Reisin Kızı filmi televizyon ekranlarında Yeşilçam hayranları ile buluşuyor. Farklı hikayesi ile dikkat çeken filmin yayın ve çekim detayları merak ediliyor. Reisin Kızı filmi nerede çekildi, Reisin Kızı filmi ne zaman çekildi, Reisin Kızı filmi oyuncuları isimleri nedir, Reisin Kızı filmi hangi kanalda oynuyor? sorularının yanıtları ortaya çıktı. Filmin başrollerinde Gülten rolü ile Gülşen Bubikoğlu, Reis rolü ile Muammer Karaca, Yalçın rolü ile Yalçın Gülhan, Deniz rolü ile Yeşim Tan, Bayram rolü ile İlhan Daner ve Cömert Arif rolü ile Ali Şen rol alıyor. Filmin oyuncu kadrosunda ayrıca Süleyman Turan, Mehtap Ar, Handan Adalı, Müşerref Çapın, Dündar Aydınlı, Nermin Özses ve Tarık Şimşek yer alıyor. Filmde, şirin bir sahil kasabasında belediye başkanlığı için büyük bir rekabet yaşanmaktadır. Arif, adamları ile birlikte yaklaşan seçimlerde başkanı devirmek için kolları sıvar. Tam bu sırada reisin yurt dışında okuyan çılgın kızı eve döner. Ancak oldukça gürültülü bir dönüştür bu. Gülten' in yanında gelen arkadaşları kendinden daha da çılgındır. Reis, seçim öncesi kızını başına dert açmaması için uyarır. Ancak tüm kasaba Reis’in kızının yaptıklarıyla çalkalanmaktadır. Araya bir de rakip başkan adayı Arif’in oğlu ile yaşanan kavgalı gürültülü bir aşk hikayesi girince işler iyice karışır. Reisin Kızı filminin çekildiği yer, çekim yeri, nerede çekilmiştir, kaç yılında çekildi, oyuncu kadrosu karakterleri kim, hangi kanalda oynuyor, konusu ne? sorularının yanıtları haberimizde onwin yer alıyor.

Şafakta Buluşalım filmi nerede çekildi kaç yılında çekildi ne zaman oyuncuları isimleri Şafakta Buluşalım filmi nerede çekildi kaç yılında çekildi ne zaman oyuncuları isimleri

Reisin Kızı filmi ne zaman çekildi?

Reisin Kızı filmi 1974 yılında çekildi. Duygusal ve komedi türlerinde çekilen yapım 1 Ekim 1974 tarihinde gösterime girdi. Günümüzde farklı tarihlerde ve kanallarda Yeşilçam hayranları ile buluşmaya devam eden film 79 dakika sürüyor. Filmin yönetmen koltuğunda Aram Gülyüz oturuyor. Yapımcısı Şahan Haki olan filmin senaryosunu ise Yeşilçam sinemasının en ünlü senaristlerinden olan ve yüzlerce ölümsüz esere imza atan Sadık Şendil yazdı.

Reisin Kızı filmi nerede çekildi?

Reisin Kızı filmi çekim yeri bilinmiyor. Bu konuda net bir bilgiye sahip değiliz. Filmde, uzun süredir dışarıda olan kasaba reisinin kızı Gülten, yapılacak belediye seçimlerinin öncesinde arkadaşlarıyla kasabaya gelir. Gülten ve arkadaşları hippiler gibi giyinen rahat insanlardır. Onların bu rahat tavrı, Arif Bey için siyasi bir propaganda aracına dönüşür. Arif Bey, meydanlarda rakibinin kızı Gülten ve arkadaşlarının ahlaksızlıklarından bahsetmeye başlar. Reis Bey bu zor durumun içinden çıkmaya çalışsa da başarılı olamaz. Fakat Gülten’in bir plânı vardır.

Gırgıriye filmi nerede çekildi kaç yılında çekildi oyuncuları isimleri hangi kanalda oynuyor? Gırgıriye filmi nerede çekildi kaç yılında çekildi oyuncuları isimleri hangi kanalda oynuyor?

Reisin Kızı filmi konusu ne?

Reisin Kızı filminde, Gülten uzun süredir ailesinden ayrı yaşayan genç bir kadındır. Kasaba reisinin kızı olan Gülten, tam da belediye seçimlerinden önce topladığı arkadaşları ile birlikte ailesinin yanına gider. Ancak oldukça rahat insanlar olan Gülten ve arkadaşları, Gülten'in babası için sorun oluşturmaya başlar. En büyük rakibi olan Arif Bey, Gülten ve arkadaşlarının rahatlığından yararlanıp bunu siyasi bir propaganda aracı olarak kullanmaya başlar. Bunun üzerine Gülten, bir plan yaparak babasını içine düştüğü durumdan kurtarmaya çalışır.

Reisin Kızı filmi hangi kanalda oynuyor?

Reisin Kızı filmi 360 TV kanalında oynuyor. Film 23 Ağustos Çarşamba günü saat 17.30’da ve aynı günün gecesi saat 00.45’te 360 TV kanalında Yeşilçam hayranları ile buluşuyor. Melek Film tarafından çekilen yapım Acar Film tarafından seslendirilmiş ve stüdyo edilmiştir. Rakip iki belediye reisi adayının rekabeti ve çocukları arasında başlayan aşkı konu edinen filmde Gülşen Bubikoğlu’nu Nevin Akkaya, Yalçın Gülhan’ı Esen Günay seslendirmiştir. Ayrıca Ali Şen’i Sadettin Erbil, İlhan Daner’i Şener Şen ve Yeşim Tan’ı Gülen Kıpçak seslendirmiştir. Film 1 saat 19 dakika onwin giriş sürüyor.

Canikom filmi nerede çekildi ne zaman çekildi kaç yılında çekildi oyuncuları isimleri konusu ne? Canikom filmi nerede çekildi ne zaman çekildi kaç yılında çekildi oyuncuları isimleri konusu ne?

Reisin Kızı filmi oyuncuları isimleri

 • Gülşen Bubikoğlu (Gülten)
 • Yalçın Gülhan (Yalçın)
 • Muammer Karaca (Reis)
 • Yeşim Tan (Deniz)
 • Ali Şen (Cömert Arif)
 • İlhan Daner (Bayram)
 • Süleyman Turan (Turist)
 • Mehtap Ar (Turist)
 • Handan Adalı (Dürdane)
 • Müşerref Çapın (Dadı)
 • Dündar Aydınlı (Kötü Adam )
 • Nermin Özses (Yalçın'ın Annesi)

Reisin Kızı filmi oyuncu kadrosunda ayrıca şu isimler var; Tarık Şimşek (Kasabalı), Niyazi Vanlı (Karakol Komutanı), Hakkı Kıvanç, Özden Yüce, Beyza Özen, Gündüz Akar, Yusuf Özden ve Vahit Volkan.

Kördüğüm filmi nerede çekildi ne zaman kaç yılında çekildi oyuncuları isimleri konusu ne? Kördüğüm filmi nerede çekildi ne zaman kaç yılında çekildi oyuncuları isimleri konusu ne?