Rize'nin lezzet dolu dünyasına ilk adımınızı atmaya hazır mısınız? Chocolate Lounge & Coffee, 2019 yılında Rize/Çayeli'de kapılarını açtı ve o günden beri tatlı tutkunlarını ağırlıyor. Yasin Sarıoğlu'nun vizyonu ve tutkusuyla hayat bulan bu mekan, lezzetin ve kalitenin adresi haline geldi.

2019'dan bu yana Rize'nin tatlı tutkunlarını memnun eden Chocolate Lounge & Coffee, 2023 yılında Ardeşen ilçesindeki iki şube ile büyüyerek yoluna devam etti. Şimdi ise Rize merkezde yeni bir şube ile misafirlerini ağırlamaya hazırlanıyor.

Chocolate Lounge Coffee

Chocolate Lounge & Coffee

Çikolata konusunda titizlikle seçilen Callebaut çikolataları ile hazırlanan tatlılarımızı, günlük olarak taze taze sunuyoruz. Her bir lezzetimizi özenle tasarlayıp hazırlıyor, misafirlerimize unutulmaz bir tatlı deneyimi yaşatıyoruz.

Trabzon'dan Hopa'ya kadar geniş bir müşteri kitlesine sahip olan Chocolate Lounge & Coffee, lezzetin sınırlarını genişletiyor. Siz de bu keyifli deneyime katılmak ve enfes tatlarımızı keşfetmek için bizi ziyaret edin. Haydi, tatlı bir mola için Chocolate Lounge & Coffee'ye bekliyoruz!

Chocolate Lounge Coffee 3