Çeşitli sektörlerde çalışmalarına ve yatırımlarına devam eden Rıza Kandemir New Tower projesi ile şubat depreminin yaralarını sarmayı hedefliyor. Farklı sektörlerde de başarılı çalışmalara imza atan Kandemir, bu önemli yatırımın hem Türkiye hem de İskenderun için olumlu etkilere sahip olduğunu söyledi. Rıza Kandemir New Tower projesi için İskenderun’un merkezinde konumlanan 25 bin metrekarelik bir alanı kapsayacak stratejik önem kazanan bir yatırım olduğunu ifade etti.

Ofisleri, restoranları, ticari merkezleri ve daha pek çok alanı kapsayan bu proje, Ral Yatırım Holding tarafından yürütülüyor. Rıza Kandemir New Tower projesinin, 2024 yılının baharına kadar tamamlanmasını öngördüklerini açıkladı. Projenin detaylarına ilişkin bilgiler verdi.

Rıza Kandemir New Tower Projesi’nin Topluma ve Bölgenin İyileştirilmesine Sağlayacağı Katkılara Dikkat Çekti!

“Hatay’daki New Tower projemizde de inşaat çalışmalarımız hızla sürüyor. 2024 yılında projemizi tamamlayıp teslimlerini gerçekleştirmeyi öngörüyoruz.” sözleriyle dikkat çeken Rıza Kandemir, projenin detaylarına ilişkin açıklamada bulundu.

2024 yılının bahar ayında tamamlanması hedeflenen projenin Ral Yatırım Holding’in en büyük yatırımlarından biri olduğuna dikkat çeken Kandemir, bölgenin iyileştirilmesi ve toplumun kalkınması için çalışmalarına devam ettiğini dile getirdi. 6 Şubat depreminin izlerini en aza indirmeyi hedeflediklerinin ve projenin bölgenin alt yapısının sürdürülebilir hale gelmesindeki öneminin altını çizdi.

Farklı sektörlerde de başarılı çalışmalara imza atan Kandemir, bu önemli yatırımın hem Türkiye hem de İskenderun için olumlu etkilere sahip olduğunu dile getirerek bu yatırımın zamanında ve eksiksiz bir şekilde tamamlanması için çalışmalarını sürdürdüklerini belirtti.