Kemal Sunal’ın en eğlenceli filmlerinden biri olan Sakar Şakir filmi televizyon ekranlarında izleyiciler ile buluşmaya devam ediyor. Filmin çekim ve yayın ayrıntıları araştırılıyor. Sakar Şakir filmi nerede çekildi, Sakar Şakir filmi otobüs sahnesi nerede çekildi, Sakar Şakir filmi hangi semtte çekildi, Sakar Şakir filmi hangi kanalda oynuyor, Sakar Şakir filmindeki Sevda kimdir, Sakar Şakir filmi ne zaman çekildi kaç yılında, Sakar Şakir filmi oyuncu kadrosu karakterleri isimleri nedir sorularının yanıtları ortaya çıktı. Film 1 saat 21 dakika olarak ekranlarda yerini alacak.

Sakar Şakir filminde, yaşadığı köyde sakarlığı ile meşhur olan Şakir'e, İstanbul'da ölen amcasından büyük bir miras kalıyor. İstanbul'a mirası almaya giden Şakir'in karşısına küçük amcası Hacı ile karısı çıkıyor. Çeşitli dümenlerle mirası Şakir'e vermemeye çalışırlarsa da Şakir her seferinde Hacı'nın oyununu bozuyor. Filmin oyuncu kadrosunda Kemal Sunal, Adile Naşit, Ali Şen, Ünal Gürel, Macit Flordun, Necdet Yakın, Atilla Ergün, İhsan Yüce, Kamer Sadık ve Hakkı Kıvanç rol alıyor. Sakar Şakir filminin çekildiği yer, çekim yeri, otobüs sahnesi nerede çekildi, film ne zaman kaç yılında çekildi, hangi kanalda oynuyor ve oyuncu kadrosu karakterleri sorularının yanıtları haberimizde herabet yer alıyor.

Salak Milyoner filmi nerede çekildi kaç yılında çekildi hangi kanalda oynuyor oyuncuları isimleri Salak Milyoner filmi nerede çekildi kaç yılında çekildi hangi kanalda oynuyor oyuncuları isimleri

Sakar Şakir filmi ne zaman çekildi kaç yılında?

Sakar Şakir filmi 1977 yılında çekildi. Komedi ve macera türünde çekilen Kemal Sunal filmi 1977 yılının Kasım ayında gösterime girdi. Filmin yönetmen koltuğunda Natuk Baytan ve yardımcı yönetmen koltuğunda Namık Karakılıç oturuyor. Yapımcısı Yahya Kılıç olan filmin senaryosunu Suavi Sualp ve Natuk Baytan birlikte yazdı. Filmin müziklerini Zafer Dilek hazırladı.

Yüz Numaralı Adam filmi nerede çekildi kaç yılında çekildi hangi kanalda oynuyor Zeynep kim? Yüz Numaralı Adam filmi nerede çekildi kaç yılında çekildi hangi kanalda oynuyor Zeynep kim?

Sakar Şakir filmi nerede çekildi?

Sakar Şakir filmi İstanbul’un Bakırköy ilçesinde çekildi. Filmin çekimleri Bakırköy ilçesine bağlı Yeşilköy’de yapıldı. Filmde, Kayseri'de yaşayan ve sakarlığıyla çevresindekileri bıktıran Şakir'e İstanbul'da ölen amcasından büyük bir miras kalıyor. Şaban, mirası almak için İstanbul’a gidiyor ancak mirası paylaşmak istemeyen akrabası onu ortadan kaldırmak için planlar yapmaya başlıyor.

Tokatçı filmi nerede çekilmiştir ne zaman çekildi hangi kanalda oynuyor nerede çekildi? Tokatçı filmi nerede çekilmiştir ne zaman çekildi hangi kanalda oynuyor nerede çekildi?

Sakar Şakir filmi hangi semtte çekildi?

Sakar Şakir filmi İstanbul’un Bakırköy ilçesine bağlı Yeşilköy semtinde çekildi. Filmin çekimleri için Yeşilköy’ün farklı noktalarında çekim setleri kuruldu.

İbo ile Güllüşah nerede çekildi hangi semtte çekildi eşeğin adı kaç yılında çekildi Güllüşah kim? İbo ile Güllüşah nerede çekildi hangi semtte çekildi eşeğin adı kaç yılında çekildi Güllüşah kim?

Sakar Şakir filmi otobüs sahnesi nerede çekildi?

Sakar Şakir filmi otobüs sahnesi İstanbul Bakırköy’de çekildi. Filmin çekimlerinin büyük bölümü Bakırköy ilçesine bağlı Yeşilköy semtinde ve Bakırköy çevresinde yapıldı.

Sahte Kabadayı filmi nerede çekildi kaç yılında çekildi hangi kanalda oynuyor oyuncuları isimleri Sahte Kabadayı filmi nerede çekildi kaç yılında çekildi hangi kanalda oynuyor oyuncuları isimleri

Sakar Şakir filmi hangi kanalda oynuyor?

Sakar Şakir filmi Show TV kanalında oynuyor. Film 19 Nisan Çarşamba akşamı saat 20.00’de ve aynı günün gecesi saat 02.30’da Show TV ekranlarında yayınlanacak. Cem Film tarafından çekilen film 90 dakika herabet giriş sürüyor.

Atla Gel Şaban filmi nerede çekildi kaç yılında çekildi hangi kanalda oynuyor oyuncu kadrosu Atla Gel Şaban filmi nerede çekildi kaç yılında çekildi hangi kanalda oynuyor oyuncu kadrosu

Sakar Şakir filmindeki Sevda kimdir?

Sakar Şakir filmindeki Sevda karakteri oyuncu Ayfer Feray’dır. Sakar Şakir filmi, ölen amcasından kendisine büyük bir miras kalan genç bir adamın başına gelenleri konu ediyor.

Yedi Bela Hüsnü filmi nerede çekildi kaç yılında çekildi oyuncuları isimleri Yedi Bela Hüsnü filmi nerede çekildi kaç yılında çekildi oyuncuları isimleri

Sakar Şakir filmi oyuncu kadrosu karakterleri

 • Kemal Sunal - Sakar Şakir
 • Adile Naşit - Fatma Şen
 • Ali Şen - Hacı Şen
 • Ünal Gürel - Gardrop Fuat
 • Macit Flordun - Marmara Kazım
 • Necdet Yakın - Lüfer
 • Atilla Ergün - Şükrü
 • Kamer Sadık - Sabri
 • Hakkı Kıvanç - Kahveci
 • Ayfer Feray - Sevda
 • İhsan Yüce - Televizyoncu
 • Yusuf Sezer - Yusuf
 • Celal Yonat - Arap Celal
 • Yavuz Şeker - Zühtü
 • İhsan Bilsev - Bekçi
 • Hamit Haskabal - Çaycı İbo

Umudumuz Şaban filmi nerede çekildi kaç yılında çekildi oyuncuları Mardinli Canan kimdir? Umudumuz Şaban filmi nerede çekildi kaç yılında çekildi oyuncuları Mardinli Canan kimdir?