Disney+ platformunda yayınlanan Özür Dilerim filminin çekim ve yayın ayrıntıları araştırılmaya devam ediyor. Özür Dilerim filmi nerede çekildi, Özür Dilerim filmi ne zaman çekildi, Özür Dilerim filmi hangi platformda oynuyor, Özür Dilerim filmi oyuncuları isimleri nedir, Özür Dilerim filmi deniz feneri nerede? sorularının yanıtları ortaya çıktı. Oyuncu İbrahim Büyükak’ın Erkin’i, Oğuzhan Koç’un kardeşi Koray’ı ve Gizem Karaca’nın da Erkin’in eski nişanlısı Merve’yi canlandırdığı filmde Metin Coşkun, Müfit Kayacan, Mert Turak, Yeliz Kuvancı, Gümeç Alpay Aslan, Yonca Şahinbaş, Kerimcan Kamal ve Fatma Toptaş gibi usta ve genç oyuncular onlara eşlik ediyor. Çekildikten sonra özel gösterimi gerçekleşen ve izleyenlerden tam not alan film, izleyicilere kahkaha dolu saatler vadediyor. Özür Dilerim filmi deniz feneri nerede çekildi, çekildiği yer, çekim yeri, kaç yılında çekildi, hangi platformda oynuyor, hikayesi ne, oyuncu kadrosu karakterleri kim sorularının yanıtları ve filme dair detaylar haberimizde palazzo yer alıyor.

Müjdemi İsterim filmi nerede çekildi ne zaman çekildi hangi platformda oyuncuları isimleri Müjdemi İsterim filmi nerede çekildi ne zaman çekildi hangi platformda oyuncuları isimleri

Özür Dilerim filmi ne zaman çekildi?

Özür Dilerim filmi 2022 yılında çekildi. Filmin çekimlerine 2022 yılında başlandı ve 2023 yılında çekimler tamamlandı. Daha sonra Disney+ platformunda 14 Nisan 2023 tarihinde izleyicilerle buluşan film, çok izlenen yapımlar arasında yer almaya devam ediyor. Disney+, birçok yerli ve yabancı dizinin yanı sıra son dönemde yayınladığı yerli orijinal filmleriyle dikkatleri üzerine çekiyor. 25 Film’in yapımcılığını üstlendiği, İbrahim Büyükak’ın yazıp, aynı zamanda yönetmen koltuğuna oturduğu ve başrolünde olduğu filmin diğer başrolleri Oğuzhan Koç ve Gizem Karaca oldu.

Seni Bulacam Oğlum filmi nerede çekildi hangi şehirde ne zaman çekildi oyuncuları isimleri Seni Bulacam Oğlum filmi nerede çekildi hangi şehirde ne zaman çekildi oyuncuları isimleri

Özür Dilerim filmi konusu ne?

Özür Dilerim filminde, deniz fenerinde bekçilik yapan Erkin, otuzlu yaşlarının ortasında, yapayalnız bir adam olarak karşımıza çıkıyor. Kredi borçlarının altında ezilen Erkin, bir gün dedesinin ölüm haberini alıyor. Hemen huzurevinde kalan dedesinin yanına giden Erkin’i büyük bir sürpriz bekliyor. Dedesi Erkin’den, yıllar önce kalbini kırdığı kardeşi Koray ve eski nişanlısı Merve’den özür dilemesini istiyor. Kredi borçlarından kurtulabilmek için dedesinin isteğini gerçekleştirmek zorunda kalan Erkin, bu süreçte kendisini büyük bir maceranın içinde buluyor.

İyi Adamın 10 Günü nerede çekildi ne zaman çekildi oyuncuları isimleri İkizler Tevfik Pınar kim? İyi Adamın 10 Günü nerede çekildi ne zaman çekildi oyuncuları isimleri İkizler Tevfik Pınar kim?

Özür Dilerim filmi nerede çekildi?

Özür Dilerim filmi İzmir’de çekildi. Filmin çekimlerinin büyük bölümü İzmir’de gerçekleşti. İzmir’in farklı ilçeleri, semtleri ve mekanlarında çekim setleri kuruldu. Komedi türünde çekilen yapım ilgi görmeye devam ediyor.

Özür Dilerim filmi hangi platformda oynuyor?

Özür Dilerim filmi Disney+ platformunda oynuyor. Recep İvedik, Bursa Bülbülü, Alice Müzikali gibi yerli yapımların da yer aldığı Disney+’da Özür Dilerim filmi de yayınlanıyor. Son aylarda önemli bir çıkış yapan Disney+, yeni diziler ve filmlerle en çok tercih edilen dijital platformlar arasında yer alıyor. Özür Dilerim filmi 111 dakika palazzo giriş sürüyor.

Kutsal Damacana 2 İtmen nerede çekildi ne zaman çekildi hangi kanalda oynuyor oyuncuları Kutsal Damacana 2 İtmen nerede çekildi ne zaman çekildi hangi kanalda oynuyor oyuncuları

Özür Dilerim filmi oyuncuları isimleri

 • İbrahim Büyükak - Erkin
 • Oğuzhan Koç - Koray
 • Gizem Karaca - Merve
 • Metin Coşkun - Dede
 • Müfit Kayacan - Hicabi Avkiran
 • Mert Turak - Poyraz
 • Yeliz Kuvancı - Canan
 • Gümeç Alpay Aslan - Asuman
 • Kadir Polatçı - Özgür
 • Yonca Cevher
 • Fatma Toptaş

Eyvah Eyvah 3 filmi nerede çekildi hangi ilde köyde ne zaman çekildi hangi kanalda oynuyor? Eyvah Eyvah 3 filmi nerede çekildi hangi ilde köyde ne zaman çekildi hangi kanalda oynuyor?