Oyuncu Pınar Çağlar Gençtürk’ün hayatı ve biyografi bilgileri merak ediliyor. Pınar Çağlar Gençtürk aslen nereli, Pınar Çağlar Gençtürk boyu kaç, Pınar Çağlar Gençtürk burcu ne, Pınar Çağlar Gençtürk evli mi, Pınar Çağlar Gençtürk eşi kim, Pınar Çağlar Gençtürk oynadığı filmleri ve tv dizileri nedir? sorularının yanıtları araştırılıyor. Çocuk yaşta sanatçıların ve siyasetçilerin taklitlerini yaptığı için yeteneği erken keşfedilen Pınar Çağlar Gençtürk’ün ailesi kızlarını Kocaeli Bölge Tiyatrosuna göndermiştir ve burada altı yıl boyunca oyunculuk eğitimi almasını sağlamışlardır.

Pınar Çağlar Gençtürk, Özel Atafen Lisesinden mezun olduktan sonra 2003 yılında Akademi İstanbul Tiyatro bölümünü tam burslu olarak kazanmıştır ve bölümü birincilikle bitirmiştir. Mastırını ise Kadir Has Üniversitesinde Film Drama Bölümünde yapmıştır. Pınar Çağlar Gençtürk kimdir nerelidir, memleketi neresi, hangi burç, boyu kaç, evli mi, eşi kim, hangi dizilerde oynadı, hangi filmlerde oynadı soruları yanıtları ve Pınar Çağlar Gençtürk’ün yaşamına dair merak edilenler haberimizde spinbet yer alıyor.

Pınar Çağlar Gençtürk aslen nereli boyu kaç burcu ne evli mi eşi kim oynadığı filmleri ve tv dizileri

Pınar Çağlar Gençtürk aslen nereli?

Pınar Çağlar Gençtürk aslen Kocaelilidir. Lise mezuniyetine kadar burada yaşayan Gençtürk, oyunculuk eğitimlerini tamamlayabilmek için İstanbul’a taşınmıştır. İlk oyunculuk deneyimini Nurgül Yeşilçay’ın başrolde yer aldığı 2009 yapımı 7 Kocalı Hürmüz filmi ile kazanmıştır. Yetenekli oyuncu, yaşamını İstanbul'da sürdürmektedir.

Pınar Deniz aslen nereli burcu ne sevgilisi kim Pınar Deniz oynadığı tv dizileri ve filmleri Pınar Deniz aslen nereli burcu ne sevgilisi kim Pınar Deniz oynadığı tv dizileri ve filmleri

Pınar Çağlar Gençtürk burcu ne?

Pınar Çağlar Gençtürk’ün burcu Balık’tır. 6 Mart 1982 yılında doğan yetenekli oyuncu 41 yaşındadır. 2011-2013 yılları arasında Muhteşem Yüzyıl dizisinde Beyhan Sultan olarak yer almıştır. Kariyeri boyunca pek çok tiyatro oyununda yer alan yetenekli oyuncu, Yalnızlar Kulübü oyunundaki performansı ile 17. Afife Tiyatro Ödülleri’nde ve 18. Sadri Alışık Tiyatro ve Sinema Oyuncu Ödülleri’nde En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu ödüllerini almıştır.

Kaan Urgancıoğlu aslen nereli boyu kaç burcu ne evli mi eşi kimdir oynadığı tv dizileri ve filmleri Kaan Urgancıoğlu aslen nereli boyu kaç burcu ne evli mi eşi kimdir oynadığı tv dizileri ve filmleri

Pınar Çağlar Gençtürk boyu kaç?

Pınar Çağlar Gençtürk’ün boyu 1,68 cm’dir.  2011 yılından beri aralıksız tv projelerinde yer alan oyuncu Çıplak Gerçek, Çalıkuşu, Arkadaşlar İyidir, Evlat Kokusu, Bizim Hikaye, Kadın ve Arıza dizilerinde yer almıştır.

Yargı dizisi hangi gün oynuyor hangi kanalda nerede çekiliyor yeni bölüm ne zaman oyuncuları Yargı dizisi hangi gün oynuyor hangi kanalda nerede çekiliyor yeni bölüm ne zaman oyuncuları

Pınar Çağlar Gençtürk evli mi eşi kim?

Pınar Çağlar Gençtürk evli değildir. Sosyal Medya adreslerinden sık sık fotoğraf paylaşan Gençtürk’ün sevgilisinin kim olduğu bilinmemektedir. Günümüzde Yargı dizisinde Aylin karakterini canlandıran oyuncuya dizide Kaan Urgancıoğlu, Pınar Deniz, Hüseyin Avni Danyal, Uğur Polat spinbet giriş ve Uğur Aslan gibi yetenekli oyuncular eşlik etmektedir.

Pınar Çağlar Gençtürk aslen nereli boyu kaç burcu ne evli mi eşi kim oynadığı filmleri ve tv dizileri

Pınar Çağlar Gençtürk oynadığı filmleri ve tv dizileri

Pınar Çağlar Gençtürk oynadığı tv dizileri

 • 2021 - Yargı - Aylin Erguvan Yılmaz
 • 2020-2021 - Arıza - Emine
 • 2019 - Kadın - Jale Demir
 • 2018-2019 - Bizim Hikaye - Ferda
 • 2017 - Evlat Kokusu - Meryem
 • 2016 - Arkadaşlar İyidir - Sema Kahraman
 • 2013-2014 - Çalıkuşu - Münevver
 • 2012 - Çıplak Gerçek - Gülsen
 • 2011-2013 - Muhteşem Yüzyıl - Beyhan Sultan

Müjde Uzman aslen nereli burcu ne boy kilo Müjde Uzman oynadığı filmleri ve tv dizileri Müjde Uzman aslen nereli burcu ne boy kilo Müjde Uzman oynadığı filmleri ve tv dizileri

Pınar Çağlar Gençtürk oynadığı filmler

 • 2020 - Hayat
 • 2015 - Misofonya - Ece
 • 2015 - Denizatı - Mryie
 • 2014 - Siccîn - Nisa
 • 2010 - Herkes mi Aldatır? - Arzu
 • 2009 - 7 Kocalı Hürmüz - Havva

Pınar Çağlar Gençtürk aslen nereli boyu kaç burcu ne evli mi eşi kim oynadığı filmleri ve tv dizileri