Saffet Beni Affet filmi televizyon ekranlarında izleyicilerle buluşuyor. Filmin çekim ve yayın ayrıntıları merak ediliyor. Saffet Beni Affet filmi nerede çekildi, Saffet Beni Affet filmi ne zaman çekildi, Saffet Beni Affet filmi oyuncuları isimleri nedir, Saffet Beni Affet filmi hangi kanalda oynuyor? sorularının yanıtları ortaya çıktı. Filmin başrollerinde Saffet Şerbetçi rolü ile Sadri Alışık, Kumru rolü ile Selma Güneri, Mahmure rolü ile Perran Kutman ve Fahriye Başaran rolü ile Nevra Serezli var. Filmin oyuncu kadrosunda ayrıca Neriman Köksal, Mete İnselel, Kamer Sadık, Sümer Tilmaç, Ehat Alinçe ve Ali Şen rol alıyor. Film, bir şerbetçiyken azim ve çalışkanlığıyla çok zengin bir fabrikatör olan Saffet’in kadınlarla yaşadıklarını konu ediniyor.

Saffet Beni Affet filminde, beş kuruşsuz bir şekilde köyünden İstanbul’a gelen Saffet, bir yerde çırak olarak işe başlıyor. Burada biriktirdiği parayla bir şerbet arabası alıyor ve şerbet satmaya başlıyor. Sonra bir dükkân ve ardından meyve suyu üreten bir fabrika zincirine sahip oluyor. Saffet, çok zengin olmasına rağmen mutsuz bir hayat sürüyor. Bu mutsuzluğunu giderebilmek için üç evlilik yapıyor. Birbirinden çok farklı bu üç kadın, Saffet için hayatı âdeta bir işkence hâline getiriyor. Saffet Beni Affet filminin çekildiği yer, çekim yeri, hangi semtte çekildi, kaç yılında çekildi, oyuncu kadrosu karakterleri kim, hangi kanalda oynuyor, konusu ne sorularının yanıtları ve filme dair merak edilen detaylar haberimizde dengebet yer alıyor.

Sonbahar Rüzgarları filmi nerede çekildi kaç yılında çekildi oyuncuları isimleri hangi kanalda oynuyor? Sonbahar Rüzgarları filmi nerede çekildi kaç yılında çekildi oyuncuları isimleri hangi kanalda oynuyor?

Saffet Beni Affet filmi ne zaman çekildi?

Saffet Beni Affet filmi 1976 yılında çekildi. Olgun Film tarafından çekilen, İpek Film tarafından seslendirilen ve yayına hazır hale getirilen yapım 1976 yılında gösterime girdi. Filmin yönetmen koltuğunda Aram Gülyüz oturuyor. Filmin senaryosunu Suavi Sualp yazdı. Yapımcısı Olgun Eltan olan yapım komedi türünde çekildi.

Saffet Beni Affet filmi konusu ne?

Saffet Beni Affet filminde, Saffet Şerbetçi, köyünden İstanbul’a göç eden, fakir bir adamdır. Koca şehirde ayakları üzerinde durabilmek için bir dükkanda çırak olarak işe başlar. Çırak olarak çalıştığı bu yerden kazandıklarını biriktirerek bir şerbet arabası alır. Şerbet satmaya başlayan Saffet, kısa zaman sonra kendi dükkanın açar. Küçük iş yerini daha da büyüterek fabrika zincirinin patronu olmayı başarmıştır. Ancak Saffet’in hayatında huzursuzluk vardır. Para içerisinde yüzen Saffet, mutluluğu yakalayabilmek adına üç evlilik yapacaktır. Ancak farklı özelliklerdeki üç farklı kadın, Saffet’in hayatını iyice çıkmazsa sürükleyeceklerdir.

Emel Sayın Feride filmi nerede çekildi kaç yılında çekildi oyuncuları isimleri hangi kanalda? Emel Sayın Feride filmi nerede çekildi kaç yılında çekildi oyuncuları isimleri hangi kanalda?

Saffet Beni Affet filmi nerede çekildi?

Saffet Beni Affet filmi İstanbul’da çekildi. Filmin çekimleri için İstanbul’un farklı ilçelerinde, semtlerinde ve mekanlarında çekim setleri kurularak çekimler tamamlandı. Filmde 1976 yılının İstanbul’u izleyicilerle buluşuyor. Saffet Beni Affet filminde, sokaklarda şerbet satıp ve sonra da meyve suyu fabrikası sahibi olan bir adamın güldürüsü ekranlara geliyor.

Saffet Beni Affet filmi hangi kanalda oynuyor?

Saffet Beni Affet filmi 360 TV kanalında oynuyor. Film 17 Haziran Cumartesi günü saat 10.00’da, aynı gün akşam 19.00’da ve aynı günün gecesi saat 00.15’te 360 TV ekranlarında izleyicilerle buluşuyor. 360 TV kanalında Yeşilçam sinemasının en güzel örnekleri yayınlanmaya devam ediyor. Yeşilçam’ın seçkin yapımları her gün sinemaseverlerle buluşuyor. Sadri Alışık’ın çok sevilen yapımlarından olan Saffet Beni Affet filmi 80 dakika dengebet giriş sürüyor.

Gönül Hırsızı filmi nerede çekildi kaç yılında çekildi oyuncuları isimleri hangi kanalda oynuyor? Gönül Hırsızı filmi nerede çekildi kaç yılında çekildi oyuncuları isimleri hangi kanalda oynuyor?

Saffet Beni Affet filmi oyuncuları isimleri

 • Sadri Alışık (Saffet Şerbetçi)
 • Selma Güneri (Kumru)
 • Perran Kutman (Mahmure)
 • Nevra Serezli (Fahriye Başaran)
 • Neriman Köksal (Şehriban)
 • Mete İnselel (Şinasi)
 • Kamer Sadık (Kontrbas Sanatçısı)
 • Sümer Tilmaç (Defransiyel Tevfik)
 • Ehat Alinçe (Haldun)
 • Ali Şen (Mahmure'nin Babası)
 • Bahri Ateş (İmam)
 • Remziye Fırtına (Piyanist)
 • Neslihan Danışman (Manken)
 • Cemil Akacan (Müşteri)

Dağlar Kızı Reyhan filmi nerede çekildi kaç yılında çekildi oyuncuları isimleri hangi kanalda? Dağlar Kızı Reyhan filmi nerede çekildi kaç yılında çekildi oyuncuları isimleri hangi kanalda?