Oyuncu Selahattin Paşalı'nın hayatı, biyografi bilgileri ve oyunculuk kariyerine dair detaylar merak ediliyor. Selahattin Paşalı aslen nereli, Selahattin Paşalı burcu ne, Selahattin Paşalı evli mi eşi kimdir, Selahattin Paşalı boy kilo kaç, Selahattin Paşalı oynadığı diziler filmler nedir? sorularının yanıtları ortaya çıktı. Ekranın yeni yüzlerinden biri olan yakışıklı oyuncu Selahattin Paşalı, ilk kez 2017 yılında Kalp Atışı dizisi ile ekranlara gelmiştir. Düzgün fiziği ve yakışıklılığı ile dikkat çeken oyuncu daha sonraki projelerinde istikrarlı bir kariyer ivmesi yakalamıştır. Emin Alper'in yönettiği Kurak Günler filmindeki performansı ile çok beğenilmiştir. Film pek çok ülkeden ödül ile dönmüştür.

Yakışıklı oyuncu Selahattin Paşalı, uzun dönem basketbol oynamıştır. 14 yaşında Darüşşafaka Spor Kulübü basketbol altyapısına transfer olan oyuncu, altyapı kariyeri boyunca takım kaptanlığı yapmıştır. İlkokul ve ortaokul eğitimini Bodrum'da bitiren oyuncu lisede Bahçeşehir Kolejine gitmiştir. Lisans eğitimi için Budapeşte'ye giden oyuncu burada Sanat Yönetimi okumuştur. Lisans eğitiminin sonunda İstanbul'a taşınmış ve oyunculuk eğitimi almaya başlamıştır. Oyuncu Selahattin Paşalı kimdir nerelidir, hangi burç, evli mi, eşi sevgilisi kimdir, boyu kaç, kilosu kaç, hangi dizilerde oynadı, hangi filmlerde oynadı sorularının yanıtları haberimizde amarabet yer alıyor.

Tuvana Türkay aslen nereli burcu ne evli mi eşi sevgilisi kim boy kilo kaç oynadığı diziler filmler Tuvana Türkay aslen nereli burcu ne evli mi eşi sevgilisi kim boy kilo kaç oynadığı diziler filmler

Selahattin Paşalı aslen nereli?

2 Şubat 1990 tarihinde doğan Selahattin Paşalı aslen İzmirlidir. 25 yaşında oyunculuğa başlayan Selahattin Paşalı, bu dönem Craft Atölye bünyesinde oyunculuk üzerine eğitimler almıştır. Oyuncu sinema ve dizilerin dışında Fotoğraf 51 ve Martı tiyatro oyunlarında da performans sergilemiştir.

Selahattin Paşalı burcu ne?

2 Şubat doğumlu yakışıklı oyuncu Selahattin Paşalı'nın burcu Kova'dır. Yetenekli oyuncu kariyerindeki en büyük çıkışı 2023 yılından beri rol aldığı Ömer dizisinde yakalamıştır. Dizide Ömer Ademoğlu karakterini canlandırmaktadır.

Nejat İşler aslen nereli burcu ne boy kilo kaç evli mi eşi sevgilisi kim oynadığı diziler filmler Nejat İşler aslen nereli burcu ne boy kilo kaç evli mi eşi sevgilisi kim oynadığı diziler filmler

Selahattin Paşalı evli mi eşi kimdir?

33 yaşında olan Selahattin Paşalı evlidir. Yetenekli oyuncu Selahattin Paşalı'nın eşi Büşra Dilara Tümer'dir. Çift düğünü Bodrum'da yapmıştır. Nisan 2022 tarihinde evlenen çiftin Temmuz 2022'de Leyla Pera Paşalı ismini verdikleri bir kız çocukları dünyaya gelmiştir.

Selahattin Paşalı boy kilo kaç?

Uzun dönem altyapılarda basketbol oynayan Selahattin Paşalı'nın boyu 1,85 cm kilosu ise 76’dır. Oyuncu Ömer dizisindeki rolü ile 2023 yılında GQ Türkiye Men of The Year Ödülleri'nde Yılın Oyuncusu, 2024'te ise 22. YTÜ Yılın Yıldızları ödül töreninde Yılın En Beğenilen Erkek Dizi Oyuncusu ödülünü amarabet giriş almıştır.

Ömer dizisi nerede çekiliyor hangi semtte hangi mahallede çekiliyor hangi gün oynuyor hangi kanalda? Ömer dizisi nerede çekiliyor hangi semtte hangi mahallede çekiliyor hangi gün oynuyor hangi kanalda?

Selahattin Paşalı oynadığı diziler

  • 2017-2018 - Kalp Atışı - Alp Sungur
  • 2018 - Bir Umut Yeter - Arda Özkan
  • 2019 - Leke - Arda Yenilmez
  • 2020 - Babil - Hakan Yavuncu
  • 2023 - Ömer - Ömer Ademoğlu

Selahattin Paşalı internet dizileri filmleri

  • 2020-2021 - Aşk 101 - Osman Demirkan
  • 2022 - Pera Palas'ta Gece Yarısı - Halit

Selahattin Paşalı oynadığı filmler

  • 2022 - Mukavemet - Rahmi
  • 2022 - Kurak Günler - Emre

Sumru Yavrucuk aslen nereli burcu ne evli mi eşi kim boy kilo oynadığı tv dizileri filmleri Sumru Yavrucuk aslen nereli burcu ne evli mi eşi kim boy kilo oynadığı tv dizileri filmleri