Recep İvedik serisinin üçüncü filmi olan ve önemli bir gişe başarısı elde eden Recep İvedik 3 filmi televizyon ekranlarında sinemaseverler ile buluşuyor. Filmin çekim ve yayın ayrıntıları merak ediliyor. Recep İvedik 3 nerede çekildi, Recep İvedik 3 hangi üniversitede çekildi, Recep İvedik 3 hangi kanalda oynuyor, Recep İvedik 3 ne zaman çekildi, Recep İvedik 3 oyuncuları isimleri Zeynep Cinci Hoca Nezahat abla paintball hocası kim? sorularının yanıtları ortaya çıktı. Filmin başrollerinde Recep İvedik karakteri ile Şahan Gökbakar, Zeynep rolü ile Zeynep Çamcı, Nezahat rolü ile Sevim Yatlılar, Bakkal Salih rolü ile Mehmet Yumurtacı, Muhabir rolü ile Volkan Cal, Mahmut rolü ile Murat Mahmutyazıcıoğlu rol alıyor. Filmin oyuncu kadrosunda ayrıca Oktay Dener, Vahdet Çakar, Mehmet Önder, Dilara Yüzer, Aslı Nişancı ve Turgut Tunçalp rol alıyor. Şahan Gökbakar’ın fenomen haline gelmiş tiplemesi olan Recep İvedik, serinin üçüncü filminde yeni bir serüvenle izleyicinin karşısına çıkıyor. Filmde, Recep İvedik, babaannesinin ölümünün ardından büyük bir yalnızlığa düşüyor ve iç sıkıntısı başlıyor. İvedik’i hiçbir şey teselli etmezken, bundan kurtulmak için sosyalleşmeye çalışıyor. Bu sırada, uzaktan akraba olan Zeynep, İvedik’in yanına taşınıyor ve komedi başlıyor. Recep İvedik 3 filminin çekildiği yer, çekim yeri, hangi üniversitede çekildi, kaç yılında çekildi, hangi kanalda oynuyor, oyuncu kadrosu karakterleri Zeynep Cinci Hoca Nezahat abla paintball hocası kim, gişe hasılat bilgileri, konusu ne sorularının yanıtları ve filme dair merak edilen detaylar haberimizde cashbet yer alıyor.

Recep İvedik 6 çekildiği yer nerede çekildi nerede çekilmiştir hangi kanalda oynuyor gişe hasılat Recep İvedik 6 çekildiği yer nerede çekildi nerede çekilmiştir hangi kanalda oynuyor gişe hasılat

Recep İvedik 3 ne zaman çekildi?

Recep İvedik 3 filmi 2010 yılında çekildi. Eğlenceli yapım 12 Şubat 2010 tarihinde vizyona girdi. Film 23 hafta vizyonda kaldı. İlk hafta 1 milyon 153 bin 71 kişi tarafından sinemalarda izlendi. 23 haftada 3 milyon 326 bin 84 kişi tarafından beyazperdede izlendi. Toplam 28 milyon 712 bin 99 TL gişe hasılatı elde etti. Filmin yönetmeni Togan Gökbakar’dır. Filmin senaryosunu ise Şahan Gökbakar, Togan Gökbakar ve Can Ali Sabuncu birlikte yazdı.

Recep İvedik 3 nerede çekildi?

Recep İvedik 3 filmi İstanbul’un Güngören ilçesinde çekildi. Filmin çekimlerinin ana merkezi Güngören ilçesi oldu. Güngören’in farklı mahalle, sokak ve mekanlarında çekim setleri kurularak çekimler tamamlandı. Filmin bazı sahnelerinin çekimleri için ise İstanbul’un farklı ilçelerinde, semtlerinde ve mekanlarında çekimler yapıldı. Komedi türünde çekilen ve önemli bir gişe başarısı elde eden filmin müziklerini Oğuz Kaplangı hazırlamıştır.

Recep İvedik 3 hangi kanalda oynuyor?

Recep İvedik 3 filmi Fox TV kanalında oynuyor. Film 22 Ağustos Salı günü saat 20.00’de ve 01.15’te Fox TV ekranlarında sinemaseverler ile buluşuyor. Babaannesinin ölümünün ardından büyük bir buhrana sürüklenen İvedik, bu durumdan kurtulmak için her yolu deniyor. Cinci hocalardan psikologlara, birçok yöntem deneyerek kabuslarından kurtulmak isteyen İvedik, hayatına Zeynep’in girmesi ile bambaşka biri oluyor. Aksoy Film ve Özen Film tarafından çekilen filmin yapımcıları Faruk Aksoy ve Mehmet Soyarslan’dır. Fox TV ekranlarında en popüler Türk filmleri yayınlanmaya cashbet giriş devam ediyor.

Recep İvedik 5 nerede çekildi hangi ülkede ne zaman çekildi hangi kanalda oynuyor oyuncu kadrosu Recep İvedik 5 nerede çekildi hangi ülkede ne zaman çekildi hangi kanalda oynuyor oyuncu kadrosu

Recep İvedik 3 oyuncu kadrosu karakterleri

  • Şahan Gökbakar - Recep İvedik
  • Zeynep Çamcı - Zeynep
  • Sevim Yatlılar - Nezahat
  • Mehmet Yumurtacı - Bakkal Salih
  • Volkan Cal - Muhabir
  • Murat Mahmutyazıcıoğlu - Mahmut
  • Oktay Dener - Ak Sakallı Dede
  • Vahdet Çakar - Karate Hocası
  • Mehmet Önder - Tiyatro Oyuncusu
  • Dilara Yüzer - Maria

Recep İvedik 3 filminin oyuncuları arasında ayrıca şu isimler var; Aslı Nişancı - Katrin, Turgut Tunçalp - Paintball Hakemi, Çağatay Ulusoy - Dansçı, Başar Doğusoy - Karateci, Bekir Tosun - Psikolog ve Burak Haktanır - Osman Korsan Cd Satıcısı.

Recep İvedik 2 filmi çekildiği otel nerede çekildi hangi kanalda oynuyor kaç yılında çekildi? Recep İvedik 2 filmi çekildiği otel nerede çekildi hangi kanalda oynuyor kaç yılında çekildi?