Beşiktaş’ın futbolcusu Salih Uçan’ın hayatı ve biyografi bilgileri merak ediliyor. Salih Uçan aslen nereli, Salih Uçan hangi takımdan geldi, Salih Uçan hangi takımlarda oynadı, Salih Uçan kaç gol attı? sorularının yanıtları ortaya çıktı. Beşiktaş’ın orta saha oyuncusu Salih Uçan 6 Ocak 1994 tarihinde Muğla’da dünyaya gelmiştir. 29 yaşındaki oyuncu 1,82 boyundadır ve orta sahada on numara, merkez orta saha ve defansif orta saha pozisyonlarında oynayabilmektedir. Futbola Bucaspor alt yapısında başlayan Salih Uçan, ardından gösterdiği performans ile Fenerbahçe’ye transfer olmuş ve kariyer basamaklarını tırmanmaya başlamıştır. Salih Uçan kimdir nerelidir, evli mi, eşi kimdir, hangi takımdan geldi, oynadığı takımlar, kaç gol attı sorularının yanıtları ve Salih Uçan’ın hayatına dair tüm ayrıntılar haberimizde xslot yer alıyor.

Onur Bulut aslen nereli evli mi eşi kim hangi takımdan geldi hangi takımlarda oynadı kaç gol attı? Onur Bulut aslen nereli evli mi eşi kim hangi takımdan geldi hangi takımlarda oynadı kaç gol attı?

Salih Uçan aslen nereli?

Salih Uçan aslen Muğlalıdır. Muğla Marmaris’te doğmuştur. Küçük yaşlarda Marmaris Belediyespor alt yapısında oynayan ve ardından İzmir Buca’ya giderek Bucaspor alt yapısında uzun yıllar top koşturan Salih Uçan, profesyonel kariyerine de Bucaspor ile başlamıştır.

Salih Uçan evli mi eşi kim?

Salih Uçan evli değildir. 2020 yılından bu yana bir sevgilisi olduğu bilinse de ismi bilinmemektedir. Salih Uçan, Bucaspor’da 2010-2012 yılları arasında forma giydikten sonra Fenerbahçe’ye transfer olmuştur. Büyük beklentilerle transfer olduğu Fenerbahçe’de iyi bir performans gösteremeyen Salih Uçan, Fenerbahçe’deyken Roma ve Sion’a kiralanmıştır.

Salih Uçan hangi takımdan geldi?

Salih Uçan, Beşiktaş takımına Alanyaspor takımından geldi. Bedelsiz olarak Beşiktaş’a transfer olan Salih Uçan, özellikle Sergen Yalçın yönetiminde Alanyaspor ile başarılı bir performans gösterdikten sonra Beşiktaş’ın yolunu tutmuştur. Alanyaspor kariyerinde 74 maçta 4 gol 11 asistlik performansı ile göz doldurmuştur. Alanyaspor’a ise İtalya ligi ekiplerinden olan Empoli’den yine bedelsiz olarak gelmiştir.

Milot Rashica aslen nereli evli mi eşi kim hangi takımdan geldi hangi takımlarda oynadı kaç gol attı? Milot Rashica aslen nereli evli mi eşi kim hangi takımdan geldi hangi takımlarda oynadı kaç gol attı?

Salih Uçan futbol kariyeri

Salih Uçan futbol kariyerinde 2 yıl Bucaspor forması giymiştir. Ardından 1,55 Milyon Euro bedelle Fenerbahçe’ye transfer olmuştur. 2012-2014 yılları arasında Fenerbahçe’de forma giyen futbolcu, ardından 4,55 Milyon Euro kiralama bedeli ile Roma’nın yolunu tutmuş ve 2014-2016 yılları arasında kiralık olarak Roma forması giymiştir. 2017-2018 yıllarında ise bu sefer Fenerbahçe’den Sion’a kiralanan oyuncu, ardından oyuncu takası ile Empoli’ye transfer olmuştur. Empoli’de 1 sezon forma giydikten sonra Alanyaspor’un yolunu tutmuş, 2021 yılında geldiği Beşiktaş’ta ise ilk sezonu Başakşehir’de kiralık olarak geçirmiş, şu anda da Beşiktaş forması giymektedir.

Salih Uçan kaç gol attı?

Salih Uçan, Bucaspor kariyerinde 27 maçta 1 gol attı. 3 asistle oynamıştır. Fenerbahçe’de ise 67 maçta forma giymiş ve 5 gol 9 asistlik bir performans göstermiştir. Kiralık olarak gittiği Roma’da 10 maçta forma giyen oyuncu gol atamazken 1 asiste imza atmıştır. İsviçre ekibi Sion’da ise 20 maçta görev alıp 2 gol 4 asistle oynamıştır. Empoli’de ise 14 maçta 1 gol 1 asist yapmıştır. Alanyaspor kariyerinde ise 74 maçta 4 gol 11 asist ile en iyi dönemlerinden birini yaşamıştır.
10 maç forma giydiği Başakşehir’de gol veya asist yapamazken, Beşiktaş’ta şu ana kadar 60 maçta 4 gol 11 asiste xslot giriş imza atmıştır.

Mert Hakan Yandaş aslen nereli hangi takımdan geldi hangi takımlarda oynadı kaç gol attı? Mert Hakan Yandaş aslen nereli hangi takımdan geldi hangi takımlarda oynadı kaç gol attı?

Salih Uçan hangi takımlarda oynadı?

 • 2004-2008 - Marmaris Belediyespor (Altyapı)
 • 2008-2010 - Bucaspor (Altyapı)
 • 2010-2012 - Bucaspor
 • 2012-2019 - Fenerbahçe
 • 2014-2016 - Roma (kiralık)
 • 2017/2018 - Sion (kiralık)
 • 2018/2019 - Empoli
 • 2019-2021 - Alanyaspor
 • 2021 - Beşiktaş
 • 2022 - Başakşehir (kiralık)
 • 2023 - Beşiktaş

Lincoln Henrique aslen nereli hangi takımdan geldi hangi takımlarda oynadı kaç gol attı? Lincoln Henrique aslen nereli hangi takımdan geldi hangi takımlarda oynadı kaç gol attı?