Ekranların yeni yapımlarından olan Ruhun Duymaz dizisi kaldığı yerden devam ediyor. Dizinin çekim ve yayın detayları araştırılıyor. Ruhun Duymaz dizisi nerede çekiliyor, Ruhun Duymaz dizisi hangi gün oynuyor, Ruhun Duymaz dizisi hangi kanalda oynuyor, Ruhun Duymaz dizisi yeni bölüm ne zaman, Ruhun Duymaz dizisi başrol oyuncuları isimleri nedir? sorularının yanıtları ortaya çıktı. Dizinin başrollerini Ece Çetinel rolü ile Burcu Özberk ve Onur Karasu rolü ile Şükrü Özyıldız paylaşıyor. Filmin oyuncu kadrosunda ayrıca Civan Koral rolü ile Tuğrul Tülek, Hilal Koral rolü ile Aslı Sümen, Müfit rolü ile Şehsuvar Aktaş, Handan Koral rolü ile Zuhal Gencer ve Ayla rolü ile Ülkü Duru rol alıyor.

Ruhun Duymaz dizisinde, Onur Karasu genç yaşında daire başkanlığına terfi etmiş başarılı bir istihbarat ajanıdır ve bir süredir Türkiye'nin en büyük kuyumculuk şirketinin sahibi Civan Koral’ın  peşindedir. Koral Mücevherat'ı kirli işleri için paravan olarak kullanan Civan, bir suç örgütünün Türkiye temsilcisidir. Civan'ın yaptığı yasadışı işlerle ilgili belgeleri evindeki kasada sakladığını düşünen Onur, eve girip çıkabilmek için Civan'ın kardeşi Hilal ile sevgili olur. Civan’ın yurt dışına yerleşeceğini öğrendiğinde onu elden kaçırmadan belgeleri alabilmek adına Onur ani bir kararla Hilal'e evlenme teklif eder. Ruhun Duymaz dizisinin çekildiği yer, çekim yeri, yeni bölüm yayın günü ne zaman hangi gün hangi kanalda oynuyor, başrol oyuncuları isimleri nedir sorularının yanıtları ve diziye dair merak edilen detaylar haberimizde winbir yer alıyor.

Burcu Özberk aslen nereli burcu ne boyu kaç evli mi eşi sevgilisi kim oynadığı diziler filmler Burcu Özberk aslen nereli burcu ne boyu kaç evli mi eşi sevgilisi kim oynadığı diziler filmler

Ruhun Duymaz dizisi hangi gün oynuyor?

Ruhun Duymaz dizisi her hafta Pazartesi günü oyuyor. Dizinin yeni bölümü Pazartesi akşamı saat 20.00’de önce özet görüntüler, daha sonra ise yeni bölümü ile dizi severlerin beğenisine sunuluyor. Dizide, Onur Karasu’nun planı nişan gününde kasayı açmak ve kardeşinin nişanı için orada olan Civan'ı tutuklamaktır. Hesaba katmadığı şey ise; Hilal'in yakın arkadaşı Ece olur. Ece Onur’un ne işler çevirdiğini anlamaya çalışırken; Onur tarafından yakalanması onun da planlarını alt üst eder. Onur ve Ece; gece ve gündüz kadar iki zıt kutup, hiç istemedikleri bir biçimde birlikte çalışmak zorunda kalırlar.

Ruhun Duymaz dizisi yeni bölüm ne zaman?

Ruhun Duymaz dizisi yeni bölüm Pazartesi akşamı yayınlanıyor. Her hafta Pazartesi günü izleyicilerle buluşan dizi saat 20.00’de başlıyor. Ayrıca dizinin tekrar bölümleri de farklı günlerde ve saatlerde ekranlara geliyor. Romantik komedi türünde çekilen dizinin senaryosunu Ayşe Üner Kutlu, Deniz Gürlek ve Dilek İyigün yazıyor. Dizinin öyküsü ise Deniz Dargı, Cem Görgeç, Cenk Boğatur ve Ayşe Üner Kutlu’ya aittir. Dizinin yönetmen koltuğunda Aytaç Çiçek oturuyor. Dizinin müziklerini ise Ercan Saatçi ve İlker Yeter hazırlıyor.

Şükrü Özyıldız aslen nereli burcu ne evli mi eşi sevgilisi kimdir oynadığı filmleri ve tv dizileri Şükrü Özyıldız aslen nereli burcu ne evli mi eşi sevgilisi kimdir oynadığı filmleri ve tv dizileri

Ruhun Duymaz dizisi hangi kanalda oynuyor?

Ruhun Duymaz dizisi Fox TV kanalında oynuyor. Dizi Pazartesi günleri saat 20.00’de Fox TV ekranlarında yayınlanıyor. Fox TV kanalında ayrıca Yaz Şarkısı dizisi, Kısmet dizisi, Gülcemal dizisi, Tetikçinin Oğlu dizisi, Adım Farah dizisi ve Taçsız Prenses dizisi ekranlara geliyor. Kanalın en çok izlenen Yasak Elma dizisi geçtiğimiz aylarda final yaparak ekranlara veda etti. Fox TV’nin yeni yapımları arasında ise Yabani dizisi, Kader Bağları dizisi ve Hudutsuz Sevda dizisi yer alıyor.

Ruhun Duymaz dizisi nerede çekiliyor?

Ruhun Duymaz dizisi İstanbul’da çekiliyor. Dizinin çekimleri için İstanbul’un farklı ilçeleri, semtleri ve mekanlarında çekim setleri kuruluyor. Birinci sezonu ile ekranlara gelen dizinin ilk bölümü 24 Temmuz’da yayınlanmıştır. Yapımcısı Saner Ayar olan ve O3 Medya tarafından çekilen dizi, 120 dakikalık bölümleri ile ekranlara geliyor. Dizide, Onur, gözü işinden başka bir şey görmeyen bir ajan; Ece ise binbir hüneri ile göz kamaştıran profesyonel bir hırsız. Onur ve Ece; gece ve gündüz kadar birbirinden farklı ancak işbirliği yapmak zorundalar. Kısa sürede büyük ilgi gören Ruhun Duymaz dizisinin yeni bölümleri merakla beklenmeye winbir giriş devam ediyor.

Tuvana Türkay aslen nereli burcu ne evli mi eşi sevgilisi kim oynadığı filmleri ve tv dizileri Tuvana Türkay aslen nereli burcu ne evli mi eşi sevgilisi kim oynadığı filmleri ve tv dizileri

Ruhun Duymaz dizisi başrol oyuncuları isimleri

  • Burcu Özberk - Ece Çetinel
  • Şükrü Özyıldız - Onur Karasu
  • Tuğrul Tülek - Civan Koral
  • Aslı Sümen - Hilal Koral
  • Şehsuvar Aktaş - Müfit
  • Zuhal Gencer - Handan Koral
  • Ülkü Duru - Ayla

Kısmet dizisi nerede çekiliyor hangi gün oynuyor hangi kanalda yeni bölüm ne zaman oyuncuları Kısmet dizisi nerede çekiliyor hangi gün oynuyor hangi kanalda yeni bölüm ne zaman oyuncuları