Televizyon ekranlarında ilk sezonu ile ekranlara gelen ve kısa sürede büyük ilgi gören Sakla Beni dizisi kaldığı yerden devam ediyor. Güçlü oyuncu kadrosu ile dikkat çeken dizinin çekim ve yayın ayrıntıları merak ediliyor. Sakla Beni dizisi nerede çekiliyor, Sakla Beni dizisi yeni bölüm ne zaman, Sakla Beni dizisi hangi gün oynuyor, Sakla Beni dizisi hangi kanalda oynuyor, Sakla Beni dizisi oyuncu kadrosu karakterleri kim? sorularının yanıtları ortaya çıktı. Dizinin başrollerini Mete rolü ile Uraz Kaygılaroğlu, İncila rolü ile Cemre Baysel, Naz rolü ile Asude Kalebek, Belgin rolü ile Şenay Gürler, Filiz rolü ile Ceyda Düvenci, Gülten rolü ile Nilüfer Açıkalın ve Füsun rolü ile Sevinç Erbulak paylaşıyor. Dizinin oyuncuları arasında ayrıca Gökşen Ateş, Kamil Güler, Nizam Namidar, Sera Tokdemir, Edip Saner ve Açelya Devrim Yılhan yer alıyor.

Sakla Beni dizisinde, Mete ve Naz, zengin ve güçlü ailelerinin gözbebeği çocuklarıdır. İkisi de şımartılmış, hayatta her istediğini almaya alışmıştır. Çocukluklarında ailelerin verdiği sözle başlayan hikayeleri, birbirlerinden kopamamalarıyla evliliğe doğru akar. Fakat Naz’ın çocukluğundan beri yanında olan hizmetlisi İncila’nın ansızın Mete’nin karşısına çıkması, Mete’nin hayatta verdiği tüm kararları sorgulamasına neden olur. İncila ve Mete arasında yaşanan bu karşılaşma, Naz’ın tüm inatçılığıyla yazdığı bu hikâyenin yönünü değiştirir. Mete’nin gerçek aşkı bulması kaçınılmaz hale gelir. Sakla Beni dizisinin çekildiği yer, çekim yeri, nerede çekiliyor, yeni bölüm yayın günü ne zaman saat kaçta hangi kanalda oynuyor hangi gün oynuyor, konusu ne, oyuncuları isimleri nedir sorularının yanıtları haberimizde favorisen yer alıyor.

Şahane Hayatım dizisi nerede çekiliyor hangi gün oynuyor hangi kanalda oyuncu kadrosu isimleri Şahane Hayatım dizisi nerede çekiliyor hangi gün oynuyor hangi kanalda oyuncu kadrosu isimleri

Sakla Beni dizisi hangi gün oynuyor?

Sakla Beni dizisi her hafta Perşembe günü oynuyor. Dizi Perşembe akşamları saat 20.00’de önce özet görüntüleri, daha sonra yeni bölümü ile dizi severlerin beğenisine sunuluyor. Dram türünde ekranlara gelen dizinin öyküsü Gülseren Budayıcıoğlu’na ait. Dizinin senaryosunu ise Armağan Gülşahin ve Nergis Otluoğlu Akoğlu yazıyor.

Sakla Beni dizisi yeni bölüm ne zaman?

Sakla Beni dizisi yeni bölüm Perşembe akşamları saat 20.00’de başlıyor. İlk bölümleri ile büyük ilgi gören ve yeni bölümleri merakla beklenen dizi, Perşembe günleri ekranlara geliyor. Dizinin yönetmen koltuğunda Nadim Güç oturuyor. 125 dakikalık bölümleri ile izleyicilerle buluşan dizinin müziklerini ise usta müzisyen Güldiyar Tanrıdağlı hazırlıyor.

Ömer dizisi nerede çekiliyor hangi semtte hangi mahallede çekiliyor hangi gün oynuyor hangi kanalda? Ömer dizisi nerede çekiliyor hangi semtte hangi mahallede çekiliyor hangi gün oynuyor hangi kanalda?

Sakla Beni dizisi hangi kanalda oynuyor?

Sakla Beni dizisi Star TV kanalında oynuyor. Star TV ekranlarında Pazartesi günleri Ömer dizisi, Perşembe günleri Sakla Beni dizisi ve Cuma günleri Yalı Çapkını dizisi yayınlanıyor. Perşembe günleri saat 20.00’de Star TV’de başlayan Sakla Beni dizisi, ilk sezonu ile ekranlara geliyor. Dizinin ilk bölümü 2 Kasım’da yayınlandı.

Sakla Beni dizisi nerede çekiliyor?

Sakla Beni dizisi İstanbul’da çekiliyor. Dizinin çekimleri için İstanbul’un farklı ilçeleri, semtleri ve mekanlarında çekim setleri kurularak çekimlere devam ediliyor. Yapımcısı Onur Güvenatam olan ve OGM Pictures tarafından çekilen dizi, sezonun iddialı yapımları arasında yer alıyor. Star TV’de Perşembe günleri yayınlanan dizi yeni bölümleri ile izleyicilerle buluşmaya favorisen giriş devam ediyor.

Bambaşka Biri dizisi nerede çekiliyor yeni bölüm ne zaman hangi gün oynuyor hangi kanalda? Bambaşka Biri dizisi nerede çekiliyor yeni bölüm ne zaman hangi gün oynuyor hangi kanalda?

Sakla Beni dizisi oyuncu kadrosu karakterleri

 • Uraz Kaygılaroğlu - Mete
 • Cemre Baysel - İncila
 • Asude Kalebek - Naz
 • Şenay Gürler - Belgin
 • Ceyda Düvenci - Filiz
 • Nilüfer Açıkalın - Gülten
 • Sevinç Erbulak - Füsun
 • Gökşen Ateş - Tansu
 • Kamil Güler - İzzet
 • Nizam Namidar - Atıf
 • Sera Tokdemir - Fahrünisa
 • Edip Saner - Bahri
 • Açelya Devrim Yılhan - Müberra
 • Sıla Korkmaz - Emine
 • Emine Şans Umar - Cemile
 • Tamer Levent - Kont Ziya
 • Yiğitcan Ergin

Safir dizisi nerede çekiliyor yeni bölüm ne zaman hangi gün oynuyor hangi kanalda? Safir dizisi nerede çekiliyor yeni bölüm ne zaman hangi gün oynuyor hangi kanalda?