Komedi filmi olan Şansımı Seveyim filmi televizyon ekranlarında izleyici ile buluşuyor. Şansımı Seveyim filminin çekim ve yayın detayları merak ediliyor. Şansımı Seveyim filmi nerede çekildi, Şansımı Seveyim filmi göl dere kenarı nerede, Şansımı Seveyim filmi oyuncuları kim, Şansımı Seveyim filmi hangi kanalda oynuyor? sorularının yanıtları ortaya çıktı. Şansımı Seveyim filminin yönetmen koltuğunda Ender Mıhlar oturuyor. Film, bulunduğu çevreye şanssızlık getirmesiyle nam salan Sebahattin'in, büyüdüğü mahalleye geri dönmesiyle yaşananları anlatıyor.

Senaryosunu Ferhat Ergün’ün yazdığı, başrolde Cem Gelinoğlu’nun oynadığı Şansımı Seveyim filminin oyuncu kadrosunda ayrıca Zerrin Sümer, Metin Yıldız, Gökhan Kıraç ve Zeynep Tuğçe Bayat rol alıyor. Film TAFF Pictures tarafından çekildi. 2017 yapımı film aynı yıl vizyona girdi. Sakarlıkları ve uğursuzlukları ile meşhur bir adamın hikayesi olan Şansımı Seveyim filmi hakkında merak edilenler haberimizde yanıt buluyor. Şansımı Seveyim filminin çekildiği yer, göl nerede, oyuncu kadrosu karakterleri ve hangi kanalda oynuyor sorularının cevapları vbetkripto ortaya çıktı.

Şansımı Seveyim filmi nerede çekildi?

Şansımı Seveyim filmi İstanbul Beykoz ve Kocaeli’nin Darıca ilçesinde çekildi. Filmin çekimlerinin yaklaşık 3 ay sürdüğü biliniyor. Çekimler için İstanbul'un Beykoz ilçesinin farklı noktalarında ve Kocaeli iline bağlı Darıca ilçesinde çekim setleri kuruldu. 1 saat 32 dakika süren film sinemalarda 6 hafta boyunca vizyonda kaldı. 504 bin 625 kişi tarafından sinemalarda izlenen film, toplamda 5 milyon 833 bin 450 TL gişe hasılatı vbetkripto giriş elde etti.

Şansımı Seveyim filmi göl dere kenarı nerede?

Şansımı Seveyim filminde yer alan göl dere kenarı Kocaeli’nin Darıca ilçesindedir. İzleyicileri kahkahaya boğacak olan film televizyon ekranlarında tekrar izleyicilerle buluşuyor.

Şansımı Seveyim filmi hangi kanalda oynuyor?

Şansımı Seveyim filmi ATV kanalında oynuyor. Büyük bir ilgiyle izlenecek olan film 5 Şubat Pazar günü saat 14.10'da ATV ekranlarında izleyiciler ile buluşacak.

Şansımı Seveyim filmi oyuncuları kim?

  • Cem Gelinoğlu (Sebahattin)
  • Gökhan Kıraç (İzzet)
  • Zerrin Sümer (Meryem)
  • Ümit Yesin (Sado)
  • Metin Yıldız (Nizam)
  • Zeynep Tuğçe Bayat (Yaprak)
  • Gülsüm Alkan (Sabiha)
  • Mustafa Kırantepe (Durmuş)