Sadece Bir Gece filmi televizyon ekranlarında ve dijital platformlarda sinemaseverler ile buluşmaya devam ediyor. Filmin çekim ve yayın ayrıntıları merak ediliyor. Sadece Bir Gece filmi nerede çekildi, Sadece Bir Gece filmi hangi kanalda oynuyor, Sadece Bir Gece filmi konusu ne, Sadece Bir Gece filmi ne zaman çekildi, Sadece Bir Gece filmi oyuncuları isimleri nedir? sorularının yanıtları ortaya çıktı. Filmin başrollerinde Begüm rolünde Tuba Ünsal, Tamer rolünde Cemal Hünal ve Gürgen Öz var. Filmin oyuncu kadrosunda ayrıca Jerfi Benveniste, Duygu Şen Benveniste, Bengi İdil Uras ve Anıl Altınöz rol alıyor.

Sadece Bir Gece filminde, bir gecelik ilişki yaşayan Tamer'e, karısı Begüm suçunu itiraf ettirir. Tamer yalvarır af diler. Sadece bir gece, alkolün de etkisiyle şeytana uyduğunu, hala karısına aşık olduğunu söyler. Begüm onu affetmesi karşılığında bir şart öne sürer. Aynı şeyi o da yapacaktır tıpkı Tamer gibi, Sadece bir gece. Kabul ederse evlilikleri devam edecek, etmezse ayrılacaktır. Sadece Bir Gece filminin çekildiği yer, çekim yeri, nerede çekilmiştir, hangi şehirde çekildi, hangi kanalda oynuyor, hikayesi nedir, kaç yılında çekildi, oyuncu kadrosu karakterleri kim, gişe hasılat bilgileri, kaç kişi izledi, ne kadar izlendi sorularının yanıtları haberimizde gatabet yer alıyor.

Yok Artık 2 filmi nerede çekildi hangi kanalda oynuyor konusu ne zaman çekildi oyuncuları isimleri Yok Artık 2 filmi nerede çekildi hangi kanalda oynuyor konusu ne zaman çekildi oyuncuları isimleri

Sadece Bir Gece filmi ne zaman çekildi?

Sadece Bir Gece filmi 2021 yılında çekildi. 25 Şubat 2022 tarihinde vizyona giren film, sinemaseverler ile beyazperdede buluştu. 2 hafta vizyonda kalan film, 18 bin 688 kişi tarafından sinemalarda izlendi ve 2 haftanın sonunda toplam 569 bin 366 TL gişe hasılatı elde etti. Filmin müziklerini Yıldıray Gürgen hazırladı.

Sadece Bir Gece filmi konusu ne?

Sadece Bir Gece filminde Tamer, karısı Begüm’ü aldatır ve bu durumu fark eden Begüm’e itirafta bulunur. Bundan pişman olduğunu söyler ve af diler. Begüm, Tamer'i affetmek için bir şart öne sürer. Aynı şeyi Begüm de yapacaktır, yine sadece bir gece. Çift, zor bir kararla karşı karşıya kalır.

Sivri Akıllılar filmi nerede çekildi hangi otelde çekildi ne zaman çekildi oyuncuları Sibel kimdir? Sivri Akıllılar filmi nerede çekildi hangi otelde çekildi ne zaman çekildi oyuncuları Sibel kimdir?

Sadece Bir Gece filmi nerede çekildi?

Sadece Bir Gece filmi İstanbul’da çekildi. Filmin çekimleri için İstanbul’un farklı ilçelerinde, semtlerinde ve mekanlarında çekim setleri kurularak çekimler tamamlandı. 1 saat 48 dakika süren filmin yönetmen koltuğunda, filmin aynı zamanda senaryosunu da yazan Sinan Biçici oturuyor.

Sadece Bir Gece filmi hangi kanalda oynuyor?

Sadece Bir Gece filmi Now TV kanalında oynuyor. Film 10 Temmuz Çarşamba günü saat 22.15’te Now TV ekranlarında sinemaseverler ile buluşuyor. Romantik komedi ve dram türlerinde çekilen yapım, günümüz modern, kentli insanlarının ilişki, evlilik, sadakat üzerine yaşadıklarını gatabet giriş anlatıyor.

Sakar Şakir filmi nerede çekildi oyuncuları Sevda Sarhoş kimdir kaç yılında çekildi? Sakar Şakir filmi nerede çekildi oyuncuları Sevda Sarhoş kimdir kaç yılında çekildi?

Sadece Bir Gece filmi oyuncuları isimleri

  • Tuba Ünsal (Begüm)
  • Cemal Hünal (Tamer)
  • Gürgen Öz
  • Jerfi Benveniste
  • Duygu Şen Benveniste
  • Bengi İdil Uras
  • Anıl Altınöz

Kemal Sunal Postacı filmi nerede çekildi kaç yılında çekildi konusu ne oyuncuları isimleri Kemal Sunal Postacı filmi nerede çekildi kaç yılında çekildi konusu ne oyuncuları isimleri