Sana Dönmeyeceğim filmi televizyon ekranlarında sinemaseverler ile buluşuyor. Yeşilçam sinemasının en popüler filmlerinden olan yapımın çekim ve yayın ayrıntıları merak ediliyor. Sana Dönmeyeceğim filmi nerede çekildi, Sana Dönmeyeceğim filmi kaç yılında çekildi, Sana Dönmeyeceğim filmi hangi kanalda oynuyor, Sana Dönmeyeceğim filmi oyuncuları kim? sorularının yanıtları ortaya çıktı. Filmin başrollerinde Leyla Taner rolü ile Türkan Şoray, Murat rolü ile Murat Soydan, Aliye Rona, Sedat rolü ile Sedat Demir, Refik rolü Refik Üfler ve Belma rolü ile Suzan Avcı yer alıyor. Filmin oyuncu kadrosunda ayrıca Sinan Emre, Hayri Caner, Ali Seyhan, Asım Nipton, Muammer Gözalan, Hasan Ceylan ve Leman Akçatepe rol alıyor.

Sana Dönmeyeceğim filminde, Leyla babasıyla birlikte yaşar. Babası Murat Bey’in şoförüdür. Murat yurt dışından dönünce, ailesi çok sevinir. Leyla Murat’ı çok sever, ancak Murat’ın bu sevgiye karşılığı çok kısa süreli olur. Sevdası karşılıksız kalan Leyla, oğluyla ortada kalır. Leyla’yı, dolmuş şoförlüğü yapan Dursun, Murat’ı Belma isminde bir başka kadın sever. Leyla’nın mutluluğunu istemeyenler ona bir iftira atarlar. Adı bir cinayet olayına karıştırılır. Mahkemeye çıkan Leyla'yı, ilk göz ağrısı Murat savunur ve beraat ettirir. Sana Dönmeyeceğim filminin çekildiği yer, çekim yeri, hangi köşkte çekildi, nerede çekilmiştir, ne zaman çekildi, hangi kanalda oynuyor, oyuncu kadrosu karakterleri, konusu ne sorularının yanıtları haberimizde pusulabet yer alıyor.

Türkan Şoray Çılgınlar filmi nerede çekildi ne zaman çekildi oyuncuları isimleri hangi kanalda? Türkan Şoray Çılgınlar filmi nerede çekildi ne zaman çekildi oyuncuları isimleri hangi kanalda?

Sana Dönmeyeceğim filmi kaç yılında çekildi?

Sana Dönmeyeceğim filmi 1969 yılında çekildi. Aynı yıl gösterime giren film büyük ilgi gördü. Günümüzde farklı tarihlerde ve kanallarda yayınlanmaya devam eden filmin yönetmen koltuğunda Mehmet Dinler oturuyor. Dram ve duygusal türlerinde çekilen film 95 dakika sürüyor. Filmde, yıllar önce ayrılan bir çiftin yollarının tekrardan kesişmesi izleyicilerle buluşuyor.

Sana Dönmeyeceğim filmi nerede çekildi?

Sana Dönmeyeceğim filmi İstanbul’da çekildi. Filmin çekimleri İstanbul’un Avrupa Yakası’nda yapıldı. Filmin birçok sahnesi Sarıyer’de ve çevresinde çekilmiştir. Filmin çekimleri için İstanbul’un farklı ilçelerinde, semtlerinde ve mekanlarında çekim setleri kurularak çekimler tamamlanmıştır. Filmin senaryosunu Vural Pakel’in eserinden uyarlayarak, Yeşilçam’ın usta senaristlerinden olan Erdoğan Tünaş yazdı.

Türkan Şoray Şenlik Var filmi nerede çekildi kaç yılında çekildi oyuncuları isimleri hangi kanalda Türkan Şoray Şenlik Var filmi nerede çekildi kaç yılında çekildi oyuncuları isimleri hangi kanalda

Sana Dönmeyeceğim filmi konusu ne?

Arif, bir köşkte şoförlük kızı Leyla ise hizmetçilik yapar. Leyla ile köşkün sahibinin oğlu Murat beraber büyürler. Murat daha küçükken yurtdışına gider ve yıllar sonra döner. Döndüğünde Leyla ile aralarında bir aşk başlar. Beraber olurlar ve Leyla hamile kalır. Ancak Murat, Leyla’yı terk eder ve hukuk eğitimi için Londra’ya gider. Leyla da hamile olduğunu herkesten saklar. Ne var ki bir süre sonra anlaşılır. Bu yüzden babasıyla beraber köşkten kovulur. Leyla’nın başına gelen bir olay yıllar sonra Murat’la yollarının kesişmesine sebep olur.

Sana Dönmeyeceğim filmi hangi kanalda oynuyor?

Sana Dönmeyeceğim filmi 360 TV kanalında oynuyor. Film 22 Ağustos Salı günü saat 17.30’da ve aynı günün gecesi saat 00.45’te 360 TV ekranlarından Yeşilçam hayranları ile buluşuyor. Melek Film tarafından çekilen yapım Erman Film tarafından seslendirilmiş ve İpek Film tarafından film baskısı ve yıkaması yapılmıştır. Filmde Türkan Şoray’ı Jeyan Mahfi Tözüm, Murat Soydan’ı Sadettin Erbil seslendirmiştir. Yapımcısı Şahan Haki olan film 1 saat 27 dakika pusulabet giriş sürüyor.

Kara Gözlüm filmi nerede çekildi kaç yılında çekildi ne zaman hangi kanalda oynuyor oyuncuları Kara Gözlüm filmi nerede çekildi kaç yılında çekildi ne zaman hangi kanalda oynuyor oyuncuları

Sana Dönmeyeceğim filmi oyuncuları isimleri

 • Türkan Şoray (Leyla Taner)
 • Murat Soydan (Murat)
 • Aliye Rona
 • Sedat Demir (Sedat)
 • Refik Üfler (Refik)
 • Suzan Avcı (Belma)
 • Sinan Emre (Ali)
 • Hayri Caner (Cansız Hayri)
 • Ali Seyhan (Belma'nın Adamı)
 • Asım Nipton (Şoför Arif)
 • Muammer Gözalan (Kerim)
 • Hasan Ceylan (Kriko Hasan)
 • Leman Akçatepe (Anne)
 • Ali Demir (Patron)

Sana Dönmeyeceğim filmi oyuncu kadrosu karakterleri arasında ayrıca şu isimler var; Vahit Volkan (Komiser), Ahmet Turgutlu, Danyal Topatan, Mehmet Büyükgüngör (Öğretmen), Necdet Yakın (Toto Necdet), Necabettin Yal (Tüccar Emin), Oktay Yavuz (Meyhane Müşterisi), Haluk Orçun, Hüseyin Salıcı ve Muzaffer Yenen.

Fosforlu Cevriyem filmi nerede çekildi kaç yılında çekildi oyuncuları isimleri hangi kanalda oynuyor? Fosforlu Cevriyem filmi nerede çekildi kaç yılında çekildi oyuncuları isimleri hangi kanalda oynuyor?