Oyuncu Pınar Deniz’in hayatı ve biyografi bilgileri merak ediliyor. Pınar Deniz aslen nereli, Pınar Deniz burcu ne, Pınar Deniz evli mi, Pınar Deniz sevgilisi kim, Pınar Deniz oynadığı tv dizileri ve filmleri nedir? sorularının yanıtları ortaya çıktı. 4 Kasım 1993 tarihinde Adana’da dünyaya gözlerini açan Pınar Deniz, Arap kökenli bir ailenin çocuğudur. 2 yaşında ailesi ile birlikte İstanbul’a taşınan ve Sarıyer’in Tarabya semtinde büyüyen Pınar Deniz, İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık bölümünden mezun olmuştur. Verdiği bir röportajda 2 yaşına kadar Türkçe bilmediğini, İstanbul’a taşındıklarında bu yüzden zorluk yaşadığını, arkadaşları arasında dışlanmamak için Arapça konuşmaya çekindiğini ve utandığını dile getiren Pınar Deniz, üniversite eğitimi ile birlikte oyunculuk kariyerine ağırlık vermiştir. İlk oyunculuk deneyimini 2014 yılında Star TV'de yayımlanan Sil Baştan adlı dizide Evrim karakterini canlandırarak yaşayan ve Şarkıcı Murat Dalkılıç'ın Yani adlı şarkısının klibinde de oynayan Pınar Deniz, 2016 - 2018 yılları arasında Kanal D'de yayımlanan Vatanım Sensin adlı dizide Yıldız karakterini canlandırmıştır. Pınar Deniz kimdir nerelidir, memleketi, evli mi, eşi sevgilisi kimdir, hangi burç, hangi dizilerde oynadı, hangi filmlerde oynadı sorularının yanıtları ve Pınar Deniz’in yaşamına dair merak edilen ayrıntılar haberimizde yinebet yer alıyor.

Halil İbrahim Ceyhan aslen nereli burcu ne boyu kaç evli mi eşi kimdir oynadığı tv dizileri Halil İbrahim Ceyhan aslen nereli burcu ne boyu kaç evli mi eşi kimdir oynadığı tv dizileri

Pınar Deniz aslen nereli?

Pınar Deniz aslen Adanalıdır. Arap kökenli olan Pınar Deniz, Tarabya’da büyümüştür ve yaşamını İstanbul’da sürdürmektedir. 2018 yılında FOX'ta yayımlanan, başrolünü Berk Cankat'la paylaştığı Bir Deli Rüzgar dizisinde Gökçe karakterini canlandıran Pınar Deniz, Netflix'te yayımlanan Aşk 101 dizisinde Burcu karakterini canlandırmıştır. Oyunculuk kariyeri boyunca birçok ödülün sahibi olan Pınar Deniz, 2017 yılında İKÜ 1. Kariyer Ödülleri’nde Yılın En Başarılı Çıkış Yapan Kadın Oyuncusu ödülünü, 2021 yılında 11. İMK Sosyal Medya Ödülleri’nde En İyi Kadın Oyuncu ödülünü, 2022 yılında 12. Engelsiz Yaşam Vakfı Ödülleri’nde Yılın En İyi Kadın Oyuncusu ödülünü almıştır.

Pınar Deniz burcu ne?

4 Kasım doğumlu olan Pınar Deniz’in burcu Aktep’tir. Günümüzde, 2021 yılında Kanal D'de yayımlanmaya başlayan Yargı dizisinde Aşk 101'de birlikte rol aldığı Kaan Urgancıoğlu ile başrolleri paylaşan ve Ceylin Erguvan karakterini canlandıran Pınar Deniz, bu dizideki oyunculuk performansı ile dikkatleri üzerine çekmiştir ve çok konuşulan oyuncular arasında yer almıştır. Pınar Deniz’in aldığı ödüller arasında ayrıca 9. TURKMSIC Ödülleri’nde Pandeminin En İyi Dizi Çifti (Pınar & Kaan) ödülü, 20. YTÜ Yılın Yıldızları Ödülleri’nde En Beğenilen Kadın Sinema Oyuncusu ödülü vardır. Deniz, 1. Uluslararası Kristal Ödülleri’nde En İyi Dizi Çifti (Pınar & Kaan) ödülünü, 2. Uluslararası Zirve Ödülleri’nde Yılın En İyi Kadın Oyuncusu ödülünü almıştır. İKÜ 4. Kariyer Onursal Ödülleri’nde Yılın En Beğenilen Dizi Çifti (Pınar & Kaan) ödülünü, IEEE ODTÜ Sosyal Medya Ödülleri’nde En Başarılı Kadın Oyuncu ödülünü, 4. Yeditepe Üniversitesi Women in Business Kulübü Dünya Emekçi Kadınlar Günü Ödülleri’nde En İyi Kadın Oyuncu ödülünü kazandı.

Öykü Gürman aslen nereli burcu ne evli mi eşi kimdir Öykü Gürman oynadığı tv dizileri filmleri Öykü Gürman aslen nereli burcu ne evli mi eşi kimdir Öykü Gürman oynadığı tv dizileri filmleri

Pınar Deniz evli mi?

Oyuncu Pınar Deniz evli değildir. Ödüllere doymayan Pınar Deniz ayrıca, 16. GSÜ EN Ödülleri, 13. Quality Of Magazine Dergisi Ödülleri, Face To Fast Ödülleri, 8. Elle Stil Ödülleri, Güzel Awards, Uluslararası İzmir Film Festivali 4. Altın Artemis Ödülleri, 1. Mevcut Bilgi Ödülleri, MGD 26. Altın Objektif Ödülleri, 48. Altın Kelebek Ödülleri, İstanbul Üniversitesi 8. Altın 61 Ödülleri ve 13. Engelsiz Yaşam Vakfı Ödüllerinde de ödüller almıştır.

Pınar Deniz sevgilisi kim?

Oyuncu Pınar Deniz’in sevgilisi Kaan Yıldırım’dır. Deniz, Türk oyuncu Kaan Turgut ile 2015'de bir ilişkiye başladı. 2017'de çift evleneceklerini duyurdu fakat çift 2017 Kasım ayında ayrıldı. Şubat 2022'de Yiğit Kirazcı ile ilişkisi sonlandı. 2022'de Türk oyuncu Kaan Yıldırım ile ilişkiye başladı. Çiftin evlilik hazırlıkları yaptığı magazin basınında paylaşılıyor. Reklam filmlerinde de oynayan Pınar Deniz, Tadelle çikolata, Dyson saç kurutma makinesi, L'Oréal Paris saç bakım ürünleri ve NetWork outlet reklamlarında oynamıştır. 1,67 cm boyunda olan Deniz 60 kilodur. Yargı dizisinde oyunculuk kariyerine yinebet giriş devam ediyor.

Songül Karlı aslen nereli burcu ne son hali Songül Karlı evli mi eşi sevgilisi kim çocuğu var mı? Songül Karlı aslen nereli burcu ne son hali Songül Karlı evli mi eşi sevgilisi kim çocuğu var mı?

Pınar Deniz oynadığı tv dizileri ve filmleri

Pınar Deniz oynadığı tv dizileri

 • 2014 - Sil Baştan - Evrim
 • 2015 - Beyaz Yalan - Berrak
 • 2015 - Günebakan - Sinem
 • 2016-2018 - Vatanım Sensin - Yıldız
 • 2018 - Bir Deli Rüzgar - Gökçe Yücel
 • 2020 - Menajerimi Ara - Kendisi
 • 2020-2021 - Aşk 101 - Burcu Diştaş
 • 2021 - Kırmızı Oda - Nazlı Gündoğan
 • 2021 – Bunu Bi’ Düşünün - Yağmur
 • 2022 - Aşkın Kıyameti - Lidya / Banu
 • 2021 - Yargı - Ceylin Erguvan
 • 2023 - Aktrist - Yasemin

Pınar Deniz oynadığı filmleri

 • 2017 - Kardeşim Benim 2 - Didem
 • 2020 - İnsanlar İkiye Ayrılır - Ceren
 • 2023 - Karanlık Gece - Sultan

Kızılcık Şerbeti dizisi nerede çekiliyor yeni bölüm ne zaman hangi kanalda hangi gün oynuyor? Kızılcık Şerbeti dizisi nerede çekiliyor yeni bölüm ne zaman hangi kanalda hangi gün oynuyor?