Televizyon ekranlarında ve dijital platformlarda sinemaseverler ile buluşmaya devam eden Rambo Son Kan filminin çekim ve yayın detayları araştırılıyor. Rambo Son Kan filmi oyuncuları isimleri nedir, Rambo Son Kan filmi ne zaman çekildi, Rambo Son Kan filmi gişe hasılat bilgileri ne, Rambo Son Kan filmi nerede çekildi? sorularının yanıtları ortaya çıktı. Rambo serisinin başrol oyuncusu Sylvester Stallone, Rambo karakterine beşinci kez hayat veriyor. Filmde, inzivaya çekilmiş olan ve izole bir hayat süren John Rambo’nun, eski bir ahbabının torununun kaybolmasından sorumlu insan kaçakçısı çeteyi durdurma çabası ekranlara geliyor. Filmin başrollerinde Sylvester Stallone, Paz Vega, Sergio Peris-Mencheta, Adriana Barraza, Yvette Monreal, Genie Kim, Joaquín Cosío ve Oscar Jaenada var.

Orijinal adı Rambo: Last Blood olan olan film izleyenleri aksiyona doyuracak. Rambo 4 filminin ardından yeni bir Rambo filminin çekilip çekilmeyeceği tartışılırken, 2015 yılında bir araya gelen Sylvester Stallone ve Rambo karakterinin yaratıcısı David Morrell, Rambo’nun yeni macerası için hikayeyi oluşturmuş, ancak yapımcılar, insan kaçakçılığı konusunu işlemek istemişlerdi. Stallone ve Morrell bu fikri desteklemediği için Rambo’nun yeni film projesi rafa kaldırılmış, sonraki yıllarda ise çekimlerine başlanmıştı. Aksiyon ve gerilim türlerinde çekilen filmin müziklerini Brian Tyler hazırladı. Rambo Son Kan (Rambo: Last Blood) filmi oyuncu kadrosu karakterleri, film kaç yılında çekildi, filmin çekildiği yer, çekim yeri neresi, nerede çekilmiştir, gişe hasılat bilgileri ne sorularının yanıtları haberimizde topscorebet yer alıyor.

Cehennem Melekleri filmi nerede çekildi hangi kanalda oynuyor oyuncu kadrosu karakterleri Cehennem Melekleri filmi nerede çekildi hangi kanalda oynuyor oyuncu kadrosu karakterleri

Rambo Son Kan filmi ne zaman çekildi?

Rambo Son Kan filmi 2018 yılında çekildi. Film 20 Eylül 2019 tarihinde sinemalarda vizyona girerek sinemaseverlerin beğenisine sunuldu. Günümüzde farklı tarihlerde ve kanallarda sinemaseverler ile buluşmaya devam ediyor. Zorlu bir kurtarma operasyonuna girişen Rambo, yine kendisini ölüm kalım mücadelesinin içinde buluyor.

Rambo Son Kan filmi gişe hasılat bilgileri

Rambo Son Kan filmi toplam 91,5 milyon dolar gişe hasılatı elde etti. 89 dakika süren film 50 milyon dolar prodüksiyon bütçesi ve 30 milyon dolar baskı reklam bütçesi ile çekildi. Rambo, Meksikalı uyuşturucu karteli tarafından kaçırılan ve fuhuşa zorlanan evlatlık kızını kurtarmak için Meksika'ya gidiyor.

Rambo Son Kan filmi nerede çekildi?

Rambo Son Kan filmi Bulgaristan ve İspanya’da çekildi. Temel çekimler Bulgaristan’da ve İspanya’da yapıldı. Ek çekimler için Kanarya Adaları’nda çekim setleri kuruldu. Filmin yönetmen koltuğunda Adrian Grünberg oturuyor. Filmin senaryosunu Matt Cirulnick ile birlikte Sylvester Stallone birlikte yazdı. Filmin yapımcıları arasında Avi Lerner, Kevin King Templeton, Yariv Lerner ve Les Weldon topscorebet giriş var.

Terminatör 5 Yeniden Doğuş filmi ne zaman çekildi nerede hangi kanalda oynuyor oyuncuları isimleri Terminatör 5 Yeniden Doğuş filmi ne zaman çekildi nerede hangi kanalda oynuyor oyuncuları isimleri

Rambo Son Kan oyuncuları isimleri

 • Sylvester Stallone - John J. Rambo
 • Paz Vega - Carmen Delgado
 • Sergio Peris-Mencheta - Hugo Martinez
 • Adriana Barraza - Maria Beltran
 • Yvette Monreal - Gabrielle
 • Genie Kim - Yenah Han
 • Joaquín Cosío
 • Óscar Jaenada - Victor Martinez
 • Louis Mandylor - Sheriff
 • Sheila Shah - Alejandra
 • Díana Bermudez - Juanita
 • Jessica Madsen
 • Dimitri Vegas

Görevimiz Tehlike 6 Yansımalar nerede çekildi oyuncuları kim kaç yılında ne zaman çekildi hangi kanalda oynuyor? Görevimiz Tehlike 6 Yansımalar nerede çekildi oyuncuları kim kaç yılında ne zaman çekildi hangi kanalda oynuyor?