Kuruluş Osman dizisiyle dikkatleri üzerine çeken güzel oyuncu Özge Törer’in hayatı ve biyografi bilgileri merak ediliyor. Özge Törer aslen nereli, Özge Törer burcu ne, Özge Törer boyu kaç, Özge Törer evli mi, Özge Törer eşi sevgilisi kim, Özge Törer oynadığı tv dizileri filmleri nedir? soruları yanıt buldu. 1998 yılında Bitlis'te dünyaya gelen güzel oyuncu Özge Törer ailesinin yönlendirmesiyle beraber çocuk yaşlarda tiyatro oyunculuğu eğitimine başladı.

Kuruluş Osman dizisinde Rabia Bala Hatun karakterine hayat veren başarılı oyuncu Özge Törer, dizinin kadrosuna 2019 yılında dahil oldu. Rabia Bala Hatun, Şeyh Edebali'nin kızı ve Osmanlı Devleti'nin ilk veziri Alaaddin Paşa'nın annesi olarak bilinmektedir. İlk oyunculuk deneyimini Kuruluş Osman dizisinde oynadığı rol ile yakalayan güzeller güzeli oyuncu, büyük bir hayran kitlesine sahip. Oyuncu Özge Törer kimdir nerelidir, hangi burç, boyu kaç, evli mi eşi kim, hangi dizilerde oynadı, hangi filmlerde oynadı sorularının yanıtları ve Özge Törer’in yaşamına dair merak edilen detaylar haberimizde sandalsbet yer alıyor.

Burak Özçivit aslen nereli burcu ne boyu kaç evli mi eşi kimdir oynadığı tv dizileri filmleri Burak Özçivit aslen nereli burcu ne boyu kaç evli mi eşi kimdir oynadığı tv dizileri filmleri

Özge Törer aslen nereli?

Özge Törer aslen Bitlislidir. Törer, Bitlis’te dünyaya gelmiştir. Babasının işi dolasıyla İzmir’e taşınan Özge Törer burada büyümüştür. Yaşamını İstanbul’da devam ettiren genç oyuncu Kristal Küre Ödülleri’nde Yılın En İyi Kadın Oyuncusu ödülünü almıştır. Kuruluş Osman dizisi ile ilk oyunculuk deneyimini yaşayan Özge Törer, dizinin başrolleri arasında yer almaktadır.

Özge Törer burcu ne?

Özge Törer'in burcu Aslan'dır. 16 Ağustos'ta doğan Özge Törer, ilk oyunculuk deneyimini de Kuruluş Osman dizisi ile yaşamıştır. Günümüzde de aynı şekilde ATV ekranlarında yayınlanmakta olan Kuruluş Osman dizisinde Bala Hatun karakterini canlandırmaktadır.

Onur Buldu aslen nereli boyu kaç burcu ne evli mi eşi sevgilisi kim oynadığı tv dizileri filmleri Onur Buldu aslen nereli boyu kaç burcu ne evli mi eşi sevgilisi kim oynadığı tv dizileri filmleri

Özge Törer boyu kaç?

Özge Törer'in boyu 1,68 cm'dir. Güzel oyuncu 55 kilodur. Özge Törer 2017 yılında Muğla Sıtkı Kocaman Üniversitesi’ni kazanmış daha sonra da sahne sanatları bölümünde okumaya başlamıştır. Dizide canlandırdığı Bala Hatun karakteri ile geniş bir hayran kitlesine ulaşmıştır. Özge Törer, kişisel hayatıyla ilgili şunları söylemişti: "Mutluluktan ziyade huzura önem veren biriyim. Gönlümden geçen dileklerimin her zaman gerçekleşmesi, elde ettiğim başarılar ile aile kavramı beni en çok mutlu kılanlar. Saygısızlık ve haksızlığa tahammülüm yok. Haset düşüncelerden, bencilce davranışlardan ve önyargıdan nefret ediyorum."

Özge Törer evli mi eşi kimdir?

Güzelliğiyle dikkat çeken oyuncu Özge Törer evli değildir. Özge Törer’in özel yaşamına dair henüz bir detay bulunmuyor. 2021 yılında verdiği bir röportajda, oyuncu olmasaydı iç mimar olmayı istediğini dile getirmişti. Genç oyuncu Özge Törer, Kuruluş Osman dizisinde canlandırdığı Bala Hatun karakteri ile oyunculuk kariyerine sandalsbet giriş devam ettirmektedir.

Fırat Tanış aslen nereli evli mi eşi sevgilisi kim çocuğu var mı burcu ne oynadığı tv dizileri filmleri Fırat Tanış aslen nereli evli mi eşi sevgilisi kim çocuğu var mı burcu ne oynadığı tv dizileri filmleri

Özge Törer oynadığı tv dizileri filmleri

  • 2019 - Kuruluş Osman dizisi - Bala Hatun