Arabesk, fantezi ve pop müziğin güçlü seslerinden olan İntizar’ın hayatı ve biyografi bilgileri merak ediliyor. Şarkıcı İntizar aslen nereli, Şarkıcı İntizar boyu kaç, Şarkıcı İntizar burcu ne, Sanatçı İntizar evli mi, Sanatçı İntizar kaç yaşında, Sanatçı İntizar albümleri nedir sorularının yanıtları ortaya çıktı. 24 Kasım 1974 tarihinde Tunceli’de dünyaya gözlerini açan sanatçının tam adı İntizar Arslan’dır. Sadece İntizar adını kullanan sanatçı ve besteci, güçlü sesi ve söylediği şarkılar ile müzik piyasasında yer almaya devam ediyor. Ayrıca özel hayatı ile de gündeme gelen İntizar, geçtiğimiz yıllarda magazin basının gündeminde uzun süre kalmıştı. Fantezi ve pop müzik piyasalarının yakından tanıdığı kadın seslerden biri olan İntizar’ın büyük bir hayran kitlesi var. Her yeni şarkısı izlenme ve dinlenme rekorları kıran sanatçı, müzikal kariyerine devam ediyor. Şarkıcı İntizar kimdir nerelidir, boyu kaç, hangi burç, evli mi eşi sevgilisi kim, kaç yaşında, şarkıları ve albümleri sorularının yanıtları haberimizde rexbet yer alıyor.

Cem Adrian kimdir aslen nereli evli mi eşi sevgilisi kim burcu ne hayatı şarkıları Cem Adrian kimdir aslen nereli evli mi eşi sevgilisi kim burcu ne hayatı şarkıları

Şarkıcı İntizar aslen nereli?

Şarkıcı İntizar aslen Tuncelilidir. Tunceli’de doğup büyüyen sanatçı, babasının görevi sebebiyle Muğla ve İzmir şehirlerinde de yaşamıştır. İntizar’ın babası asker, annesi ise ev hanımıdır.

Sanatçı İntizar kaç yaşında?

1974 doğumlu olan sanatçı ve besteci İntizar 48 yaşındadır. Gitar ve bağlama çalan İntizar, İzmir’de bir müzik yarışma programında Türk Halk Müziği ve Pop Müzik dallarında birinci olmuştur. Daha sonra Sibel Can’ın verdiği bir konserde sahneye çıkan İntizar, Ferdi Tayfur’un dikkatini çekmiş ve albüm teklifi almıştır. İntizar, uzun yıllar Ferdi Tayfur ile çalışmıştır.

Funda Arar aslen nereli boyu kaç burcu ne Funda Arar evli mi eşi kim albümleri Funda Arar aslen nereli boyu kaç burcu ne Funda Arar evli mi eşi kim albümleri

Şarkıcı İntizar evli mi?

Şarkıcı İntizar evli değildir. Daha önce evlenmediği bilinen sanatçı özel hayatı ile gündeme gelmeye devam ediyor. Müzik ve şov programları ile televizyon ekranlarında izleyicilerle buluşmaya devam eden İntizar, farklı mekanlarda sahneye çıkarak en sevilen şarkılarını seslendirmeyi sürdürüyor.

Şarkıcı İntizar boyu kaç?

Şarkıcı İntizar’ın boyu 1,60 cm’dir. 54 kilo olduğu bilinen sanatçı rexbet giriş, Ağrı Eğitim Fakültesi Edebiyat Öğretmenliği bölümünden mezun olmuştur. Çok küçük yaşlarda şarkı sözleri yazmaya başlayan İntizar, sanatçı Yıldız Tilbe’nin kuzenidir.

Sibel Can aslen nereli boyu kaç kilo burcu ne Sibel Can evli mi sevgilisi kim? Sibel Can aslen nereli boyu kaç kilo burcu ne Sibel Can evli mi sevgilisi kim?

Şarkıcı İntizar burcu ne?

24 Kasım doğumlu olan Şarkıcı İntizar’ın burcu Yaydır. Müzikal kariyeri boyunca müzik listelerinde en üst sıralarda yer alan ve büyük bir hayran kitlesi tarafından yakından takip edilen sanatçı İntizar, 2007 yılında düzenlenen 34. Altın Kelebek Ödül Töreni’nde En İyi Fantezi Müzik Kadın Solist Ödülü’nü almıştır.

Sanatçı İntizar albümleri nedir?

  • Gelincik (1998)
  • Gece Nemi (2000)
  • Göçebe (2002)
  • Aldanırım (2003)
  • Nazar Boncuğum (2005)
  • Ihlamurlar Altında / Nazar Boncuğum (2006)
  • Ömrüm Senindir (2009)
  • Aşk Yağmurları (2012)
  • Konu Sen Olunca (2017)

Hakkı Bulut aslen nereli evli mi eşi kim Hakkı Bulut filmleri albümleri şarkıları Hakkı Bulut aslen nereli evli mi eşi kim Hakkı Bulut filmleri albümleri şarkıları