Ekranların eğlence programlarından olan Şarkılar Bizi Söyler müzik programı tüm hızıyla devam ediyor. Programa dair detayları merak eden izleyiciler, Şarkılar Bizi Söyler hangi gün oynuyor, Şarkılar Bizi Söyler hangi kanalda yayınlanıyor, Şarkılar Bizi Söyler yeni bölüm ne zaman saat kaçta başlıyor? Sorularının cevaplarını araştırıyor. Ünlü sanatçılar Sibel Can ve Hakan Altun ile ünlü klarnet ustası Hüsnü Şenlendirici’nin hazırlayıp sunduğu programa her hafta efsane isimler konuk oluyor ve en sevilen şarkılarını seslendiriyor.

Talk Show formatında çekilen program yeni sezonu ile ekranlara geliyor. Yapımcısı Polat Yağcı olan talk show İstanbul’daki stüdyolarda çekiliyor. 180 dakika olarak çekilen ve Poll Production tarafından hazırlanıp özel bir televizyon kanalında yayınlanan program, 25 Şubat 2021 tarihinden günümüze ekranlara gelmeye devam ediyor. Şarkılar Bizi Söyler programının birinci bölümünde 3 sanatçı, en güzel şarkıları ve besteleri ile ekranlara gelmişti. Programın devam eden bölümlerinde ise Orhan Gencebay şarkılarından Sezen Aksu şarkılarına, Ferdi Tayfur şarkılarından Zeki Müren şarkılarına, ünlü isimlerin katıldığı programlar betpara ekranlara gelmişti. Programa konuk olan usta sanatçılar ve ünlü isimler, parçalarını seslendirdirmeye devam ediyor. Şarkılar Bizi Söyler programı yayın günü ve saati ile Şarkılar Bizi Söyler hangi kanalda oynuyor, yeni bölüm ne zaman başlıyor sorularının yanıtları haberimizde yer alıyor.

Şarkılar Bizi Söyler hangi gün oynuyor?

Şarkılar Bizi Söyler programı her hafta Cumartesi günü oynuyor. Programın ilk 5 bölümü Perşembe günü yayınlanmış, 6. Bölümden itibaren Pazartesi günü yayınlanmaya başlamıştı. Yeni sezon ise Cumartesi akşamları izleyicilerle buluşuyor.

Şarkılar Bizi Söyler hangi kanalda yayınlanıyor?

Şarkılar Bizi Söyler talk show programı Kanal D kanalında yayınlanıyor. Yeni sezonu ile ekranlara gelen program, Kanal D ekranlarından izleyici ile buluşuyor. Her hafta programa konuk olan ünlü isimler izleyicilere keyifli saatler betpara giriş yaşatıyor.

Şarkılar Bizi Söyler yeni bölüm ne zaman saat kaçta başlıyor?

Şarkılar Bizi Söyler programı yeni bölüm Cumartesi akşamı yayınlanıyor. Şarkılar Bizi Söyler programı saat 20.00’de başlıyor. Kanal D ekranlarında müzik dolu saatler müzik severlerle buluşuyor.

Şarkılar Bizi Söyler yeni sezon sanatçıları

  • İzel, Çelik ve Ercan Saatçi
  • Şebnem Kısaparmak, Fatih Kısaparmak ve Kaan Kısaparmak
  • Selami Şahin
  • Ziynet Sali, Nilgün Belgün ve Fedon
  • Bendeniz, İlker Ayrık ve Buray
  • İrem Derici, Erkan Petekkaya, Sinan Akçıl, Burak Bulut ve Kurtuluş Kuş
  • Haluk Levent, Melek Mosso ve Özgür Can Çoban
  • Serdar Ortaç, Bengü ve Sakiler
  • Resul Dindar, Azerin, İmran Salkan, Züleyha ve Samida
  • Tüdanya, Hakkı Bulut, Gökhan Güney ve Bayram Şenpınar