Oyuncu Sahra Şaş’ın hayatı ve biyografi bilgileri merak ediliyor. Sahra Şaş aslen nereli, Sahra Şaş boyu kaç, Sahra Şaş burcu ne, Sahra Şaş evli mi, Sahra Şaş oynadığı diziler filmler sorularının yanıtları araştırılıyor. 1994 doğumlu Sahra Şaş, ilk dizi deneyimini 2013 yılında Tatar Ramazan dizisi ile yapmıştır. Ekranların tanınan simalarından biri haline gelen Sahra Şaş, kariyerinde yer aldığı yapımlarla istikrarlı bir şekilde ilerlemektedir.

Sahra Şaş, kariyerinin ilk gününden bu yana aralıksız olarak iyi projelerde yer almaya devam ediyor. Genç oyuncu, at binme ve kılıç kullanma gibi yeteneklere de sahip. Yer aldığı bazı projeler Bizim Hikaye, Martı, Kadın, Çoban Yıldızı, Kösem Sultan, Aşkın Dili Yok gibi yapımlardır. Oyuncu Sahra Şaş kimdir nerelidir, boy kilo, evli mi, hangi burç, hangi dizilerde oynadı, hangi filmlerde oynadı sorularının yanıtları ve Sahra Şaş’ın yaşamına dair merak edilenler haberimizde masterbet yer alıyor.

Sahra Şaş aslen nereli?

Sahra Şaş aslen İstanbulludur. İstanbul’da doğup büyüyen güzel oyuncu Kürt kökenlidir. Sahra Şaş şimdilerde Dokuz Oğuz dizisinde oynamaktadır. Astsubay Üstçavuş Umay Çolpan karakterine hayat veren güzel oyuncuya dizide Kubilay Aka, Deniz Işın, Yasemin Allen, Tuncer Salman ve Dağhan Külegeç gibi genç ve başarılı oyuncular eşlik ediyor.

Deniz Işın aslen nereli boyu kaç burcu ne evli mi eşi kim Deniz Işın oynadığı filmleri ve tv dizileri Deniz Işın aslen nereli boyu kaç burcu ne evli mi eşi kim Deniz Işın oynadığı filmleri ve tv dizileri

Sahra Şaş boyu kaç?

Oyuncu Sahra Şaş'ın boyu 1,65 cm’dir. 54 kilogram olan Sahra Şaş çok iyi derecede Kürtçe konuşmaktadır. En büyük hayalinin oyunculuk eğitimi almak olduğunu belirten oyuncu hayalini genç yaşta bu hayalini gerçekleştirmiştir. Lise 3. sınıftayken oyunculuk eğitimleri almaya başlayan oyuncu, çok izlenen yapımlarla oyunculuk kariyerine masterbet giriş devam etmektedir.

Sahra Şaş burcu ne?

Sahra Şaş'ın burcu Akrep'tir. 15 Kasım doğumlu olan genç isim henüz 28 yaşındadır. Sosyal medya adreslerinde sık sık paylaşımlarda bulunmaktadır. Sosyal Medya’da geniş bir takipçi listesine ulaşmıştır.

Sahra Şaş evli mi?

Sahra Şaş evli değildir. Aşk hayatı hakkında bir bilgi bulunmayan oyuncu, aşk hayatını gizli tutmaktadır. İlk sinema filmi Martı ile festivallerde yarışma fırsatı bulan oyuncu şimdiki hedefinin farklı kadın hikayelerinde rol almak olduğunu belirtmiştir.

Yasemin Kay Allen aslen nereli burcu ne annesi kim Yasemin Kay Allen oynadığı diziler filmler Yasemin Kay Allen aslen nereli burcu ne annesi kim Yasemin Kay Allen oynadığı diziler filmler

Sahra Şaş oynadığı diziler filmler

Sahra Şaş oynadığı diziler

 • 2023 - Dokuz Oğuz - Astsubay Üstçavuş Umay Çolpan
 • 2021 - İlk ve Son - Barış’ın eski sevgilisi
 • 2021 - Alev Alev - Zeyno
 • 2021 - Ex Aşkım - Hazal
 • 2020 - Menajerimi Ara - Kendisi
 • 2020 – Zemheri - Sevda
 • 2017 – 2019 - Kadın - Berşan
 • 2018 – 2019 - Bizim Hikaye - Çiçek
 • 2017 - Çoban Yıldızı - Rüveyda
 • 2017 - Adını Kalbime Yazdım
 • 2013 - Tatar Ramazan: Ben Bu Oyunu Bozarım

Dokuz Oğuz dizisi hangi gün oynuyor hangi kanalda nerede çekiliyor oyuncuları kimler? Dokuz Oğuz dizisi hangi gün oynuyor hangi kanalda nerede çekiliyor oyuncuları kimler?

Sahra Şaş oynadığı filmler

 • 2018 - Something About That Night (Kısa Film)
 • 2017 – Martı – Mediha

Kubilay Aka aslen nereli sevgilisi kim burcu ne Kubilay Aka filmleri ve tv dizileri Kubilay Aka aslen nereli sevgilisi kim burcu ne Kubilay Aka filmleri ve tv dizileri