İzmir’de lüks projeler ve konforlu yaşam alanları üreten Reva Group Foça Kozbeyli Villaları ile çıtayı daha da yukarılara taşıdı. Reva Group İnşaat ve Gayrimenkul Danışmanlığı, Foça Kozbeyli’de 50’den fazla villanın yer aldığı Foça Kozbeyli Villaları projesinde üst düzey lüks yaşamın kapılarını araladı. İzmir’de kısa zamanda büyük ölçekli lüks projeleri bitirerek konforlu yaşam alanları üreten Reva Group, İzmir’de yine kısa sürede projelendirip hayata geçirdiği yeni lüks ve büyük ölçekli projelerle büyüyerek yoluna devam ediyor.

Reva Group Yönetim Kurulu Başkanı Abdullah Dikmen, İzmir’de gerçekleştirdikleri yatay mimari yaşam alanları projelerini Türkiye’nin her yerinde hayata geçirmek için özveri ile çalıştıklarını kaydetti. Dikmen, Reva Group İnşaat olarak yaptıkları projelerde önceliğin sağlamlık olduğunu, dayanıklı, lüks ve konforlu yaşam alanları üretmeye devam ettiklerini dile getirdi. Çok yakında Çiğli Evka 2’de panoramik deniz manzaralı projelerinin de hayata geçeceğini söyleyen Dikmen, inşaat ve yapı sektöründe yıllar içinde edindikleri bilgi ve tecrübe birikimini lüks ve sağlam projelere yansıtmaya devam ettiklerini ve ayrıca gayrimenkul danışmanlığı projeleri ile de sektörde büyük bir fark yarattıklarını söyledi.

reva group inşaat foça kozbeyli villaları

Reva Group Foça Kozbeyli Villaları

Reva Group Foça Kozbeyli Villaları, hayallerinizi yaşatmak üzere lüks villalar konseptinde tasarlandı. Hem keyifli hem de kazançlı bir yatırım olan Foça Kozbeyli Villaları, tüm detayları fark yaratan ve ilham veren bir proje olarak ortaya çıktı. Büyük pencerelerinden yüksek tavanlarına, aydınlık ve ferah yaşam alanlarından eşsiz manzarasına, sağlam yapısından estetik mimarisine, Foça Kozbeyli Villaları projesinde tüm ayrıntılar düşünülmüş. Ayrıca özel tasarımlı bir mutfak ve işlevsel ürünlere sahip estetik bir banyo da bu villalarda yer alıyor.

Reva Group Foça Villaları eşsiz bir manzaraya sahip

Foça’nın en huzurlu bölgelerinden biri olan Kozbeyli’de kurulan Reva Group Foça Kozbeyli Villaları, enfes manzarası ile harika bir seyir zevki yaşatıyor. Ulaşımı kolay olan, dokunulmamış doğası ve uçsuz bucaksız maviliği ile nefesleri kesen bu proje, hem şehirden uzakta hem de şehrin yanında oluşu ile eşsiz bir yaşam alanı sunuyor. En kaliteli yapı malzemeleri ve ürünler ile modern ve estetik bir yapı bu projede buluşuyor.

reva group inşaat foça kozbeyli villaları

Reva Group gayrimenkul danışmanlığı

Reva Group ayrıca geniş ölçekli bir Reva Group gayrimenkul danışmanlığı projesi ile de inşaat ve yapı faaliyetlerini çoğaltıyor. Bu özel projede sınırlı sayıda ofis yer alacak. Arsa ve tarla vasfındaki yerlerin, imar projesinden belediye ruhsatının hazırlanmasına kadar niş çözüm odaklı hizmetler gayrimenkul danışmanlığı çözümlerinin içinde yer alacak.

Reva Group adres telefon iletişim bilgileri

  • Reva Group adres: Merkez ofis; Kozbeyli Mahallesi, Foça, İzmir
  • Reva Group telefon: 0532 616 79 67
  • Reva Group web sitesi: www.revagroup.com.tr

reva group inşaat foça kozbeyli villaları