Recep İvedik 2 filmi televizyon ekranlarında izleyicilerle buluşmaya devam ediyor. Filmin çekim ve yayın ayrıntıları merak ediliyor. Recep İvedik 2 filmi çekildiği otel nerede, Recep İvedik 2 filmi nerede çekildi, Recep İvedik 2 filmi hangi kanalda oynuyor, Recep İvedik 2 filmi kaç yılında çekildi, Recep İvedik 2 filmi oyuncu kadrosu karakterleri Elizabeth kim? sorularının yanıtları ortaya çıktı. Filmin oyuncuları arasında Şahan Gökbakar, Gülşen Özbakan, Efe Babacan ve Çağrı Büyüksayar rol alıyor. Recep İvedik bu filmde iş hayatına atılıyor ve kendini birbirinden komik maceraların içinde buluyor. Recep'in tek yakını, babaannesidir. Babaannesi Recep'in yaşadığı sarhoş, aylak ve avare hayatı bırakıp iş bulmasını, evlenmesini ve saygınlık kazanmasını istiyor. Recep babannesinin istekleri için harıl harıl kendisine iş arıyor. Her işe gidiyor, gittiği işlerde de ortalığı birbirine katyor. Kuzeni Hakan'ın yakın çevresi çok geniş olduğu için sahip olduğu iş yerinde ona yeni bir iş veriyor. Torpilli Recep, bir yandan işyerinde terör estirirken, bir yandan da işi öğreniyor. Recep İvedik 2 filmi hangi otelde çekildi, çekim yeri, çekildiği yer, hangi kanalda oynuyor, ne zaman çekildi, oyuncu kadrosu karakterleri Elizabeth kim, konusu ne sorularının yanıtları haberimizde betmarket yer alıyor.

Türk İşi Dondurma filmi nerede çekildi ne zaman çekildi gerçek hikayesi hangi kanalda oynuyor? Türk İşi Dondurma filmi nerede çekildi ne zaman çekildi gerçek hikayesi hangi kanalda oynuyor?

Recep İvedik 2 filmi kaç yılında çekildi?

Recep İvedik 2 filmi 2008 yılında çekildi. Komedi türünde çekilen yapım 13 Şubat 2009 tarihinde vizyona girerek sinemaseverler ile beyazperdede buluştu. 24 hafta vizyonda kalan film 4 milyon 333 bin 144 kişi tarafından sinemalarda izlendi ve toplam 33 milyon 493 bin 327 TL gişe hasılatı elde etti. Filmin yönetmen koltuğunda Togan Gökbakar oturuyor. Yapımcıları Faruk Aksoy ve Mehmet Soyarslan olan filmin senaryosunu Şahan Gökbakar, Serkan Altuniğne ve Togan Gökbakar yazdı. Aksoy Film ve Özen Film tarafından çekilen filmin müziklerini Oğuz Kaplangı hazırladı.

Recep İvedik 2 filmi nerede çekildi?

Recep İvedik 2 filmi İstanbul ve Antalya’da çekildi. Filmin İstanbul çekimleri için Güngören ilçesinde ve çevresinde çekim setleri kurularak çekimler yapıldı. Ayrıca Antalya’nın Manavgat ilçesinde de çekimler yapıldı. Filmde, Recep'in tek akrabası, kendisi gibi kıllı ve oldukça yaşlı babaannesidir. Babaanne, Recep'in yaşadığı serkeş, aylak hayatı bırakıp adam olmasını ister. Recep İvedik 2, babaannesinin istekleri doğrultusunda Recep'in adam olma gayretini anlatıyor. Türk sinemasının en çok izlenen ve en çok güldüren filmlerinden biri olan yapım, Recep İvedik serisinin ikinci filmidir. Bu filmin ardından yeni yapımlarla seri devam etmiştir.

Hababam Sınıfı filminin çekildiği okul nerede çekildi hangi kanalda oynuyor kaç yılında çekildi? Hababam Sınıfı filminin çekildiği okul nerede çekildi hangi kanalda oynuyor kaç yılında çekildi?

Recep İvedik 2 filmi çekildiği otel nerede?

Recep İvedik 2 filminin çekildiği otel Antalya’nın Manavgat ilçesindedir. Manavgat Titreyengöl bölgesinde bulunan bir otelde çekim setleri kurularak filmin çekimleri tamamlanmıştır. Film homofobik olduğu gerekçesiyle Recep İvedik karakteri 2009 Hormonlu Domates ödülüne, kadın hakları ve cinsiyet ihlalinde bulunduğu için 2008 yılında Altın Bamya'ya layık görüldü. Filmde, büyükannesi hastalanan kaba saba Recep, onun isteklerini yerine getirmek için bir işe girmeye ve münasip bir eş bulmaya çalışır.

Recep İvedik 2 filmi hangi kanalda oynuyor?

Recep İvedik 2 filmi Fox TV kanalında oynuyor. Film 7 Haziran Çarşamba akşamı saat 20.00’de ve aynı günün gecesi saat 01.00’de Fox TV ekranlarında betmarket giriş yayınlanacak. Film, izleyenlere bir kahkaha tufanı yaşatacak.

Aykut Enişte 2 filmi nerede çekildi ne zaman çekildi hangi kanalda oynuyor oyuncu kadrosu Aykut Enişte 2 filmi nerede çekildi ne zaman çekildi hangi kanalda oynuyor oyuncu kadrosu

Recep İvedik 2 filmi oyuncu kadrosu karakterleri

 • Şahan Gökbakar - Recep İvedik
 • Gülşen Özbakan - Pakize İvedik
 • Efe Babacan - Hakan İvedik
 • Çağrı Büyüksayar - Ali Kerem
 • Asiye Dinçsoy - Yakuza
 • Zeynep Çamcı - Kasiyer
 • Aysan Sümercan - Yoga Hocası
 • Füsun Öztoprak - Eczacı
 • Müjde Uzman - Yoga Resepsiyonisti
 • Esin Gündoğdu - Eczaneye Gelen Müşteri
 • Yıldıray Yıldızoğlu - Market Müşterisi
 • Ayfer Çalgıcı - Ofis Sekreteri
 • Fevzi Gökçe - Kopernik Pizza'nın Müdürü
 • Affan Gürel - Market Müdürü

Recep İvedik 2 filminin oyuncuları arasında ayrıca şu isimler rol alıyor; Gülşah Şahin, Oya Salman, Meltem İpekçi, Erkan Baltacı, Begüm Öner, Ayşe Özkök, Elif Burcu Barut, Metoi Louis ve Hiroshi Nakama.

Yüz Numaralı Adam filmi nerede çekildi hangi semtte kaç yılında çekildi hangi kanalda oynuyor? Yüz Numaralı Adam filmi nerede çekildi hangi semtte kaç yılında çekildi hangi kanalda oynuyor?