Psikoloğa sor ücretsiz uygulamalar sayesinde sorunlarınızı hızlı bir şekilde çözebilirsiniz. Derdinizi anlatabileceğiniz ücretsiz online konuşabileceğiniz psikolog uygulamalarıyla karşınızdayız.

Hayatta yaşadığımız bazı olaylar bizleri psikolojik olarak etkiler. Psikolojik sorunların çözümü için izmir psikolog ile görüşme yapabilirsiniz. Görüşme isteğinde olsanız bile seans ücretlerinden dolayı psikologlarla iletişime geçemezsiniz. Ancak artık seans ücretine gerek olmadan soru ve sorunlarınızı ücret ödemeden psikologlara iletebilirsiniz. Hem ücret ödemesiniz hem de sorunlarınız için bir gidişat yolu bulabilirsiniz. Psikologco.com üzerinden sorduğunuz sorular anında cevaplanır. Üstelik sizden herhangi bir ücret talep edilmez. Sorunlarınızı kısa ve anlaşılır bir şekilde iletmeniz yeterli olacaktır.

Derdini Yaz Cevaplasın

Hayatta yaşadığımız sorunları ve dertleri bazı zamanlar tanımadığımız bir insana anlatmak isteriz. Sadece konuşmak ve karşı tarafın bizi dinlemesi içimizi rahatlatır. Dertlerin çözümü için destek almak sırtınızdaki yükleri hafifletecektir. İşte bu istekleriniz oluştuğu zaman Psikologco.com sitesi üzerinden derdinizi anlatabilirsiniz. Derdinizi nasıl çözümlemeniz gerektiğini bilmiyorsanız alanında uzman psikologlardan yardım alabilirsiniz. Üstelik bunun için psikolog seans ücreti ödemenize gerek yok. Derdinizi ücretsiz bizlere iletmek için alttaki adımları takip edin.

  • İlk önce Psikologco.com sitesine giriş yapın.
  • Üst kısımda yer alan seçeneklerden Forum bölümüne tıklayın.
  • Karşınıza çıkan ekrandan ücret ödemeden üyelik oluşturun.
  • Yeni konu yaratarak derdinizi bize iletin.
  • Üstelik soru sorma sınırlaması yoktur.

Online Psikolog Chat Ücretsiz

Günümüzde online psikologların sayısı artış gösterdi. Dertlerinizin çözümü için yüz yüze tedavi almanıza gerek yok. Uzaktan mesajlaşarak ya da görüntülü konuşarak sorunlarınızı çözüme kavuşturabilirsiniz. Bu yöntem yüz yüze olan iletişim kadar etkili bir sonuç vermese de kafanızdaki sorunları azaltacaktır. Forum üzerinden mesajlaşarak psikologlarla görüşme sağlamak için Psikologco.com sitesini tercih edebilirsiniz. Uzman ve alanında başarılı isimleri bulabilir ve iletişime geçerek sorunlarınızı ortadan kaldırabilirsiniz. Ücretsiz bir şekilde hesap oluşturmanız yeterlidir. Kişisel bilgileriniz saklanır ve sorunlarınızı gönül rahatlığıyla bizlerle paylaşabilirsiniz.

Ücretsiz Psikolog WhatsApp

Whatsapp üzerinden psikologlarla iletişime geçme şansınız oldukça düşüktür. Derdinizi mesajlaşarak aktarabilir ve çözüm için destek almak istiyor olabilirsiniz. Ancak birçok psikolog Whatsapp üzerinden değil form üzerinden çözümü tercih eder. Form üzerinden dilerseniz kendi isminizi verebilir dilerseniz anonim olarak sorularınızı iletebilirsiniz. Psikologco.com sitesinde bulunan form bölümü ücretsiz olarak derdinizi anlatabileceğiniz bir platformdur. Ücretsiz üyeliğinizi oluşturun ve sorularınızı iletin. Psikologlar tarafından en kısa sürede yolladığınız forma geri dönüş yapılacaktır.