Firmamız; gölgelendirme sistemlerini en son teknoloji modellerine göre üreten; üretim alanında en uygun fiyatlarla dünya devleri ile yarışan bir firmadır. Konforlu ve otomatik kumandalı ürünleri ile müşterilerimizi daima memnun etmeyi hedefleriz.

Firmamızın En Çok Talep Gören Ürünleri

Firmamızın en sipariş verilen ürünü zip perde modelidir. Bu ürünümüz, yaz veya kış mevsiminde kullanabileceğiniz özel tasarım olarak üretilmiş bir perde sistemidir. Sanper zip perdenin en önemli özelliği fermuar sistemine sahip olmasıdır. Bu sayede hem çok kullanışlı hem de konforlu bir ürün olmaktadır. Bir başka üretim perdemiz de motorlu zip perde sistemidir. Bu üründe otomatik açma ve kapama işlemi ile müşterilerin konforu düşünülmüştür.

Firma olarak; dış mekan perdesi olarak da kullanılan zip perde; özellikle cafe ve restaurantlar tarafından tercih edilmektedir.

Zip Perdenin Yararları ve Kullanım Alanları

  • Müşterilerimizin en çok ilgilendiği ürün zip perde; fermuar özelliği sayesinde rüzgara karşı oldukça dayanıklı bir ürün haline gelmiştir.
  • Fermuarlı sistem kullanılan ürünü satın aldığınız zaman; yağmurdan ,rüzgardan, güneş ışınlarından ve böceklerden da kurtulmuş olursunuz.
  • Zip perde yağmurlu havalarda; su geçirmez ve bu tip havalarda müşterilerimize konfor sağlar.
  • Zip perde modelleri genelde; otellerin her alanında, cafe ve restaurant gibi dış mekanlarda ayrıca; teraslarda da büyük oranda tercih edilmektedir.

Zip perde modellerimizle siz müşterilerimizi sanper.com.tr adresine bekliyoruz. Birçok farklı perde modelleri ile dekoratif ve estetik görünümleri ile sizi memnun edecek ürünlerimize kolayca sahip olursunuz.

Ayrıca sanper gölgelendirme sistemlerinin üretimini yaptığı Sp-40 zip tavan perdesi de aynı şekilde dış mekan uyumlu serge Ferrari serisinden üretilen en ideal ve kullanışlı ürünler arasında satılmaktadır. Ayrıca bu ürünün birde iç mekandan yapılan olan SP-36 Winter garden tavan perdesi mevcuttur