Recep İvedik serisinin en popüler yapımları arasında sayılan Recep İvedik 3 filmi sinemaseverler ile ekranlarda buluşmaya devam ediyor. Filmin çekim ve yayın ayrıntıları merak ediliyor. Recep İvedik 3 filmi nerede çekildi, Recep İvedik 3 filmi konusu ne, Recep İvedik 3 filmi kaç yılında çekildi, Recep İvedik 3 filmi oyuncu kadrosu Zeynep kim? sorularının yanıtları ortaya çıktı. Filmin oyuncuları arasında Recep İvedik rolü ile Şahan Gökbakar, Zeynep rolü ile Zeynep Çamcı, Sevim Yatlılar, Bakkal Salih rolü ile Mehmet Yumurtacı, Muhabir rolü ile Volkan Cal, Deniz Bozkurt, Mahmut rolü ile Murat Mahmutyazıcıoğlu, Ak Sakallı Dede rolü ile Oktay Dener, Karate Hocası rolü ile Vahdet Çakar, Tiyatro Oyuncusu rolü ile Mehmet Önder yer alıyor. Filmde, babaannesinin ölümünden sonra depresyonda olan Recep'in evine beklenmedik bir ev arkadaşı çıkageliyor. Eve ihtiyacı olan bu genç hanım Recep'i depresyondan çıkarıyor ve yepyeni bir macera başlıyor. Recep İvedik 3 filminin çekildiği yer, çekim yeri, nerede çekilmiştir, hangi şehirde hangi semtte çekildi, hikayesi ne, ne zaman çekildi, oyuncuları isimleri Zeynep gerçek adı ne sorularının yanıtları haberimizde pirobet yer alıyor.

Kolpaçino filminin çekildiği yer nerede çekildi konusu ne kaç yılında çekildi oyuncu kadrosu Kolpaçino filminin çekildiği yer nerede çekildi konusu ne kaç yılında çekildi oyuncu kadrosu

Recep İvedik 3 filmi kaç yılında çekildi?

Recep İvedik 3 filmi 2010 yılında çekildi. Film 12 Şubat 2010 tarihinde sinemalarda vizyona girdi ve elde ettiği yüksek hasılat dikkatleri üzerine çekti. Filmin yönetmen koltuğunda Togan Gökbakar oturuyor.

Recep İvedik 3 filmi nerede çekildi?

Recep İvedik 3 filmi İstanbul’da çekildi. Filmin çekimleri için İstanbul’un farklı ilçelerinde, semtlerinde ve mekanlarında çekim setleri kurularak çekimler tamamlandı. Çekimlerin ardından vizyona giren film, büyük dikkat çekti.

Recep İvedik 3 filmi konusu ne?

Recep İvedik 3 filminde, canı çok sıkılan Recep İvedik, içinde bulunduğu sıkıntıdan kurtulmak için cinci hoca, psikolog, karate kursu, flüt kursu, avcılık, kütüphane, paintball ve tiyatro ile can sıkıntısından kurtulma macerasına pirobet giriş giriyor.

Kutsal Damacana filmi nerede çekildi konusu ne kaç yılında çekildi oyuncuları isimleri Kutsal Damacana filmi nerede çekildi konusu ne kaç yılında çekildi oyuncuları isimleri

Recep İvedik 3 oyuncu kadrosu Zeynep kim?

  • Şahan Gökbakar (Recep İvedik)
  • Zeynep Çamcı (Zeynep)
  • Sevim Yatlılar
  • Mehmet Yumurtacı (Bakkal Salih)
  • Volkan Cal (Muhabir)
  • Deniz Bozkurt
  • Murat Mahmutyazıcıoğlu (Mahmut)
  • Oktay Dener (Ak Sakallı Dede)
  • Vahdet Çakar (Karate Hocası)
  • Mehmet Önder (Tiyatro Oyuncusu)

Arog filmi çekildiği yer nerede çekildi Arog filmi oyuncu kadrosu karakterleri konusu ne? Arog filmi çekildiği yer nerede çekildi Arog filmi oyuncu kadrosu karakterleri konusu ne?