Şansımı Seveyim filmi televizyon ekranlarında sinemaseverler ile buluşuyor. Filmin çekim ve yayın ayrıntıları merak ediliyor. Şansımı Seveyim filmi göl kenarı nerede, Şansımı Seveyim filmi nerede çekildi, Şansımı Seveyim filmi hangi kanalda oynuyor, Şansımı Seveyim filmi oyuncu kadrosu karakterleri kim? sorularının yanıtları ortaya çıktı. Filmin oyuncuları arasında Sebahattin rolü ile Cem Gelinoğlu, İzzet rolü ile Gökhan Kıraç, Meryem rolü ile Zerrin Sümer, Sado rolü ile Ümit Yesin, Nizam rolü ile Metin Yıldız ve Yaprak rolü ile Zeynep Tuğçe Bayat var. Oyuncu kadrosunda ayrıca Gülsüm Alkan, Mustafa Kırantepe, Sinan Bengier, Metin Coşkun, Burak Tamdoğan, Abdurrahman Yunusoğlu, Barış Akkoyun ve Aybike Esin Tumluer rol alıyor.

Şansımı Seveyim filminde, Sebahattin (Cem Gelinoğlu), çevresi tarafından şanssız biri oluşuyla tanınır. Bir gün büyüdüğü mahalleye geri dönmeye karar veren Sebahattin, mahalleliyi telaşa sokar. Mahalleye döndükten sonra Yaprak'la (Zeynep Tuğçe Bayat) tanışır ve şansının artık döndüğüne inanır. Ancak bir sorun vardır, Yaprak yıllar önce ahını aldığı Durmuş'un kız kardeşi çıkar. Yaprak, Sebahattin'i tek bir şekilde kabul eder; o da Sebahattin'in kendisini Durmuş'a affettirmesidir. Şansımı Seveyim filminin çekildiği yer, çekim yeri, nerede çekilmiştir, hangi kanalda oynuyor, hangi platformda, oyuncuları isimleri, konusu ne, ne zaman çekildi sorularının yanıtları ve filme dair merak edilen detaylar içeriğimizde padisahbet yer alıyor.

Cem Gelinoğlu aslen nereli boyu kaç burcu ne evli mi eşi kimdir oynadığı filmleri dizileri Cem Gelinoğlu aslen nereli boyu kaç burcu ne evli mi eşi kimdir oynadığı filmleri dizileri

Şansımı Seveyim filmi kaç yılında çekildi?

Şansımı Seveyim filmi 2017 yılında çekildi. Filmin yönetmen koltuğunda Ender Mıhlar var. Senaryosunu Ferhat Ergün yazdı. Filmin müziklerini Emir Yargın ve Arel Koray Nalbant hazırladı. TAFF Pictures tarafından çekilen film, UIP Türkiye tarafından dağıtıldı. Komedi türünde çekilen film 25 Ağustos 2017 tarihinde vizyona girdi. Film 6 haftada 504.625 kişi tarafından beyazperdede izlendi. 6 hafta sonunda 5.833.450 TL gişe hasılatı elde etti.

Şansımı Seveyim filmi nerede çekildi?

Şansımı Seveyim filmi Kocaeli’nin Darıca ilçesinde ve İstanbul Beykoz’da çekildi. Filmin bir bölümü için Darıca’nın farklı noktalarında çekim setleri kurulurken, bir bölümü ise Beykoz ve çevresinde çekilmiştir.

Aykut Enişte 2 filmi nerede çekildi ne zaman çekildi oyuncuları isimleri hangi kanalda oynuyor? Aykut Enişte 2 filmi nerede çekildi ne zaman çekildi oyuncuları isimleri hangi kanalda oynuyor?

Şansımı Seveyim filmi göl kenarı nerede?

Şansımı Seveyim filminde yer alan göl dere kenarı Kocaeli Darıca’dadır. Filmin bir bölümü için Kocaeli’nin Darıca ilçesinde çekim setleri kurularak çekimler yapılmıştır. Ayrıca, yapımın bir bölümü ise İstanbul’un Anadolu Yakası’nda bulunan Beykoz ilçesinde çekilmiştir. Filmin çekimleri 1 ay sürmüştür. Film, bulunduğu çevreye şanssızlık getirmesiyle nam salan Sebahattin'in, büyüdüğü mahalleye geri dönmesiyle yaşananları ekranlara taşıyor.

Şansımı Seveyim filmi hangi kanalda oynuyor?

Şansımı Seveyim filmi ATV kanalında oynuyor. Eğlenceli komedi filmi 16 Ağustos Çarşamba günü saat 17:00’de ATV ekranlarında sinemaseverler ile buluşuyor. Netflix platformunda da yer alan film 1 saat 32 dakika padisahbet giriş sürüyor.

Ali Kundilli filmi nerede çekildi ne zaman çekildi oyuncuları isimleri hangi kanalda oynuyor? Ali Kundilli filmi nerede çekildi ne zaman çekildi oyuncuları isimleri hangi kanalda oynuyor?

Şansımı Seveyim filmi oyuncu kadrosu karakterleri

  • Cem Gelinoğlu (Sebahattin)
  • Gökhan Kıraç (İzzet)
  • Zerrin Sümer (Meryem)
  • Ümit Yesin (Sado)
  • Metin Yıldız (Nizam)
  • Zeynep Tuğçe Bayat (Yaprak)
  • Gülsüm Alkan (Sabiha)
  • Mustafa Kırantepe (Durmuş)
  • Sinan Bengier (Beşir)

Şansımı Seveyim filminin oyuncu kadrosunda ayrıca şu isimler rol alıyor; Metin Coşkun (Müslüm), Burak Tamdoğan (Kör Hafız), Abdurrahman Yunusoğlu (Ferdi), Barış Akkoyun (İsmail), Aybike Esin Tumluer (Zekiye), Gökhan Tevek (Naim) ve Melis Öz (Telefon Jokeri).

Bize Müsaade filmi oyuncu kadrosu ne zaman çekildi Bize Müsaade filmi nerede çekildi konusu ne? Bize Müsaade filmi oyuncu kadrosu ne zaman çekildi Bize Müsaade filmi nerede çekildi konusu ne?