Sandık Kokusu dizisi televizyon ekranlarında büyük bir ilgiyle takip edilmeye devam ediyor. Dizinin çekim ve yayın ayrıntıları merak ediliyor. Sandık Kokusu dizisi nerede çekiliyor, Sandık Kokusu dizisi yeni bölüm ne zaman, Sandık Kokusu dizisi hangi gün oynuyor, Sandık Kokusu dizisi hangi kanalda oynuyor, Sandık Kokusu dizisi oyuncuları isimleri nedir? sorularının yanıtları ortaya çıktı. Dizinin oyuncu kadrosunda Karsu Çelik rolünde Özge Özpirinççi, Filiz Çelik rolünde Demet Akbağ, Atilla Başkaya rolünde Metin Akdülger, Reha Özkan rolünde Necip Memili, Lale rolünde Seda Türkmen, Uğur Yücel, Levent Can ve Serkay Tütüncü rol alıyor.

Sandık Kokusu dizisinde, 3 çocuk annesi Karsu'nun yaşadığı büyük bir travma sonrası Adana'dan İstanbul'a gelişi ve hayata yeniden tutunma hikayesi etkileyici bir anlatımla ekrana taşınıyor. Dizi, güçlü bir kadının ayakta kalma mücadelesini, aile olabilmenin, geçmişten gelen yüklere rağmen özgürleşebilmenin zorlu yolculuğunu derinlikli karakterleriyle izleyici ile buluşturuyor. Sandık Kokusu dizisindeki Cennet Sitesi nerede, dizinin çekildiği yer, çekim yeri, nerede çekiliyor, yeni bölüm yayın günü ne zaman, hangi gün oynuyor, hangi kanalda oynuyor, oyuncu kadrosu karakterleri isimleri nedir sorularının yanıtları ve merak edilen detaylar haberimizde kralpanda yer alıyor.

Gaddar dizisi nerede çekiliyor yeni bölüm ne zaman hangi gün oynuyor hangi kanalda oynuyor? Gaddar dizisi nerede çekiliyor yeni bölüm ne zaman hangi gün oynuyor hangi kanalda oynuyor?

Sandık Kokusu dizisi yeni bölüm ne zaman?

Sandık Kokusu dizisi yeni bölüm Çarşamba akşamı yayınlanacak. Dizinin yeni bölümleri Çarşamba akşamları dizi severlerle buluşuyor. Anne ve kızlarının hikayelerinin anlatıldığı ve büyük bir hayran kitlesine sahip olan dizide, kah gülecek kah ağlayacak ama her zaman kendinizden bir şeyler bulacaksınız.

Sandık Kokusu dizisi hangi gün oynuyor?

Sandık Kokusu dizisi her hafta Çarşamba günü oynuyor. Dizinin yeni bölümleri Çarşamba günleri saat 20.00’de önce özet görüntüleri, daha sonra ise yeni bölümleri ile ekranlara geliyor. Yönetmen koltuğunda Nezaket Coşkun’un oturduğu dizinin senaryosunu Melis Civelek ve Zeynep Gür yazıyor.

İnci Taneleri dizisi nerede çekiliyor yeni bölüm ne zaman hangi gün hangi kanalda oynuyor? İnci Taneleri dizisi nerede çekiliyor yeni bölüm ne zaman hangi gün hangi kanalda oynuyor?

Sandık Kokusu dizisi hangi kanalda oynuyor?

Sandık Kokusu dizisi Show TV kanalında oynuyor. Dizi Çarşamba günleri saat 20.00’de Show TV ekranlarında izleyicilerle buluşuyor. Dram türünde ekranlara gelen ve ilk sezonu ile yayınlanan dizinin kurgusunu İbrahim Uysal yapıyor. Zorluklara karşı direnç gösteren güçlü bir kadının hikayesini anlatan dizinin müziklerini ise Cem Tuncer ve Emre Akdeniz hazırlıyor.

Sandık Kokusu dizisi nerede çekiliyor?

Sandık Kokusu dizisi İstanbul’un Beykoz, Çekmeköy ve Küçükçekmece ilçelerinde çekiliyor. Dizinin bazı sahneleri Adana’da çekilmişti. Devam eden çekimler için ise İstanbul’un farklı ilçeleri, semtleri ve mekanlarında çekim setleri kuruluyor. Dizide görülen Cennet Sitesi’nin Küçükçekmece ilçesinde olduğu bilgisi kralpanda giriş paylaşılıyor.

Taş Kağıt Makas dizisi nerede çekiliyor yeni bölüm ne zaman hangi gün hangi kanalda oynuyor? Taş Kağıt Makas dizisi nerede çekiliyor yeni bölüm ne zaman hangi gün hangi kanalda oynuyor?

Sandık Kokusu dizisi oyuncuları isimleri

  • Özge Özpirinççi - Karsu Çelik
  • Demet Akbağ - Filiz Çelik
  • Metin Akdülger - Atilla Başkaya
  • Necip Memili - Reha Özkan
  • Seda Türkmen - Lale
  • Uğur Yücel - Hasan Başkaya
  • Levent Can - Adnan
  • Serkay Tütüncü - Kıvanç

Özge Özpirinçci aslen nereli burcu ne evli mi eşi sevgilisi kim oynadığı tv dizileri filmleri Özge Özpirinçci aslen nereli burcu ne evli mi eşi sevgilisi kim oynadığı tv dizileri filmleri