Saffet Beni Affet filmi televizyon ekranlarında ve dijital platformlarda sinemaseverler ile buluşmaya devam ediyor. Filmin yayın ve çekim detayları araştırılıyor. Saffet Beni Affet filmi nerede çekildi, Saffet Beni Affet filmi hangi kanalda oynuyor, Saffet Beni Affet filmi kaç yılında çekildi, Saffet Beni Affet filmi oyuncu kadrosu karakterleri kim? sorularının yanıtları ortaya çıktı. Filmin oyuncuları arasında Saffet Şerbetçi rolünde Sadri Alışık, Kumru rolünde Selma Güneri, Mahmure rolünde Perran Kutman ve Fahriye Başaran rolünde Nevra Serezli yer alıyor.

Filmde, beş parasız olarak köyden İstanbul’a giden Saffet, çıraklıktan başlayarak işleri büyütüyor ve fabrikatör oluyor. Çok zengin olan Saffet, o kadar parası olmasına rağmen mutlu olamıyor. 3 kez evlenip boşanan Saffet, bu evliliklerinden de umduğunu bulamıyor ve hayat onun için bir işkenceye dönüşüyor. Saffet Beni Affet filminin çekildiği yer, çekim yeri, nerede çekilmiştir, hangi semtte çekildi, ne zaman çekildi, hangi kanalda oynuyor, oyuncuları isimleri nedir sorularının yanıtları ve filme dair merak edilen ayrıntılar haberimizde betowner yer alıyor.

Mavi Eşarp filmi nerede çekildi kaç yılında çekildi oyuncuları isimleri hangi kanalda oynuyor? Mavi Eşarp filmi nerede çekildi kaç yılında çekildi oyuncuları isimleri hangi kanalda oynuyor?

Saffet Beni Affet filmi kaç yılında çekildi?

Saffet Beni Affet filmi 1976 yılında çekildi. Film aynı yıl gösterime girdi ve büyük ilgi gördü. Filmin yönetmeni Aram Gülyüz, senaristi Suavi Sualp’tir. Yapımcısı Olgun Eltan olan yapım, Olgun Film tarafından çekilmiştir. Ayrıca filmin seslendirmesini İpek Film yapmıştır. Komedi türünde çekilen yapım izleyenleri kahkahaya boğacak.

Saffet Beni Affet filmi konusu ne?

Saffet Beni Affet filminde, Saffet Şerbetçi adındaki adam köyünden İstanbul’a göçüyor. Fakir olan Saffet, çırak olarak başladığı iş kariyerinde giderek yükseliyor. Şerbet arabası aldıktan sonra işleri büyütüyor ve kendi işyerini açıyor. Daha sonra ise fabrika zinciri kuruyor ve patron oluyor. Özel yaşamında çok mutsuz olan Saffet, mutlu olabilmek için 3 evlilik yapıyor fakat bu evliliklerinden de mutsuz oluyor.

Vukuat Var filmi nerede çekildi kaç yılında çekildi konusu ne oyuncuları isimleri hangi kanalda? Vukuat Var filmi nerede çekildi kaç yılında çekildi konusu ne oyuncuları isimleri hangi kanalda?

Saffet Beni Affet filmi nerede çekildi?

Saffet Beni Affet filmi İstanbul’da çekildi. Komedi filminin çekimleri İstanbul’un farklı ilçeleri, semtleri ve mekanlarında yapıldı. Farklı noktalarda çekim setleri kurularak çekimler yapılmıştır. Filmde, sokaklarda şerbet satarak geçimini sağlayan Saffet’in zengin ve fabrikatör olması, daha sonra ise yaptığı evlilikler ile mutluluğu araması konuları izleyicilerle buluşuyor. Saffet, şerbetçi arabasından fabrikatörlüğe azmi ve çalışkanlığı ile yükseliyor.

Saffet Beni Affet filmi hangi kanalda oynuyor?

Saffet Beni Affet filmi 360 TV kanalında oynuyor. Film 3 Kasım Cuma günü saat 17.30’da ve aynı günün gecesi saat 01.45’te 360 TV ekranlarında sinemaseverler buluşuyor. 360 TV kanalında en popüler ve çok izlenen Yeşilçam filmleri her gün yayınlanmaya devam ediyor. Yeşilçam’ın en sevilen filmlerini izlemek için 360 TV kanalını takip edebilirsiniz. Sadri Alışık’ın çok sevilen filmleri arasında yer alan Saffet Beni Affet filmi 80 dakika betowner giriş sürüyor.

Güllü Geliyor Güllü filmi nerede çekildi ne zaman çekildi oyuncuları isimleri hangi kanalda oynuyor? Güllü Geliyor Güllü filmi nerede çekildi ne zaman çekildi oyuncuları isimleri hangi kanalda oynuyor?

Saffet Beni Affet filmi oyuncu kadrosu

 • Sadri Alışık (Saffet Şerbetçi)
 • Selma Güneri (Kumru)
 • Perran Kutman (Mahmure)
 • Nevra Serezli (Fahriye Başaran)
 • Neriman Köksal (Şehriban)
 • Mete İnselel (Şinasi)
 • Kamer Sadık (Kontrbas Sanatçısı)
 • Sümer Tilmaç (Defransiyel Tevfik)
 • Ehat Alinçe (Haldun)
 • Ali Şen (Mahmure'nin Babası)
 • Bahri Ateş (İmam)
 • Remziye Fırtına (Piyanist)
 • Neslihan Danışman (Manken)
 • Cemil Akacan (Müşteri)

Birleşen Yollar filmi nerede çekildi kaç yılında çekildi hangi kanalda oynuyor oyuncuları isimleri Birleşen Yollar filmi nerede çekildi kaç yılında çekildi hangi kanalda oynuyor oyuncuları isimleri