Jason Statham’ın Safe Koruyucu filmi televizyon ekranlarında sinemaseverler ile buluşuyor. Filmin çekim ve yayın ayrıntıları merak ediliyor. Safe Koruyucu filmi ne zaman çekildi, Safe Koruyucu filmi hangi kanalda oynuyor, Safe Koruyucu filmi konusu ne, Safe Koruyucu filmi oyuncuları isimleri nedir? sorularının yanıtları ortaya çıktı. Filmin başrollerinde Luke Wright rolü ile Jason Statham, Mei rolü ile Catherine Chan ve Captain Wolf rolü ile Robert John Burke yer alıyor. Filmin oyuncu kadrosunda ayrıca Chris Sarandon, Anson Mount, James Hong, Reggie Lee, Sándor Técsy ve Joseph Sikora rol alıyor. Filmde, Mei isimli 10 yaşındaki Çinli küçük bir kız çocuğu çok değerli bir matematik zekasına sahiptir. Tek bir satır kağıt kalem kullanmaksızın Çin'in en büyük suç mafyalarından birinin rüşvet ve haraç verilerini zihninde tutmaktadır. Örgüt kızı Amerika'ya yollar ve bu sayede geride yazılı hiçbir kanıt kalmaz. Luke Wright ise Amerika'nın New Jersey kentinde yaşayan ve hayatını uzak doğu dövüş müsabakalarında geçiren ikinci sınıf bir dövüşçüdür. Bir gün Rus mafyasının bir şikesini bozar ve bütün hayatı allak bullak olur. Ruslar ailesini öldürür, onu evsiz ve beş parasız bırakır, dahası yaklaştığı herkesi öldürmekle tehdit ederler. Luke metroya atlayıp intihar etmeyi planlarken peşinde Rus mafyasının, New York Polis Departmanı'nın ve tabii ki Çinlilerin olduğu Mei ile yolları kesişir. Jason Statham’ın Safe Koruyucu filmi kaç yılında çekildi, hangi kanalda oynuyor, konusu hikayesi ne, gişe hasılat bilgileri, oyuncu kadrosu karakterleri kim sorularının yanıtları haberimizde fashionbet yer alıyor.

Transformers filmi ne zaman çekildi nerede çekildi hangi kanalda oynuyor oyuncu kadrosu Transformers filmi ne zaman çekildi nerede çekildi hangi kanalda oynuyor oyuncu kadrosu

Safe Koruyucu filmi ne zaman çekildi?

Safe Koruyucu filmi 2012 yılında çekildi. 95 dakika süren Amerikan yapımı film 27 Nisan 2012 tarihinde vizyona girdi. 11 hafta vizyonda kalan film 149.049 kişi tarafından sinemalarda izlendi ve toplam 1.439.625 gişe hasılatı elde etti. 30 milyon dolar bütçe ile çekilen Amerikan aksiyon gerilim filmi, dünya çapında 40,6 milyon dolar hasılat elde etti.

Safe Koruyucu filmi konusu ne?

Safe Koruyucu filminde, eski üst düzey bir ajana iki önemli görev verilir: önce 'kötü adamlar' tarafından kaçırılan 12 yaşındaki Chan adlı Çinli bir kızı kurtaracak ardından Rus Mafyasını, New York şehrinin yozlaşmış polislerini ve diğer kötü adamları alt edecek oldukça güvenli bir kombinasyonu harekete geçirecektir. Statham, Rus mafyası, Çin mafyası ve yozlaşmış New York polisi tarafından kovalanan yetenekli bir çocuğu korumaya çalışan eski bir polis ve eski bir kafes dövüşçüsü olan Luke Wright'ı canlandırıyor.

Safe Koruyucu filmi hangi kanalda oynuyor?

Safe Koruyucu filmi Star TV kanalında oynuyor. Film 23 Eylül Cumartesi günü saat 20.00’de ve aynı günün gecesi saat 02.20’de Star TV ekranlarında izleyicilerle buluşuyor. The Punisher, Pers Prensi gibi filmlerin senaristliğini yapan ve korku filmlerinin yapımcılığını üstlenen Boaz Yakin, bu filmin de senaristliğini ve yönetmenliğini üstleniyor. Yapımcıları Lawrence Bender ve Dana Brunetti olan filmin müziklerini Mark Mothersbaugh hazırladı. IM Global, Lawrence Bender Productions, Trigger Street Productions, Automatik, 87Eleven Productions tarafından çekilen film Lionsgate tarafından fashionbet giriş dağıtıldı.

Kızılcık Şerbeti dizisi nerede çekiliyor yeni bölüm ne zaman hangi kanalda hangi gün oynuyor? Kızılcık Şerbeti dizisi nerede çekiliyor yeni bölüm ne zaman hangi kanalda hangi gün oynuyor?

Safe Koruyucu filmi oyuncuları isimleri

 • Jason Statham - Luke Wright
 • Catherine Chan - Mei
 • Robert John Burke - Captain Wolf
 • Chris Sarandon - Mayor Tremello
 • Anson Mount - Alex Rosen
 • James Hong - Han Jiao
 • Reggie Lee - Quan Chang
 • Sándor Técsy - Emile Docheski
 • Joseph Sikora - Vassily Docheski
 • Danny Hoch - Julius Borkow
 • Matt O'Toole - Detective Lasky

Songül Karlı aslen nereli burcu ne son hali Songül Karlı evli mi eşi sevgilisi kim çocuğu var mı? Songül Karlı aslen nereli burcu ne son hali Songül Karlı evli mi eşi sevgilisi kim çocuğu var mı?