Rampage Büyük Yıkım filmi televizyon ekranlarında sinemaseverler ile buluşuyor. Filmin çekim ve yayın ayrıntıları merak ediliyor. Rampage Büyük Yıkım filmi ne zaman çekildi, Rampage Büyük Yıkım filmi nerede çekildi, Rampage Büyük Yıkım filmi hangi kanalda oynuyor, Rampage Büyük Yıkım filmi oyuncu kadrosu karakterleri kim? sorularının yanıtları ortaya çıktı. Filmin oyuncu kadrosunda Dwayne Johnson, Naomie Harris, Malin Akerman, Jake Lacy, Joe Manganiello, Jeffrey Dean Morgan, P. J. Byrne, Marley Shelton, Demetrius Grosse ve Jack Quaid rol alıyor. Aynı isimli video oyunundan esinlenilerek sinemaya uyarlanan Rampage, doğduğu günden beri ilgilendiği goril dostu George'un yanlış giden bir genetik deney sonucu bir tehdit unsuruna dönüşmesiyle hem dostunu hem de insanlığı kurtarmaya çalışan primatolog Davis Okoye'nin hikâyesini ekranlara taşıyor. Primatolog Davis Okoye, inanılmaz zeki gümüş sırtlı gorili George'u herkesten uzak tutmuştur. Ama bir düzenbazın genetik deneyi bu tatlı maymunu hırçın ve devasa bir boyuta dönüştürmüştür. Daha kötüsü buna benzer değişime uğramış yeni hayvanlar da keşfedilmiştir. Bu değişime uğramış yırtıcı hayvanlar Kuzey Amerika'nın içine kadar gelmekte ve karşılarına çıkan her şeyi yok etmektedirler. Rampage Büyük Yıkım filminin çekildiği yer, çekim yeri, hangi ülkede çekildi, kaç yılında çekildi, hangi kanalda oynuyor, oyuncuları isimleri nedir, konusu ne sorularının yanıtları ve filme dair merak edilen detaylar haberimizde nisbar yer alıyor.

James Bond Spectre filmi nerede çekildi ne zaman çekildi hangi kanalda oynuyor oyuncu kadrosu James Bond Spectre filmi nerede çekildi ne zaman çekildi hangi kanalda oynuyor oyuncu kadrosu

Rampage Büyük Yıkım filmi ne zaman çekildi?

Rampage Büyük Yıkım filmi 2017 yılında çekildi. 4 Nisan 2018 tarihinde ilk gösterimini yapan film, 13 Nisan 2018 tarihinde Amerika’da ve Türkiye’de vizyona girdi. Macera ve aksiyon türlerinde çekilen Amerikan yapımı film 1 saat 48 dakika sürüyor. 130 milyon dolar bütçe ile çekilen film, dünya çapında 428 milyon dolar hasılat elde etmiştir. Ülkemizde de vizyona giren ve 8 hafta vizyonda kalan film, 327.476 kişi tarafından sinemalarda izlendi ve 4.533.470 TL gişe hasılatı elde etti.

Rampage Büyük Yıkım filmi nerede çekildi?

Rampage Büyük Yıkım filmi Amerika Birleşik Devletleri’nde çekildi. Filmin çekim yerleri arasında Şikago İllinois, San Diego Kaliforniya, Atlanta Georgia, Los Angeles, Burbank California var. Filmin çekimlerine 17 Nisan 2017 tarihinde başlandı ve Temmuz ayında çekimler tamamlandı. Filmin yönetmen koltuğunda Brad Peyton oturuyor. Yapımcıları Brad Peyton, Beau Flynn, John Rickard ve Hiram Garcia olan filmin senaryosunu Ryan Engle, Carlton Cuse, Ryan J. Condal ve Adam Sztykiel rol alıyor.

Armageddon filmi oyuncu kadrosu hangi kanalda oynuyor ne zaman çekildi konusu ne? Armageddon filmi oyuncu kadrosu hangi kanalda oynuyor ne zaman çekildi konusu ne?

Rampage Büyük Yıkım filmi konusu ne?

Rampage Büyük Yıkım filminde, insanları kendinden uzak tutan bir Primatolog olan Davis Okoye, doğumundan beri bakımıyla ilgilendiği oldukça zeki bir goril ile arasında inanılmaz bir bağ kurar. Oldukça nazik olan maymun, uygulanan yanlış bir deney sonucu korkunç bir canavara dönüşür. Konu ile ilgili araştırma yapıldıkça, benzer şekilde dönüştürülmüş birçok yırtıcı hayvan keşfedilir. Davis, küresel bir afetin oluşmasını engellemek, genetiği değiştirilmiş hayvanları kurtarmak için, gözden düşmüş bir genetik mühendisi ile birlikte harekete geçer. Film, Ryan Engle’nin hikayesinden uyarlandı ve filmin müziklerini Andrew Lockington hazırladı.

Rampage Büyük Yıkım filmi hangi kanalda oynuyor?

Rampage Büyük Yıkım filmi ATV kanalında oynuyor. Film 5 Ağustos Cumartesi günü saat 21.50’de ATV ekranlarında sinemaseverler ile buluşuyor. New Line Cinema, Access Entertainment, RatPac-Dune Entertainment, Flynn Picture Company, Wrigley Pictures, ASAP Entertainment ve Seven Bucks Productions tarafından çekilen film tüm dünyaya Warner Bros. Pictures tarafından dağıtılmıştır. Film, mutasyona uğramış iki hayvanın Chicago'yu yok etmesini önlemek için bir deney sonucunda muazzam büyüklükte öfkeli bir yaratığa dönüşen albino goril George ile ekip kurması gereken bir primatoloğun hikâyesini anlatıyor. Temponun hiç düşmediği film 107 dakika nisbar giriş sürüyor.

Transformers 3 Ay'ın Karanlık Yüzü ne zaman çekildi hangi kanalda oynuyor oyuncu kadrosu karakterleri Transformers 3 Ay'ın Karanlık Yüzü ne zaman çekildi hangi kanalda oynuyor oyuncu kadrosu karakterleri

Rampage Büyük Yıkım filmi oyuncu kadrosu karakterleri

 • Dwayne Johnson - Davis Okoye
 • Naomie Harris - Dr. Kate Caldwell
 • Malin Åkerman - Claire Wyden
 • Jake Lacy - Brett Wyden
 • Joe Manganiello - Burke
 • Jeffrey Dean Morgan - Harvey Russell
 • P. J. Byrne - Nelson
 • Marley Shelton - Dr. Kerry Atkins
 • Demetrius Grosse - Albay Blake
 • Jack Quaid - Connor
 • Breanne Tepesi - Amy
 • Matt Gerald - Zammit
 • Will Yun Lee - Ajan Parkı
 • Urijah Faber - Garrick
 • Jason Liles - Snowflake
 • Vincent Roxburgh - Paavo
 • Skye Noteri - Dişi Goril
 • Willow Noter - Dişi Goril

Maymunlar Cehennemi Savaş filmi hangi kanalda oynuyor ne zaman çekildi oyuncuları isimleri Maymunlar Cehennemi Savaş filmi hangi kanalda oynuyor ne zaman çekildi oyuncuları isimleri