Recep İvedik 5 filmi televizyon ekranlarında izleyicilerle buluşuyor. Filmin çekim ve yayın ayrıntıları merak ediliyor. Recep İvedik 5 nerede çekildi, Recep İvedik 5 hangi ülkede çekildi, Recep İvedik 5 ne zaman çekildi, Recep İvedik 5 hangi kanalda oynuyor, Recep İvedik 5 oyuncu kadrosu karakterleri kim? sorularının yanıtları ortaya çıktı. Filmin başrol oyuncuları arasında Şahan Gökbakar, Orkan Varan, Nurullah Çelebi ve Deniz Ceylan rol alıyor. Recep İvedik serisinin beşinci filmi olan yapımda Recep bu sefer yanındaki ekiple birlikte yarım kalan önemli bir işi tamamlamak için yollara düşüyor. Çeşitli spor dallarında profesyonel olarak ter döken genç sporcuları müsabakalara taşımayı görev edinen Recep İvedik, kaş yaparken yine göz çıkartıyor ve Türkiye'yi atletizm, boks, güreş vb. sporlarda temsil etmek İvedik ve ekibine düşüyor. Recep İvedik 5 filminin çekildiği yer, çekim yeri, kaç yılında çekildi, hangi kanalda oynuyor, konusu ne, oyuncuları isimleri nedir sorularının yanıtları ve filme dair detaylar haberimizde betine yer alıyor.

Ali Kundilli filmi nerede çekildi ne zaman çekildi oyuncuları isimleri hangi kanalda oynuyor? Ali Kundilli filmi nerede çekildi ne zaman çekildi oyuncuları isimleri hangi kanalda oynuyor?

Recep İvedik 5 ne zaman çekildi?

Recep İvedik 5 filmi 2016 yılında çekildi. Film 16 Şubat 2017 tarihinde vizyona girdi. 25 hafta vizyonda kalan ve 7 milyon 437 bin 50 kişi tarafından sinemalarda izlenen film, toplam 85 milyon 986 bin 157 TL gişe hasılatı elde etti. Filmin yönetmenliğini gelenek bozulmadan yine Togan Gökbakar üstlenirken, başrol Şahan Gökbakar'a Orkan Varan ve Deniz Ceylan isimleri eşlik ediyor. Çamaşırhane firmasının yapımcılığını üstlendiği filmde müzikler Ömer Özgür'e, görüntü yönetimi ise Gérard Simon'a emanet.  Film 114 dakika sürüyor.

Recep İvedik 5 nerede çekildi?

Recep İvedik 5 filmi Antalya, İstanbul ve Üsküp’te çekildi. Filmin çekimleri için Antalya ve İstanbul şehirleri ile birlikte Kuzey Makedonya’nın başkenti olan Üsküp’te çekim setleri kurularak çekimler tamamlandı. Recep İvedik 5 fragmanındaki Azeri bir boksçu ile Recep İvedik'in maçında, Recep İvedik'in Azeri boksçuyu yumrukla yere sermesi büyük tepki çekmiş ve Şahan Gökbakar o sahnenin filmden kaldırıldığını açıklamıştı.

Pardon filmi nerede çekildi ne zaman çekildi Pardon filmi oyuncuları isimleri konusu ne? Pardon filmi nerede çekildi ne zaman çekildi Pardon filmi oyuncuları isimleri konusu ne?

Recep İvedik 5 hangi ülkede çekildi?

Recep İvedik 5 filmi Kuzey Makedonya ülkesinde çekildi. Filmin çekimleri başkent Üsküp’te yapıldı. Filmin bazı çekimleri ise Antalya ve İstanbul şehirlerinde yapıldı. Yapımcıları Şahan Gökbakar ve Togan Gökbakar olan filmin senaryosunu da Gökbakar kardeşler yazdı. Çamaşırhane Film tarafından komedi türünde çekilen yapım Recep İvedik 4 filminin devam filmi olarak çekilmiştir. Ayrıca seri Recep İvedik 6 filmiyle de devam etmiştir.

Recep İvedik 5 hangi kanalda oynuyor?

Recep İvedik 5 filmi Fox TV kanalında oynuyor. Film 12 Haziran Pazartesi günü saat 20.00’de ve aynı günün gecesi saat 00.45’te Fox TV ekranlarında yayınlanacak. Filmde, Recep İvedik'in mahalleden tanıdığı şoför İsmet ölüyor. İvedik, taziyeye gittiğinde İsmet'in son görevini üstlenmeye karar veriyor. Millî sporculardan oluşan ekibi Üsküp'e götürüyor. Ancak sporcular rahatsızlanınca ülkesi adına yarışmak durumunda betine giriş kalıyor.

Kim Bu Aile filmi nerede çekildi ne zaman çekildi hangi platformda oynuyor oyuncuları isimleri Kim Bu Aile filmi nerede çekildi ne zaman çekildi hangi platformda oynuyor oyuncuları isimleri

Recep İvedik 5 oyuncu kadrosu karakterleri

 • Şahan Gökbakar - Recep İvedik
 • Nurullah Çelebi - Nurullah Sağlam
 • Deniz Ceylan - Kafile Başkanı Hakan
 • Orkan Varan - Akif Özeren
 • Zeynep Demirtaş - Atlet Zeynep
 • Sümeyya Sezer - Güreşçi Sümeyya
 • Merve Boğa - Gülleci Merve
 • Miray Akbulut - Yüksek Atlamacı Miray
 • Kübra Yılmaz - Yüzücü Kübra
 • Merve Başkaya - Sırıkla Atlamacı Merve
 • Zeynep Küsem - Ritmik Jimnastikçi Zeynep
 • Şahabettin Karabulut - Zıp Zıp Orhan
 • Gönen Fatih Yemez - Jan Klod Adnan
 • Murat Bölücek - Biberli Hasan
 • Ümit Özkurt - Kuleci Erdal
 • Hüseyin Baycur - Beton Adem
 • Serghei Dragan - Nikolay Petrovski

Kolpaçino Bomba filmi nerede çekildi ne zaman çekildi hangi kanalda oynuyor oyuncu kadrosu Kolpaçino Bomba filmi nerede çekildi ne zaman çekildi hangi kanalda oynuyor oyuncu kadrosu