İzmir Narlıdere Metrosu ne zaman bitecek ne zaman açılacak? İzmir Narlıdere Metrosu ne zaman bitecek ne zaman açılacak?

Promosyon Şemsiye ile daha uygun fiyata şemsiye alımı yapabilirsiniz. Üstelik sitede yapacağınız toptan şemsiye alımları ile daha uygun fiyata şemsiye alma fırsatına sahip olabilirsiniz. Siteye girdiğinizde ana sayfada bulunan sol üst köşede yer alan butona tıklayarak şemsiye bölümüne basmanız yeterli olacaktır. Bu bölüme bastığınızda şemsiye modellerini detaylı bir şekilde görebilirsiniz. Ayrıca en aşağıya doğru indiğinizde toplam promosyon şemsiye bölümünde görürsünüz. Bu bölüme tıklayarak yine şemsiye modellerini görebilirsiniz. Şemsiyeleri toptan bir şekilde aldığınızda daha uygun bir fiyata satın alabiliyorsunuz. Şemsiyeler yaz kış kullanılabilen eşyalardır. Yazın güneşin zararlı ışınlarından korunmak için şemsiye kullanabiliyoruz. Ayrıca kışın ve bahar aylarında da yağmurlu havalarda şemsiye kullanarak kendimizi yoğun yağmurdan koruyabiliriz. Şemsiyeleri uygun fiyata satın alarak bu gibi hava koşullarına karşı önlem alabilirsiniz. Siteye girdiğinizde şemsiye modellerini detaylı bir şekilde inceleme fırsatına sahip olursunuz. Üstelik şemsiye modellerinin her rengi mevcuttur. Böylelikle kendinize en uygun olan şemsiyeyi seçme fırsatına sahip olursunuz.

Promosyon Şemsiye Modelleri

Promosyon Şemsiye modelleri oldukça çeşitlidir. Böylelikle kendinize ve zevkinize en uygun olan şemsiyeyi alma fırsatına sahip olursunuz. Şemsiyeyi satın almak için yapmanız gerekenler son derece basittir. Siteye girdiğinizde bu şemsiye modellerini detaylı bir şekilde inceleyebiliyorsunuz. Şemsiye modellerinin görselleri çeşitli özellikleri sitede yer alır. Beğendiğiniz şemsiyenin üstüne tıklayarak sepete ekle butonuna basabilirsiniz. Daha sonra ödeme bölümünü de geçtikten sonra şemsiyeyi kolaylıkla satın alabilirsiniz. Satın aldıktan sonra şemsiyeniz 3 ile 15 iş günü içerisinde sizlere sorunsuz bir şekilde teslim edilir. Şemsiye modelleri ve renkleri oldukça çeşitlidir. Bu modellerden bazıları ise şu şekildedir:

  • Ahşap 8 panel fiber glass baston şemsiye,
  • Otomatik olarak katlanabilen 8 panel şemsiye,
  • Plastik saplı 8 panel LED ışıklı şemsiye,
  • Plastik saplı 8 panel mini şemsiye,
  • 8 panele sahip rubber sapına sahip otomatik mekanizma olan gökkuşağı temalı şemsiye,
  • 8 panel ahşap saplı otomatik mekanizmalı şemsiye,
  • 8 panel plastik saplı mekanizmalı şemsiye 8 panel rubber saplı otomatik mekanizmalı şemsiye

Gibi şemsiye çeşitleri bulunuyor. Bu modelleri toptan bir şekilde de alabilirsiniz. Modelleri toptan bir şekilde almak için seçtiğiniz modelin üstüne tıklayıp adet seç butonuna basmanız gerekiyor. Daha sonra kaç adet alacaksanız bunu yazıp teklif al butonuna basarak fiyat bilgisini detaylı bir şekilde öğrenebilirsiniz. Böylelikle daha uygun fiyata toptan şemsiye alabilirsiniz. Aldığınız şemsiyeler hızlı teslimat özelliği sayesinde hızlı bir şekilde sizlere ulaştırılır. Aldığınız şemsiyelerin renkleri de şemsiyelerin alt kısmında yer alır. Sitede lacivert, açık yeşil, beyaz, siyah, kırmızı, turkuaz, sarı, turuncu ve rengarenk şemsiyeler bulunur. Dilediğiniz renkte şemsiye satın alabilirsiniz.

Promosyon Şemsiye Fiyatları

Promosyon Şemsiye fiyatları normal bir şemsiyeye göre daha uygun olabiliyor. Bu yüzden promosyon şemsiye aldığınızda uygun fiyatlar ile şemsiyelere sahip olabiliyorsunuz. Özellikle toptan şemsiye satın aldığınızda daha uygun fiyata şemsiyeye sahip oluyorsunuz. Şemsiye fiyatları ürünlerin alt kısmında detaylı bir şekilde belirlenir. Birden fazla şemsiye alacaksanız. Adet seçip fiyatlarını detaylı bir şekilde öğrenebilirsiniz. Birden fazla şemsiye aldığınızda daha uygun fiyata alma imkanına sahip oluyorsunuz. Ayrıca sitede bulunan sıralı özelliğine basarak liste fiyatına göre artan ya da liste fiyatına göre azalan butonlarını seçebilirsiniz. Liste fiyatına göre artan butonu ile şemsiye fiyatlarını an azdan en çoğa göre sıralayabilirsiniz. Liste fiyatına göre azalan butonuna bastığınızda ise en yüksek şemsiyeden en düşük fiyatlı şemsiye doğru sıralama yaptırabilirsiniz. Böylelikle kendi bütçenize uygun olan şemsiyeyi daha kolay bir şekilde bulma fırsatına sahip oluyorsunuz.