini esas alarak projeler geliştiriyor.

Tüm çalışanları, müşterileri, yatırımcıları ve çözüm ortakları ile büyük bir aile olan Oyka Grup İnşaat, öncelikli olarak her zaman müşteri güvenliğini hedefliyor. Bu sebepten, İzmir’de akıllı ev projeleri ile tüm yapılarında deprem yönetmeliğine hassasiyet göstererek, sağlam ve güvenli bir gelecek inşa ediyor.

Oyka Grup İnşaat iletişim bilgileri ve telefon

Oyka Grup İnşaat adres: 30 Ağustos Mahallesi 7120 Sokak, Ulukent No:2/2, 35510 Menemen/İzmir

Oyka Grup İnşaat telefon: 0532 716 60 84 / 0507 967 48 97

Oyka Grup İnşaat web sitesi: https://oykagrup.com/

Oyka Grup İnşaat instagram hesabı: https://www.instagram.com/oykagrup/

oyka grup konsept ulukent izmir