Televizyon ekranlarında ve dijital platformlarda sinemaseverler ile buluşmaya devam eden Recep İvedik 5 filminin çekim ve yayın ayrıntıları merak ediliyor. Recep İvedik 5 hangi otelde çekildi, Recep İvedik 5 nerede çekildi, Recep İvedik 5 hangi kanalda oynuyor, Recep İvedik 5 oyuncu kadrosu karakterleri, Recep İvedik 5 ne zaman çekildi? sorularının yanıtları ortaya çıktı. Filmin oyuncuları arasında Recep İvedik rolü ile Şahan Gökbakar, Nurullah Sağlam rolü ile Nurullah Çelebi, Kafile Başkanı Hakan rolü ile Deniz Ceylan, Akif Özeren rolü ile Orkan Varan, Atlet Zeynep rolü ile Zeynep Demirtaş, Güreşçi Sümeyya rolü ile Sümeyya Sezer, Gülleci Merve rolü ile Merve Boğa, Yüksek Atlamacı Miray rolü ile Miray Akbulut, Yüzücü Kübra rolü ile Kübra Yılmaz, Sırıkla Atlamacı Merve rolü ile Zeynep Küsem yer alıyor.

Recep İvedik 5 filminin senaryosunu, filmin aynı zamanda yapımcıları olan Şahan Gökbakar ve Togan Gökbakar yazdı. Filmin yönetmen koltuğunda Togan Gökbakar oturuyor. Recep İvedik'in, mahalleden tanıdığı yakın dostu olan Şoför İsmet ölüyor. Recep, taziyeye gittiğinde İsmet'in ölmeden önceki son görevini üstlenmeye karar veriyor. Millî sporculardan oluşan ekibi Üsküp'e götürüyor. Ancak sporcular, yolculukları esnasında rahatsızlanınca Recep, ülkesi adına yarışmak durumunda kalıyor. Recep İvedik 5 filminin çekildiği yer, çekim yeri, hangi otelde çekildi, nerede çekilmiştir, hangi ülkede çekildi, oyuncuları isimleri nedir, kaç yılında çekildi, konusu ne, hangi kanalda oynuyor sorularının yanıtları ve filme dair merak edilen tüm detaylar haberimizde jewelbetting yer alıyor.

Hükümet Kadın 2 nerede çekildi ne zaman çekildi hangi kanalda oynuyor oyuncuları isimleri Hükümet Kadın 2 nerede çekildi ne zaman çekildi hangi kanalda oynuyor oyuncuları isimleri

Recep İvedik 5 ne zaman çekildi?

Recep İvedik 5 filmi 2016 yılında çekildi. Film 16 Şubat 2017 tarihinde sinemalarda vizyona girerek sinemaseverler ile beyazperdede buluştu. Vizyonda kaldığı süre boyunca 7 milyon 437 bin 50 kişi tarafından izlendi ve 85 milyon 986 bin 157 TL hasılat elde etti. Recep İvedik 4 filminin devamı olarak çekilen yapımın Recep İvedik 6 adını taşıyan bir devam filmi de çekilmiştir.

Recep İvedik 5 nerede çekildi?

Recep İvedik 5 filmi İstanbul, Antalya ve Üsküp’te çekildi. Filmin çekimlerinin bir bölümü İstanbul ve Antalya’da yapılırken, Kuzey Makedonya’nın başkenti ve en büyük kenti olan Üsküp’te de çekim setleri kurularak filmin çekimleri tamamlandı. Müziklerini Ömer Özgür’ün hazırladığı ve Çamaşırhane Film tarafından çekilen yapım 114 dakika sürüyor.

Bize Müsaade filmi oyuncu kadrosu ne zaman çekildi Bize Müsaade filmi nerede çekildi konusu ne? Bize Müsaade filmi oyuncu kadrosu ne zaman çekildi Bize Müsaade filmi nerede çekildi konusu ne?

Recep İvedik 5 hangi otelde çekildi?

Recep İvedik 5 filmi Antalya Gloria Sports Arena Otelde çekildi. Filmin çekimlerinin bir bölümü, Antalya'nın Serik ilçesine bağlı turistik Belek bölgesinde bulunan Gloria Otelleri'ne ait Gloria Sports Arena'da yapıldı. Komedi türünde çekilen yapım serinin beşinci filmidir. İzleyenleri ekran başına kilitleyen yapım, komik sahneleri ile kahkahaya boğacak.

Recep İvedik 5 hangi kanalda oynuyor?

Recep İvedik 5 filmi Fox TV kanalında oynuyor. Film 24 Kasım Cuma günü saat 20.00’de izleyicilerle Fox TV ekranlarında buluşuyor. Filmde, spor organizasyonuna katılacak ekibin başına talihsiz bir olay geliyor ve işler karışıyor. Recep İvedik ise takımın kontrolünü eline alıyor. Fox TV ekranlarında eğlenceli Türk filmleri ve yabancı filmler yayınlanmaya jewelbetting giriş devam ediyor.

Akıllara Seza filmi ne zaman çekildi nerede çekildi Akıllara Seza oyuncuları isimleri Akıllara Seza filmi ne zaman çekildi nerede çekildi Akıllara Seza oyuncuları isimleri

Recep İvedik 5 oyuncu kadrosu karakterleri

 • Şahan Gökbakar - Recep İvedik
 • Nurullah Çelebi - Nurullah Sağlam
 • Deniz Ceylan - Kafile Başkanı Hakan
 • Orkan Varan - Akif Özeren
 • Zeynep Demirtaş - Atlet Zeynep
 • Sümeyya Sezer - Güreşçi Sümeyya
 • Merve Boğa - Gülleci Merve
 • Miray Akbulut - Yüksek Atlamacı Miray
 • Kübra Yılmaz - Yüzücü Kübra
 • Merve Başkaya - Sırıkla Atlamacı Merve
 • Zeynep Küsem - Ritmik Jimnastikçi Zeynep
 • Şahabettin Karabulut - Zıp Zıp Orhan
 • Gönen Fatih Yemez - Jan Klod Adnan

Recep İvedik 5 filminin oyuncuları arasında ayrıca şu isimler var; Murat Bölücek - Biberli Hasan, Ümit Özkurt - Kuleci Erdal, Hüseyin Baycur - Beton Adem, Serghei Dragan - Nikolay Petrovski, Tanfer Yaşar German - Eurasia Baş Hakemi, Alper Üstündağ - Eurasia spikeri, Koray Alpay - Yunan Sporcu Niko, Ayşe Gülerman - Rodeo Sunucusu ve Hüseyin Yılmaz Sütçü - Kültür Yemeği Sunucusu.

Tamirhane filmi nerede çekildi hangi semtte ne zaman çekildi hangi kanalda oynuyor oyuncu kadrosu Tamirhane filmi nerede çekildi hangi semtte ne zaman çekildi hangi kanalda oynuyor oyuncu kadrosu