Çeşme'nin güzellikleri yaz mevsiminde daha da renkleniyor! PınarOnline, Çeşme'ye özel lezzetlerini tüm tatilcilerle buluşturmak için harekete geçti. Gel-Al ve Adrese Teslim hizmetleriyle yazın sıcak günlerine taze, pratik ve lezzet dolu bir dokunuş getiriyor.

PınarOnline ile Pratik Alışverişin Tadını Çıkarın

Yazın gelmesiyle birlikte Pınar Online, Çeşme'de hizmet vermeye başladı. Toplam 25 mahalleye ulaşan geniş hizmet ağıyla, tüm tatilcilerin sofralarını taptaze Pınar ürünleri ve özel Pınar Kasap lezzetleriyle donatıyor. Gel-Al ve Adrese Teslimat seçenekleri sayesinde alışveriş yapmak artık daha kolay ve keyifli.

Çeşme'nin Lezzet Dolu Tadını Sofranızda Yaşayın

Pınar Online, kurulduğu günden bu yana sürdürülebilirlik vizyonunu merkezine alarak, bu bağlamda teslimatlarını elektrikli bisiklet ve elektrikli araçla gerçekleştiriyor. Çeşme'deki tüm tatilcilerin damak zevkine hitap eden özel lezzetler, yaza uygun soğuk soğuk kapınıza kadar teslim edilen dondurulmuş lezzetler, mangal severlerin vazgeçilmezi Pınar Kasap ürünleri, Dana Dallas Steak, Dana Güngörmez, New York Steak gibi enfes et çeşitleri, Çeşme'ye özel Pınar Box seçenekleri ve Pınar Select kategorisindeki ürünler, PınarOnline'ın zengin ürün yelpazesiyle tüketicilerle buluşuyor.

Yazın Tadını PınarOnline ile Çıkarın

Pınar Online, herkesin kolayca sofralarına taşıyabileceği lezzetleriyle yazın keyfini katlamaya davet ediyor. Sütten taze ete, donuk ürünlerden temizlik ürünlerine kadar geniş bir ürün yelpazesine sahip olan PınarOnline, müşterilerine hızlı ve güvenilir bir alışveriş deneyimi sunuyor.

Çeşme'ye Özel İndirim Fırsatı

Pınar Online, Çeşme'de alışveriş yapan müşterilerine özel indirim fırsatları da sunuyor. CESME100 kupon koduyla ilk alışverişe özel 100 TL indirimli alışveriş imkanı sunan Pınar Online'ı tercih eden müşteriler, tatilin tadını çıkarıyorPınaronline Çeşme indirim

PınarOnline ile Unutulmaz Bir Lezzet Serüvenine Hazır mısınız?

Çeşme'nin güzellikleri ve yazın keyfi, Pınar Online'ın taze ve lezzet dolu ürünleriyle birleşiyor. Gel-Al ve Adrese Teslim hizmetleriyle alışveriş yapmak hiç bu kadar keyifli olmamıştı. Siz de Çeşme tatilinizi lezzetlendirin ve Pınar Online ile sofralarınıza tazelik ve lezzet katın!

PınarOnline alışverişlerinizi dilerseniz Gel-Al noktasından kendiniz teslim alabileceğiniz gibi aynı gün kapınıza teslimat seçeneğini tercih edebilirsiniz. PınarOnline teslimatları elektrikli araç ve bisikletlerle yapılıyor ve çevre dostu bir hizmet sunuyor. Gel-Al Noktası ise Çeşme’de merkezi konumuyla dikkat çeken Altın Yunus Hotel’de yer alıyor.