Sağ Salim 2: Sil Baştan filminin çekim ve yayın detayları araştırılıyor. Sağ Salim 2 nerede çekildi, Sağ Salim 2 ne zaman çekildi, Sağ Salim 2 hangi kanalda oynuyor, Sağ Salim 2: Sil Baştan filmi oyuncuları isimleri nedir sorularının yanıtları ortaya çıktı. Devam filminde Salim macerasına kaldığı yerden devam ediyor. Başı beladan kurtulmayan kahramanımız yine oldukça talihsiz bir şekilde bütün olayların içinde yer alacak.

Sağ Salim 2 filminin oyuncu kadrosunda Burçin Bildik, Ezgi Asaroğlu, Hüseyin Avni Danyal, Nazlı Tosunoğlu, Murat Akkoyunlu, Metin Yıldız, Erkan Bektaş ve Yakup Yavru pusulabet var. Filmin yönetmen koltuğunda Ersoy Güler oturuyor. Filmin yapımcısı Gülen Adam Film ve müziklerini Oğuzhan Uğur hazırladı. Komedi türünde çekilen film 98 dakika sürüyor.

Sağ Salim 2: Sil Baştan filminin senaryosunu Ersoy Güler ile Ali Alper Erze yazdı. Sağ Salim filminin devamı olan yapımın ayrıca Sen Sağ Ben Selamet adını taşıyan yeni bir devam filmi de çekildi. Filmin başrolü olan Salim'in kimsesiz bir cenazeyi sevabına memleketine götürmeyi kabul etmesiyle başlayan trajikomik macera, yol arkadaşı Nihal'in annesinin intikam için rehin alınmasıyla yeniden başlıyor.

Sağ Salim 2 ne zaman çekildi?

Sağ Salim 2 filmi 2014 yılında çekildi. Filmin çekimlerine 2013 yılında başlandı ve film 10 Ocak 2014 tarihinde vizyona girerek sinemaseverler ile beyazperdede buluştu. Vizyonda kaldığı süre boyunca 513 bin 644 kişi tarafından izlenen Sağ Salim 2: Sil Baştan filmi toplamda 4 milyon 685 bin 900 TL hasılat elde etti.

Sağ Salim 2 nerede çekildi?

Sağ Salim 2 filmi Kastamonu’nun Cide ilçesinde çekildi. Filmin çekimleri için Cide’nin farklı yerlerinde pusulabet giriş çekim setleri kuruldu. Filmde ayrıca Cideli vatandaşlar da figüran olarak rol aldı.

Sağ Salim 2 hangi kanalda oynuyor?

Sağ Salim 2 filmi ATV kanalında oynuyor. Film 17 Ağustos Çarşamba günü saat 14.00’te ATV ekranlarında izleyicilerle buluşacak. Filmde bu kez macera ve komedi daha da katlanacak. Her yerde hepsi birbirinden azılı 11 "kötü" adamın seri katili olarak aranan kahramanlarımız tanınıp yakalanmamak için kılık değiştirirler. Ancak işler düşündükleri gibi gitmez. Salim beladan kurtulmak için eline silah alınca da talihsiz serüvenler dizisi yeniden başlar.

Sağ Salim 2: Sil Baştan oyuncuları isimleri

  • Burçin Bildik - Salim
  • Ezgi Asaroğlu - Nihal
  • Hüseyin Avni Danyal - Muhtar
  • Nazlı Tosunoğlu - Sütlü Nuriye (Kara Fatma)
  • Murat Akkoyunlu - Gıcır Hasan
  • Metin Yıldız - Mahir
  • Erkan Bektaş - Sacit
  • Yakup Yavru - Halit (Ölemeyen Adam)
  • Hakan Vanlı - Tekin
  • Ececan Gümeci - Figen