Recep İvedik 6 filmi televizyon ekranlarında izleyicilerle buluşuyor. Filmin çekim ve yayın detayları merak ediliyor. Recep İvedik 6 çekildiği yer nerede, Recep İvedik 6 nerede çekildi, Recep İvedik 6 nerede çekilmiştir, Recep İvedik 6 hangi kanalda oynuyor, Recep İvedik 6 gişe hasılat bilgileri nedir, Recep İvedik 6 ne zaman çekildi, Recep İvedik 6 kaç yılında çekildi, Recep İvedik 6 oyuncu kadrosu karakterleri Çorumlu Amir doktor Ersin kim? sorularının yanıtları ortaya çıktı. Filmin başrollerinde Şahan Gökbakar ve Nurullah Çelebi rol alıyor. Recep İvedik 6, Konya'ya giderken kendisini Kenya'da bulan Recep İvedik'in maceralarını ekranlara getiriyor.

Recep İvedik'in hayatı, kendisine gelen bir davet ile bambaşka bir hal alıyor. Davet ile Recep İvedik, kuru fasulye festivaline çağrılıyor. Daveti memnuniyetle karşılayan Recep, arkadaşı Nurullah'ı da yanına alarak Konya'ya doğru yola koyuluyor. Daha yolculuğa başlar başlamaz türlü talihsizlikler yaşayan ikili, yolculuğun sonunda kendilerini Konya yerine Kenya'da buluyor. Bilmedikleri bir coğrafyada bulunan Recep ile Nurullah, kendilerini birden iki düşman yerli kabilenin arasında buluyor.

Kendisine has yöntemlerle içinde bulunduğu vahşi dünyada ayakta kalmaya çalışan Recep'in başına bu süreçte birbirinden ilginç olaylar geliyor. Recep İvedik 6 filminin çekildiği yer nerede çekilmiştir çekim yeri, oyuncuları isimleri Ersin Çorumlu Amir doktor kim, gişe hasılat bilgileri ne kadar izlendi, gerçekten Kenya’da mı çekildi. Recep İvedik 6 kaç saat, konusu ne, oyuncu kadrosu karakterleri, ne zaman kaç yılında çekildi, hangi kanalda oynuyor saat kaçta başlıyor, hangi platformda oynuyor sorularının yanıtları ve filme dair detaylar haberimizde capitolbet yer alıyor.

Organize İşler filmi nerede çekildi hangi semtte çekildiği yer hangi kanalda oynuyor hangi platformda Organize İşler filmi nerede çekildi hangi semtte çekildiği yer hangi kanalda oynuyor hangi platformda

Recep İvedik 6 kaç yılında çekildi?

Recep İvedik 6 2019 yılında çekildi. Komedi türünde çekilen yapım 8 Kasım 2019 tarihinde vizyona girdi ve vizyonda büyük ilgi gördü. Filmin vizyon tarihi başlangıçta 8 Şubat 2019 olarak duyurulmuş ancak film yapımcıları ile sinema salonları arasındaki anlaşmazlık nedeniyle filmin vizyon tarihi ertelenmiştir. Galası 6 Kasım 2019'da Kanyon Alışveriş Merkezi'nde yapılan film, 8 Kasım 2019'da vizyona girmiştir.

Recep İvedik 6 ne zaman çekildi?

Recep İvedik 6 2019 yılında çekildi. Aynı yıl sinemalarda gösterime girerek Recep İvedik hayranları ile beyazperdede buluşan film, elde ettiği izlenme rakamları ile çok konuşuldu. Günümüzde farklı tarihlerde ve kanallarda izleyicilerle buluşmaya devam ediyor. Filmin yönetmen koltuğunda Togan Gökbakar oturuyor. Yapımcıları Şahan Gökbakar ve Togan Gökbakar olan filmin senaryosunu da Gökbakar kardeşler yazdı.

Deliha filmi nerede çekildi ne zaman çekildi hangi kanalda oynuyor Deliha oyuncuları isimleri Deliha filmi nerede çekildi ne zaman çekildi hangi kanalda oynuyor Deliha oyuncuları isimleri

Recep İvedik 6 gişe hasılat bilgileri

Recep İvedik 6 gişe hasılat bilgisi 67 milyon 720 bin 450 TL’dir. 12 hafta vizyonda kalan ve ilk hafta sonunda 1 milyon 23 bin 136 kişi tarafından sinemalarda izlenen yapım, 12 hafta sonunda 3 milyon 986 bin 797 kişi tarafından beyazperdede izlenmiştir. İlk hafta sonunda 18 milyon 907 bin 152 TL gişe hasılatı elde eden yapım, 12 hafta sonunda 67 milyon 720 bin 720 bin 450 TL gişe hasılatı elde etmiştir.

Recep İvedik 6 ne kadar izlendi?

Recep İvedik 6 filmi 3 milyon 986 bin 797 kişi tarafından izlendi. Film 12 hafta vizyonda kaldı. İlk hafta sonunda 1.023.136 kişi izledi. 12 hafta sonunda komedi filmini 3.986.797 kişi izledi. Bunun karşılığı olarak da 67.720.450 TL gişe hasılatı kazanarak önemli bir gişe başarısı elde etti. Recep İvedik 5 filminin devam filmi olarak çekilen yapımın ayrıca Recep İvedik 7 adını taşıyan bir devam filmi de çekilmiştir.

Çalgı Çengi İkimiz nerede çekildi kaç yılında çekildi hangi kanalda oynuyor oyuncu kadrosu karakterleri Çalgı Çengi İkimiz nerede çekildi kaç yılında çekildi hangi kanalda oynuyor oyuncu kadrosu karakterleri

Recep İvedik 6 nerede çekildi?

Recep İvedik 6 filmi Bursa Karacabey’de çekildi. Filmin çekimleri Bursa şehrine bağlı Karacabey’de bulunan longoz ormanında yapılmıştır. Filmin başrol oyuncusu olan Şahan Gökbakar, senaryodaki Kenya sahneleri için langoz ormanlarında özel plato kurdurmuştur. Filmin tüm sahnelerinin çekimlerinin bitmesinin ardından bu platoyu Karacabey Belediyesine hediye etmiştir. Günümüzde, bungalov evler belediyeye ait çay bahçesi olarak hizmet veriyor.

Recep İvedik 6 çekildiği yer nerede?

Recep İvedik 6 filminin çekildiği yer Bursa’nın Karacabey ilçesindedir. Karacabey’de bulunan longoz ormanlarında filmin çekimleri için çekim setleri kurulmuştur. Büyük bir plato kurularak çekimler yapılmıştır. Çekimlerin ardından plato ve bungalov evler ilçe belediyesine hediye edilmiştir.

Deli Aşk filmi nerede çekildi ne zaman çekildi oyuncuları isimleri hangi kanalda oynuyor? Deli Aşk filmi nerede çekildi ne zaman çekildi oyuncuları isimleri hangi kanalda oynuyor?

Recep İvedik 6 nerede çekilmiştir?

Recep İvedik 6 filmi Bursa’nın Karacabey ilçesinde çekilmiştir. Senaryoda Kenya’da çekildiği yer almaktadır ancak çekimler Karacabey’de yapılmıştır. Filmin müziklerini Jingle Jungle tarafından hazırlanmıştır. Çamaşırhane Film tarafından komedi türünde çekilen yapım Recep İvedik serisinin altıncı filmidir. Filmde, Konya'ya gitmek isteyen Recep İvedik, kendisini Kenya'da buluyor ve macera başlıyor.

Recep İvedik 6 hangi platformda oynuyor?

Recep İvedik 6 filmi Apple TV, Disney Plus ve Prime Video platformunda oynuyor. Apple, Disney ve Prime Video platformlarına girilerek film izlenebiliyor. Birçok farklı kaynaktan izlenebilen film, televizyon ekranlarında da sık sık yayınlanmaya devam ediyor. İzleyenleri kahkahaya boğan film, eğlenceli vakit geçirmek isteyenler için ideal bir film olarak capitolbet giriş dikkat çekiyor.

Geçen Yaz filmi nerede çekildi ne zaman çekildi oyuncuları isimleri hangi platformda oynuyor? Geçen Yaz filmi nerede çekildi ne zaman çekildi oyuncuları isimleri hangi platformda oynuyor?

Recep İvedik 6 filmi konusu ne?

Recep İvedik 6 filminde, Konya'da bir kuru fasulye festivaline katılmak isterken bir dizi hata sonucu Kenya'ya giden Recep ve arkadaşı Nurullah, bu bilmedikleri coğrafyadan evlerine dönmenin yolunu aramaya başlarlar. Konya’ya gitmek isterken kendisini Kenya’da bulan Recep İvedik, 2 kabilenin arasında kalıyor ve kendine has yöntemlerle olayı çözmeye çalışıyor.

Recep İvedik 6 hangi kanalda oynuyor?

Recep İvedik 6 filmi Fox TV kanalında oynuyor. Film 21 Haziran Çarşamba günü saat 20.00’de ve aynı günün gecesi saat 01.00’de Fox TV ekranlarında izleyicilerle buluşuyor. Fox TV ekranlarında ayrıca Recep İvedik serisinin diğer filmleri de farklı günlerde ve saatlerde yayınlanmaya devam ediyor. Eğlenceli yapım 110 dakika sürüyor.

Aşkın Kıyameti filmi nerede çekildi ne zaman çekildi konusu oyuncuları isimleri hangi platformda? Aşkın Kıyameti filmi nerede çekildi ne zaman çekildi konusu oyuncuları isimleri hangi platformda?

Recep İvedik 6 oyuncuları isimleri karakterleri

  • Şahan Gökbakar - Recep İvedik
  • Nurullah Çelebi - Nurullah Sağlam
  • Somer Karvan - Tur rehberi Ersin
  • Muhammed Ali Dönmez - Nurullah'ın yeğeni
  • Mbaye Dieng - Songa
  • Chidi Benjamin John - Nahu Şef
  • Lorraine Kadye - Zouya
  • Kepsin Misodi Teke - Hunkutu Şef

Anlat İstanbul filmi nerede çekildi kaç yılında ne zaman çekildi oyuncu kadrosu karakterleri Anlat İstanbul filmi nerede çekildi kaç yılında ne zaman çekildi oyuncu kadrosu karakterleri