Şansımı Seveyim filmi televizyon ekranlarında sinemaseverler ile buluşuyor. Filmin çekim ve yayın ayrıntıları merak ediliyor. Şansımı Seveyim filmi nerede çekildi, Şansımı Seveyim filmi dere göl kenarı nerede, Şansımı Seveyim filmi nerede çekilmiştir, Şansımı Seveyim filmi hangi kanalda oynuyor, Şansımı Seveyim filmi ne zaman çekildi, Şansımı Seveyim filmi oyuncuları isimleri nedir? sorularının yanıtları ortaya çıktı. Filmin oyuncu kadrosu karakterleri arasında Cem Gelinoğlu, Gökhan Kıraç, Zerrin Sümer, Ümit Yesin, Metin Yıldız, Zeynep Tuğçe Bayat, Mustafa Kırantepe ve Gülsüm Alkan rol alıyor. Filmde, çevresinde şanssızlığı ile bilinen Sebahattin, yaşadığı birçok talihsizliğin ardından büyüdüğü mahalleye geri dönüyor. Sebahattin'in mahalleye dönmesi ile bütün mahalleli başlarına yine birçok iş açılacağını düşünerek endişeye kapılıyor. Kaderine boyun eğen Sebahattin, mahallede tanıştığı Yaprak sayesinde şansının döndüğüne inanıyor. Fakat her şey bu kadar kolay olmuyor. Yaprak, yıllar önce ahını aldığı Durmuş'un kız kardeşidir ve Sebahattin'i kabul etmek için ona bir şart sunar. Sebahattin'in kendisini Durmuş'a affettirmesini ister. Sebahattin, kaderini değiştirmek ve Yaprak'ın kendisini kabul etmesini sağlamak için en yakın arkadaşı İzzet ile plan yapmaya başlar. Şansımı Seveyim filmi nerede çekilmiştir göl dere kenarı nerede çekildi, cafe çay bahçesi nerede çekildiği yerler çekim yerleri, gişe hasılat, hangi platformda, hangi kanalda oynuyor, oyuncuları isimleri Yaprak Zekiye kim, ne zaman çekildi sorularının yanıtları ve filme dair merak edilen detaylar haberimizde betbey yer alıyor.

Cem Gelinoğlu aslen nereli boyu kaç burcu ne evli mi eşi kimdir oynadığı filmleri dizileri Cem Gelinoğlu aslen nereli boyu kaç burcu ne evli mi eşi kimdir oynadığı filmleri dizileri

Şansımı Seveyim filmi ne zaman çekildi?

Şansımı Seveyim filmi 2017 yılında çekildi. Komedi türünde çekilen film 25 Ağustos 2017 tarihinde vizyona girdi. TAFF Pictures tarafından çekilen film UIP Türkiye tarafından dağıtıldı. Filmin yönetmen koltuğunda Ender Mıhlar oturuyor. Filmin senaryosunu Ferhat Ergün yazdı.

Şansımı Seveyim filmi gişe hasılat bilgileri

Şansımı Seveyim filmi gişe hasılat bilgisi 5 milyon 833 bin 450 TL’dir. 6 hafta vizyonda kalan film ilk hafta sonunda 72.734 kişi tarafından sinemalarda izlenmiş ve 890.635 TL gişe hasılatı elde etmiştir. 6 hafta sonunda 504.625 kişi tarafından beyazperdede izlenen yapım toplam 5.833.450 TL gişe hasılatı elde etmiştir.

Aykut Enişte 2 filmi nerede çekildi ne zaman çekildi oyuncuları isimleri hangi kanalda oynuyor? Aykut Enişte 2 filmi nerede çekildi ne zaman çekildi oyuncuları isimleri hangi kanalda oynuyor?

Şansımı Seveyim filmi nerede çekildi?

Şansımı Seveyim filmi İstanbul’un Beykoz ilçesi ve Kocaeli’nin Darıca ilçesinde çekildi. Filmin çekimleri yaklaşık 1 ay sürdü. Çekimler için İstanbul'un Beykoz ilçesinin farklı noktalarında ve Kocaeli iline bağlı olan Darıca ilçesinde çekim setleri kurularak çekimler tamamlandı ve film sinemaseverler ile buluştu.

Şansımı Seveyim filmi dere göl kenarı nerede?

Şansımı Seveyim filminde yer alan göl dere kenarı Kocaeli’nin Darıca ilçesindedir. İzleyenleri ekran başına kilitleyen ve kahkaha tufanı yaşatan yapımın birçok sahnesi Kocaeli’nin Darıca ilçesinde çekilmiştir. Filmin çekimlerinin bir bölümü İstanbul’un Anadolu Yakası’nda yer alan Beykoz ilçesinde yapılırken, bir bölümü ise Kocaeli’nin Darıca ilçesinde yapılmıştır.

Şansımı Seveyim filmi nerede çekilmiştir?

Şansımı Seveyim filmi İstanbul Beykoz ve Kocaeli Darıca’da çekilmiştir. Filmin çekimleri için Beykoz ve Darıca’nın farklı noktalarında çekim setleri kurularak çekimler tamamlanmıştır. Oyuncu ve senarist Cem Gelinoğlu'nun başrolünde yer aldığı Şansımı Seveyim, bulunduğu çevreye şanssızlık getirmesiyle nam salan Sebahattin'in, büyüdüğü mahalleye geri dönmesiyle yaşananları ekranlara getiriyor.

Ali Kundilli filmi nerede çekildi ne zaman çekildi oyuncuları isimleri hangi kanalda oynuyor? Ali Kundilli filmi nerede çekildi ne zaman çekildi oyuncuları isimleri hangi kanalda oynuyor?

Şansımı Seveyim filmi hangi platformda oynuyor?

Şansımı Seveyim filmi Netflix platformunda oynuyor. Farklı tarihlerde ve kanallarda izleyiciler ile buluşmaya devam eden yapımı izlemek isteyenler Netflix’e girerek filmi izleyebiliyor. Sakarlıkları ve uğursuzluğuyla etrafındaki herkesi kaçıran Sebahattin, ne yapsa şanssızlıklarından bir türlü kurtulamıyor. Bir gün panayırda tanıştığı Yaprak'a aşık olan Sebahattin, lanetten kurtulabilmek için geçmişte ahını aldığı insanlarla yeniden buluşup helallik istemeye karar veriyor.

Şansımı Seveyim filmi hangi kanalda oynuyor?

Şansımı Seveyim filmi ATV kanalında oynuyor. Eğlenceli film 30 Haziran Cuma günü saat 17.05’te ATV kanalında sinemaseverler ile buluşuyor. Filmin müziklerini Emir Yargın ve Arel Koray Nalbant hazırladı. Şanssız bir adamın hikayesini konu alan film 1 saat 32 dakika betbey giriş sürüyor.

Bize Müsaade filmi oyuncu kadrosu ne zaman çekildi Bize Müsaade filmi nerede çekildi konusu ne? Bize Müsaade filmi oyuncu kadrosu ne zaman çekildi Bize Müsaade filmi nerede çekildi konusu ne?

Şansımı Seveyim filmi oyuncuları isimleri

 • Cem Gelinoğlu (Sebahattin)
 • Gökhan Kıraç (İzzet)
 • Zerrin Sümer (Meryem)
 • Ümit Yesin (Sado)
 • Metin Yıldız (Nizam)
 • Zeynep Tuğçe Bayat (Yaprak)
 • Gülsüm Alkan (Sabiha)
 • Mustafa Kırantepe (Durmuş)
 • Sinan Bengier (Beşir)
 • Metin Coşkun (Müslüm)
 • Burak Tamdoğan (Kör Hafız)
 • Abdurrahman Yunusoğlu (Ferdi)
 • Barış Akkoyun (İsmail)
 • Aybike Esin Tumluer (Zekiye)
 • Gökhan Tevek (Naim )
 • Melis Öz (Telefon Jokeri)

Baba Parası filmi nerede çekildi ne zaman çekildi hangi kanalda oynuyor oyuncuları isimleri Baba Parası filmi nerede çekildi ne zaman çekildi hangi kanalda oynuyor oyuncuları isimleri