Rambo Son Kan filmi televizyon ekranlarında sinemaseverler ile buluşacak. Filmin çekim ve yayın ayrıntıları araştırılmaya devam ediyor. Rambo Son Kan filmi hangi kanalda oynuyor, Rambo Son Kan filmi nerede çekildi, Rambo Son Kan filmi kaç yılında çekildi, Rambo Son Kan filmi oyuncu kadrosu karakterleri sorularının yanıtları ortaya çıktı. Orijinal adı Rambo: Last Blood olan yapım Rambo serisinin beşinci filmi olarak çekildi.

Rambo Son Kan filminin oyuncu kadrosunda Sylvester Stallone, Paz Vega, Sergio Peris-Mencheta, Adriana Barraza, Yvette Monreal, Genie Kim, Joaquín Cosío ve Oscar Jaenada rol alıyor. Filmde, John Rambo tüm tehlikelerden uzakta, bir çiftlikte yaşamını sürdürüyor. Bu sakinlik ise çok uzun sürmüyor ve Rambo’nun bir arkadaşının torunu Meksika’da kaçırılıyor. Rambo, onu kurtarmak için Meksika tarafına geçiyor. Burada, tehlikeli bir insan kaçakçısı çete ile mücadeleye girişiyor. Rambo, kaçırılan kızları kurtarmak ve acımasız bir suç liderini dize getirmek için bütün yeteneklerini kullanmak zorunda kalıyor.

Rambo Son Kan filmi birçok eleştirinin de odağında yer aldı. Meksika’ya karşı ırkçı ve yabancı düşmanlığı, senaryodaki problemler ve şiddetin dozu suçlamaların odağında oldu. Filmin yönetmen koltuğunda Adrian Grünberg oturuyor. Senaryoyu Matt Cirulnick ve Sylvester Stallone yazdı. Yapımcıları Avi Lerner, Kevin King Templeton, Yariv Lerner ve Les Weldon olan filmin müziklerini Brian Tyler hazırladı. Aksiyon ve gerilim türlerinde Millennium Media ve Balboa Productions tarafından çekilen film 89 dakika betarsenal sürüyor. Rambo Son Kan filminin çekildiği yer, çekim yeri, ne zaman çekildi, oyuncuları isimleri karakterleri ve hangi kanalda oynuyor soruları yanıtlarını okuyucularımız için derledik.

Rambo Son Kan filmi kaç yılında çekildi?

Rambo Son Kan filmi 2019 yılında çekildi. Film 20 Eylül 2019 tarihinde vizyona girdi. Rambo 4 filminin devam yapımı olarak çekilen film 50 milyon dolar bütçe ile çekildi ve tüm dünyada 91,5 milyon dolar hasılat elde etti. Ülkemizde de vizyona giren ve 4 hafta vizyonda kalan yapım 54 bin 244 kişi tarafından beyazperdede izlendi ve 937 bin 918 TL gişe hasılatı elde etti.

Rambo serisinin diziye dönüşeceği, Rambo’nun savaştan önce kim olduğunu keşfetmek için bir dizi yolculuğuna çıkılacağı ile ilgili açıklamalar yapılmıştı. Sylvester Stallone, her zaman 16 ya da 17 yaşındaki Rambo’yu düşündüğünü, bulunabilecek en iyi kişinin o olduğunu, takımının kaptanı, okuldaki en popüler çocuk, süper atlet olduğunu ancak savaşın onu değiştirdiğini kaydetmişti. Savaştan önce mükemmel bir adam olan John Rambo’nun dizinin çekilmesini umduğunu sözlerine eklemişti.

Rambo Son Kan filmi nerede çekildi?

Rambo Son Kan filmi İspanya ve Bulgaristan’da çekildi. Filmin bazı çekimleri ise Tenerife Kanarya Adaları’nda yapıldı. Rambo’nun 5. filminde, eski bir asker olan John Rambo’yu Arizona’daki bir çiftlikte yaşarken yoğun bir şekilde Travma Sonrası Stres Bozukluğu ile baş etmeye çalışırken buluyoruz. Film, inzivaya çekilmiş olan ve izole bir hayat süren John Rambo’nun, eski bir ahbabının torunun kaybolmasından sorumlu insan kaçakçısı çeteyi durdurma çabasını betarsenal giriş anlatıyor.

Rambo Son Kan filmi hangi kanalda oynuyor?

Rambo Son Kan filmi Show TV kanalında oynuyor. Film 17 Şubat Cuma günü saat 23.00’te ve aynı gece tekrar 02.45’te Show TV kanalında yayınlanacak.

Rambo Son Kan filmi oyuncu kadrosu karakterleri

 • Sylvester Stallone: John J. Rambo
 • Paz Vega: Carmen Delgado
 • Sergio Peris-Mencheta: Hugo Martinez
 • Adriana Barraza: Maria Beltran
 • Yvette Monreal: Gabrielle
 • Genie Kim: Yenah Han
 • Joaquín Cosío
 • Óscar Jaenada: Victor Martinez
 • Louis Mandylor: Sheriff
 • Sheila Shah: Alejandra
 • Díana Bermudez: Juanita
 • Jessica Madsen
 • Dimitri Vegas