Oyuncu Aybüke Yılmaz’ın hayatı ve biyografi bilgileri merak ediliyor. Oyuncu Aybüke Yılmaz kimdir, Oyuncu Aybüke Yılmaz nereli, Oyuncu Aybüke Yılmaz kaç yaşında, oyuncu Aybüke Yılmaz boyu kaç, oyuncu Aybüke Yılmaz burcu ne, oyuncu Aybüke Yılmaz oynadığı tv dizileri filmleri nedir? sorularının yanıtları araştırılıyor. Fedakâr dizisi ile ekranlara gelen 1993 doğumlu güzel oyuncu aynı zamanda fotomodellik de yapmaktadır. Hakkında fazla bilgi bulunmayan, İrem Erdöl Menajerlik şirketine bağlı olarak çalışan oyuncu, ilk televizyon deneyimini Kırmızı Oda dizisinde yer alarak kazanmıştır.

Aktif olarak tiyatro oyunculuğu yapan Aybüke Yılmaz, 2022 yılında Kaç Tilki Kaç isimli tiyatro oyununda sergilediği performans ile dikkatleri üzerine çekmiştir. Aybüke Yılmaz ayrıca Kanlı Nigar, Oz Büyücüsü, Korkut Ata, Kuzguncuklu Fazilet, Baba ve Kadınları Anlama Sanatı gibi çok beğenilen oyunlarda yer almıştır. Aybüke Yılmaz kimdir nerelidir, memleketi neresi, boyu kaç, kilosu nedir, yaşı kaç, hangi burç, evli mi, eşi kimdir, sevgilisi kimdir, hangi dizilerde oynadı, hangi filmlerde oynadı soruları yanıtları ve Aybüke Yılmaz’ın yaşamına dair merak edilenler haberimizde betmavera yer alıyor.

Berkay Veli aslen nereli boyu kaç burcu ne evli mi eşi kim Berkay Veli oynadığı tv dizileri filmleri Berkay Veli aslen nereli boyu kaç burcu ne evli mi eşi kim Berkay Veli oynadığı tv dizileri filmleri

Oyuncu Aybüke Yılmaz nereli?

Oyuncu Aybüke Yılmaz aslen Samsunludur. Samsun’da doğup büyüyen oyuncu, üniversite eğitimini Kıbrıs’ta tamamlamıştır. 1993 doğumlu olan oyuncu evli değildir. Aybüke Yılmaz uzun yıllardır Gökhan Yılmaz ile birliktedir. Instagram sayfasını aktif olarak kullanan oyuncu, profilinde sevgilisi ile sık sık fotoğraf paylaşmaktadır. Fakat sevgilisi ve sevgilisinin mesleği hakkında bilgi bulunmamaktadır.

Oyuncu Aybüke Yılmaz kimdir nereli kaç yaşında boyu kaç burcu ne oynadığı tv dizileri filmleri

Oyuncu Aybüke Yılmaz kaç yaşında?

Oyuncu Aybüke Yılmaz 29 yaşındadır. 56 kilogram ağırlığındaki oyuncu günümüzde Kanal 7’de yayınlanmaya başlayan Fedakar dizisinde oynamaktadır. Hafta sonu Cumartesi ve Pazar geceleri saat 23:00’da ekranlara gelen dizide Aybüke Yılmaz’a Berkay Veli, Ceren Yavuz, Mihriban Er, Yiğit Eser, Kahraman Sivri ve Özgür Yelaldı gibi isimler eşlik etmektedir.

Mahassine Merabet aslen nereli boyu kaç evli mi burcu ne yaşı kaç oynadığı diziler filmler Mahassine Merabet aslen nereli boyu kaç evli mi burcu ne yaşı kaç oynadığı diziler filmler

Oyuncu Aybüke Yılmaz boyu kaç?

Oyuncu Aybüke Yılmaz’ın boyu 175 cm’dir. Fedakar dizisinde Elif karakterine hayat veren Aybüke Yılmaz düzgün fiziği ve güzelliği ile dikkatleri üzerine çekmektedir. Fedakar dizisi konusu itibariyle intikamdan doğan bir aşk öyküsünü betmavera giriş aktarmaktadır. Çocuk yaşta annesiz kalan Elif ve zengin bir ailenin tek veliahdı Tarık’ın hikayesi anlatılmaktadır.

Nana Stambolishvili aslen nereli kaç yaşında evli mi eşi kim boyu kaç burcu ne oynadığı diziler Nana Stambolishvili aslen nereli kaç yaşında evli mi eşi kim boyu kaç burcu ne oynadığı diziler

Oyuncu Aybüke Yılmaz burcu ne?

Oyuncu Aybüke Yılmaz’ın burcu Terazidir. Dizide annesini çocuk yaşta kaybeden Elif, kardeşleri Sefer ve Narin’e bakan fedakar bir abladır. Küçük kardeşleri Narin’in kaybıyla birlikte iki kardeş birbirine tutunur. Elif, hiç beklemediği bir anda kardeşi Sefer’in katil olduğu iddiasıyla yıkılır. Tarık, ablasının katili Sefer’i yakalamak için Elif’i kaçırıp tutsak eder.

Kanal 7 Esaret dizisi hangi gün oynuyor nerede çekiliyor oyuncuları isimleri Hira kimdir? Kanal 7 Esaret dizisi hangi gün oynuyor nerede çekiliyor oyuncuları isimleri Hira kimdir?

Oyuncu Aybüke Yılmaz oynadığı tv dizileri filmleri

  • 2023 – Fedakar – Elif
  • 2021 - Kırmızı Oda

Oyuncu Aybüke Yılmaz kimdir nereli kaç yaşında boyu kaç burcu ne oynadığı tv dizileri filmleri