Sağ Salim filmi televizyon ekranlarında sinemaseverler ile buluşuyor. Eğlenceli filmin çekim ve yayın ayrıntıları merak ediliyor. Sağ Salim filmi nerede çekildi, Sağ Salim filmi hangi köyde çekildi, Sağ Salim filmi hangi kanalda oynuyor, Sağ Salim filmi ne zaman çekildi, Sağ Salim filmi oyuncu kadrosu karakterleri kim? sorularının yanıtları ortaya çıktı. Filmin başrollerini Salim rolü ile Burçin Bildik, Nihal rolü ile Fulya Zenginer, Recai rolü ile Alper Saldıran ve Muhtar rolü ile Hüseyin Avni Danyal paylaşıyor. Filmin oyuncu kadrosunda ayrıca Kenan Ece, Murat Akkoyunlu, Kâmil Güler, Kevork Türker, Orçun Kaptan, Tevfik İnceoğlu ve Yakup Yavru rol alıyor.

Sağ Salim filminde, Salim hem ölümden hem de ölülerden çok korkan, saf bir Anadolu köylüsüdür. Ekmeğini taştan çıkartır; köyden kasabaya kamyonetiyle mal taşıyarak üç beş kuruşla hayatını döndürür. Fakat kabus gördüğü bir gecenin sabahında köy muhtarı kendisinden Mersin'den Sivas'a bir cenaze taşımasını rica eder. Başta çok isteksiz olsa da muhtarın ısrarı kıramaz ve komedi dolu yolculuk başlar. Sağ Salim filminin çekildiği yer, çekim yeri, nerede çekilmiştir, hangi şehirde çekildi, hangi köyde çekildi, hangi kanalda oynuyor, kaç yılında çekildi, oyuncuları isimleri nedir, konusu ne sorularının yanıtları haberimizde favorisen yer alıyor.

Sağ Salim 2 nerede çekildi ne zaman çekildi hangi kanalda Sağ Salim 2: Sil Baştan oyuncuları isimleri Sağ Salim 2 nerede çekildi ne zaman çekildi hangi kanalda Sağ Salim 2: Sil Baştan oyuncuları isimleri

Sağ Salim filmi ne zaman çekildi?

Sağ Salim filmi 2012 yılında çekildi. Filmin yönetmen koltuğunda, aynı zamanda filmin senaryosuna da imza atan Ersoy Güler oturuyor. Filmin diğer senaristleri arasında Ali Alper Erze, Şeyda Delibaş ve Korhan Uğur var. Komedi türünde çekilen film 18 Mayıs 2012 tarihinde vizyona girmiş ve 536.583 TL gişe hasılatı elde etmiştir. Çok sevilen filmin Sağ Salim 2: Sil Baştan adını taşıyan bir devam filmi de çekilmiştir.

Sağ Salim filmi nerede çekildi?

Sağ Salim filmi Kastamonu ve Mersin’de çekildi. Filmin çekimlerinin büyük bölümü Mersin’in Silifke ilçesinde yapılmıştır. Silifke’ye bağlı Başucu beldesinde ve Kastamonu’nun farklı noktalarında çekim setleri kurularak filmin çekimleri tamamlanmıştır.

Sağ Salim filmi hangi köyde çekildi?

Sağ Salim filmi Mersin'in Silifke ilçesine bağlı Taşucu Köyü’nde çekildi. Filmin ana çekim yerleri Mersin ve Kastamonu şehirleri oldu.

Şansımı Seveyim filmi göl kenarı nerede çekildi hangi kanalda oynuyor oyuncu kadrosu Şansımı Seveyim filmi göl kenarı nerede çekildi hangi kanalda oynuyor oyuncu kadrosu

Sağ Salim filmi konusu ne?

Sağ Salim filminde, hayatını biricik kamyonetiyle köyden kasabaya mal götürerek kazanan Salim'in, kendisi gibi kimsesiz birinin cenazesini Mersin'den Sivas'a ücretsiz götürmeyi kabul etmesiyle başlayan yol macerası ekranlara geliyor. Ölüden ve ölümden çok korkan Salim, köy muhtarının ısrarı ile Mersin'den Sivas'a cenaze taşımak zorunda kalıyor. Sağ salim filmi öldürürken güldüren, güldürürken öldüren film olarak tanımlanıyor.

Sağ Salim filmi hangi kanalda oynuyor?

Sağ Salim filmi ATV kanalında oynuyor. Film 17 Ağustos Perşembe günü saat 17.00’de ATV ekranlarında sinemaseverler ile buluşuyor. Film 1 saat 38 dakika favorisen giriş sürüyor.

Sen Kiminle Dans Ediyorsun nerede çekildi ne zaman çekildi hangi kanalda oynuyor oyuncu kadrosu Sen Kiminle Dans Ediyorsun nerede çekildi ne zaman çekildi hangi kanalda oynuyor oyuncu kadrosu

Sağ Salim filmi oyuncu kadrosu karakterleri

 • Burçin Bildik - Salim
 • Fulya Zenginer - Nihal
 • Alper Saldıran - Recai
 • Hüseyin Avni Danyal - Muhtar
 • Kenan Ece - Ayhan
 • Murat Akkoyunlu - Gucur Osman
 • Kâmil Güler - Mehmet
 • Kevork Türker - Ramiz
 • Orçun Kaptan - Orhan
 • Tevfik İnceoğlu - Tahsin
 • Yakup Yavru - Halit

Nasipse Olur filmi nerede çekildi ne zaman çekildi hangi kanalda oynuyor oyuncuları isimleri Nasipse Olur filmi nerede çekildi ne zaman çekildi hangi kanalda oynuyor oyuncuları isimleri