Oyuncu Rabia Soytürk’ün hayatı ve biyografi bilgileri merak ediliyor. Rabia Soytürk aslen nereli, Rabia Soytürk boyu kaç, Rabia Soytürk burcu ne, Rabia Soytürk sevgilisi kim, Rabia Soytürk oynadığı tv dizileri ve filmleri sorularının yanıtları araştırılıyor. Güzelliği ile dikkat çeken genç oyuncu 1999 doğumludur.

Hep oyuncu olmak isteyen Rabia Soytürk, Sağlık Koleji hemşirelik bölümünden mezun olduktan sonra Sadri Alışık Kültür Merkezi'nde oyunculuk eğitimi almıştır. Oyuncu Rabia Soytürk kimdir nerelidir, boy kilo kaç, sevgilisi kimdir, hangi burç, hangi dizilerde oynadı, hangi filmlerde oynadı sorularının yanıtları ve Rabia Soytürk’ün yaşamına dair merak edilenler haberimizde betadonis yer alıyor.

Nurgül Yeşilçay aslen nereli sevgilisi kim burcu ne Nurgül Yeşilçay oynadığı tv dizileri ve filmleri Nurgül Yeşilçay aslen nereli sevgilisi kim burcu ne Nurgül Yeşilçay oynadığı tv dizileri ve filmleri

Rabia Soytürk aslen nereli?

Rabia Soytürk aslen Trabzonludur. İstanbul’da doğup büyüyen güzel oyuncu 2018 yılından beri oyunculuk yapmaktadır. İlk olarak dijital platformda yayınlanmış Şahsiyet dizisinde oyunculuk yapan güzel isim hemen arkasından tv dizisi olan Gülperi dizisinde iki sezon rol almıştır.

Rabia Soytürk boyu kaç?

Rabia Soytürk'ün boyu 1,66 cm’dir. Rabia Soytürk 51 kilogramdır. Benim Adım Melek dizisinde rol almasıyla tanınırlığı artmıştır. Rabia Soytürk 2019 yılında ilk sinema filmi deneyimi olan Özgür Dünya filmi kadrosunda yer almıştır.

Bennu Yıldırımlar aslen nereli boyu kaç eşi kim kaç çocuğu var oynadığı filmleri ve tv dizileri Bennu Yıldırımlar aslen nereli boyu kaç eşi kim kaç çocuğu var oynadığı filmleri ve tv dizileri

Rabia Soytürk burcu ne?

Rabia Soytürk'ün burcu Kova'dır. Güzel oyuncu 26 Ocak 1999 tarihinde doğmuştur. Alparslan: Büyük Selçuklu ve Duy Beni dizilerinde de yer almış ve oyunculuğu çok beğenilmiştir. Şimdilerde başrollerinde Nurgül Yeşilçay, Bennu Yıldırım ve Selim Bayraktar’ın da yer aldığı betadonis giriş Veda Mektubu dizisiyle ekranlara hızlı bir dönüş yapmıştır.

Rabia Soytürk sevgilisi kim?

Rabia Soytürk'ün sevgilisinin kim olduğu bilinmemektedir. Rabia Soytürk ve rapçi Sefo arasında bir dönem ilişki olduğu iddia edilmiştir. En son Mustafa Mert Koç ile ayrılan ünlü oyuncunun şimdilerde bilinen bir ilişkisi yoktur.

Berk Oktay aslen nereli boyu kaç burcu ne eşi kimdir Berk Oktay oynadığı tv dizileri ve filmleri Berk Oktay aslen nereli boyu kaç burcu ne eşi kimdir Berk Oktay oynadığı tv dizileri ve filmleri

Rabia Soytürk oynadığı tv dizileri ve filmleri

  • 2018 - Şahsiyet - Süveyda
  • 2018-2019 - Gülperi - Selen
  • 2019 - Özgür Dünya - Aslı
  • 2019-2021 - Benim Adım Melek - Defne Yıldırım
  • 2021-2022 - Alparslan: Büyük Selçuklu - Karaca Hatun
  • 2022 - Duy Beni - Ekim Güleryüz
  • 2023 - Veda Mektubu - Aslı Yıldız

Seray Kaya aslen nereli evli mi eşi sevgilisi kim burcu ne Seray Kaya oynadığı tv dizileri filmleri Seray Kaya aslen nereli evli mi eşi sevgilisi kim burcu ne Seray Kaya oynadığı tv dizileri filmleri