Cüneyt Arkın ve Filiz Akın’ın başrollerini paylaştığı Oyun Bitti filmi televizyon ekranlarında Yeşilçam tutkunları ile buluşmaya devam ediyor. Filmin çekim ve yayın ayrıntıları araştırılmaya devam ediyor. Oyun Bitti filmi nerede çekildi, Oyun Bitti filmi kaç yılında çekildi, Oyun Bitti filmi ne zaman çekildi, Oyun Bitti filmi oyuncuları isimleri nedir, Oyun Bitti filmi hangi kanalda oynuyor? sorularının yanıtları ortaya çıktı. Filmin oyuncu kadrosunda Cüneyt Arkın, Filiz Akın, Hulusi Kentmen, Deniz Erkanat, Kayhan Yıldızoğlu, Sami Hazinses ve Cevat Kurtuluş’un yanı sıra, Mürüvvet Sim, Sedef Ecer, Necdet Tosun, Tevhid Bilge ve Nubar Terziyan rol alıyor. Filmde, oyunla başlayan ama gerçeğe dönüşen bir aşkın hikâyesi anlatılıyor. Cüneyt Arkın Filiz Akın Oyun Bitti filmi ne zaman çekildi, çekildiği yer, çekim yeri, Oyun Bitti filminde şarkıları kim söylüyor, hangi kanalda oynuyor, oyuncu kadrosu isimleri sorularının yanıtları ve 86 dakika süren filme dair merak edilen detaylar haberimizde exxenbet yer alıyor.

Cüneyt Arkın Paramparça filmi nerede çekildi ne zaman çekildi kaç yılında oyuncuları isimleri Cüneyt Arkın Paramparça filmi nerede çekildi ne zaman çekildi kaç yılında oyuncuları isimleri

Oyun Bitti filmi kaç yılında çekildi ne zaman?

Oyun Bitti filmi 1971 yılında çekildi. Film 1 Şubat 1972 tarihinde gösterime girdi. Filmde, Filiz Akın’ın canlandırdığı Zeynep, bir gazinoda şarkıcıdır. Etrafındaki lüks hayata karşın, mütevazı bir hayat sürmektedir. Bir gecekonduda, müzisyen arkadaşlarıyla beraber yaşar. Bir fabrikanın kuruluş yıldönümü münasebetiyle özel bir konsere davet edilir. Fabrikanın sahibi Hayrullah Kodaman’dır. Konser sonrası tesadüfen Doğan’la tanışırlar. Doğan kendini şirket sahibi mühendis olarak takdim eder. Zeynep’i de Hayrullah Bey’in kızı sanmıştır. Güzel kadın, küçük bir oyun oynamaya karar verir. Doğan’dan etkilenmiştir. Doğan da Zeynep’i çok beğenmiştir. İkili birbirlerinden habersiz tehlikeli bir oyun oynamaya başlar.

Kara Murat Fatih’in Fermanı nerede çekildi kaç yılında çekildi oyuncuları isimleri hangi kanalda? Kara Murat Fatih’in Fermanı nerede çekildi kaç yılında çekildi oyuncuları isimleri hangi kanalda?

Oyun Bitti filmi nerede çekildi?

Oyun Bitti filmi İstanbul’un Üsküdar ilçesinde çekildi. Filmin çekimlerinin bir bölümü Üsküdar’ın Kısıklı semtinde yapılmıştır. Filmde Cüneyt Arkın’ın evi Kısıklı’dadır. Ayrıca Üsküdar’ın farklı yerleri ile İstanbul’un birçok ilçesinde ve semtinde de çekim setleri kurularak çekimler tamamlanmıştır. Filmin yönetmen koltuğunda, aynı zamanda senaryosunu da yazan Orhan Elmas oturuyor. Filmin bir diğer senaristi ise Fuat Özlüer. Yapımcısı Türker İnanoğlu olan filmin hikayesi Erdoğan Tünaş’a ait. Oyun Bitti filminin müziklerini Metin Bükey hazırladı. Erler Film tarafından dram, duygusal ve komedi türlerinde çekilen yapım 1 saat 24 dakika exxenbet giriş sürüyor.

Cüneyt Arkın Üç Kağıtçılar filmi nerede çekildi kaç yılında çekildi ne zaman oyuncuları isimleri Cüneyt Arkın Üç Kağıtçılar filmi nerede çekildi kaç yılında çekildi ne zaman oyuncuları isimleri

Oyun Bitti filmi hangi kanalda oynuyor?

Oyun Bitti filmi 360 TV kanalında oynuyor. Film 14 Mayıs Pazar günü saat 15.00’te 360 TV ekranlarında yayınlanacak ve Yeşilçam filmlerini sevenlerle buluşacak. Filmde, bir gecekonduda müzisyen arkadaşları ile birlikte yaşayan Zeynep, bir gazinoda şarkıcılık yapıyor. Hayrullah Kodaman'ın fabrikasının kuruluş yıldönümü nedeniyle özel bir konser veren Zeynep, burada Doğan adında bir adam ile tanışıyor. Doğan, Zeynep'i Hayrullah Bey'in kızı sanıyor ve kendisini şirket sahibi biri olarak tanıtıyor. Zeynep ise küçük bir oyun oynamaya karar veriyor. İkisinin de oynadığı bu tehlikeli oyunun beklenmedik sonuçları oluyor.

Arım Balım Peteğim filmi nerede çekildi kaç yılında çekildi hangi kanalda oynuyor oyuncuları kim? Arım Balım Peteğim filmi nerede çekildi kaç yılında çekildi hangi kanalda oynuyor oyuncuları kim?

Oyun Bitti filmi oyuncuları isimleri

 • Cüneyt Arkın (Doğan Alp)
 • Filiz Akın (Zeynep)
 • Hulusi Kentmen (Hayrullah Bey)
 • Deniz Erkanat (Meral)
 • Kayhan Yıldızoğlu (Şakir)
 • Sami Hazinses (İsmail)
 • Cevat Kurtuluş (Kemancı)
 • Mürüvvet Sim (Neriman)
 • Sedef Ecer (Zeynep'in Kızı)
 • Necdet Tosun (Kadir Usta)
 • Tevhid Bilge (Komiser)
 • Nubar Terziyan (Zeynep'in Arkadaşı)
 • Hayri Caner (Zeynep'in Arkadaşı)
 • Renan Fosforoğlu (Gazino Patronu)
 • Ekrem Dümer (Haciz Memuru)
 • Sabahat İzgü (Hapishanedeki Kadın)
 • Zeki Sezer (Müşteri)

Filiz Akın Karateci Kız Türk filmi nerede çekildi ne zaman çekildi kaç yılında oyuncuları isimleri Filiz Akın Karateci Kız Türk filmi nerede çekildi ne zaman çekildi kaç yılında oyuncuları isimleri