Yeşilçam sinemasının farklı hikayesi ile dikkatleri üzerine çeken Sen Alın Yazımsın filmi televizyon ekranlarında Yeşilçam tutkunları ile buluşuyor. Durağan olmayan ve sürekli bir kovalamacanın olduğu filmin çekim ve yayın ayrıntıları merak ediliyor. Sen Alın Yazımsın filmi nerede çekildi, Sen Alın Yazımsın filmi kaç yılında çekildi, Sen Alın Yazımsın filmi oyuncuları isimleri Liz kim, Sen Alın Yazımsın filmi hangi kanalda oynuyor? sorularının yanıtları ortaya çıktı. Filmin başrollerinde Ali rolü ile Engin Çağlar, Liz rolü ile Esen Püsküllü, Atıf Kaptan ve Howard rolü ile Kayhan Yıldızoğlu rol alıyor. Filmin oyuncu kadrosunda ayrıca Necdet Yakın, Rıza Genç, Kadri Ögelman, Nermin Özses, Erol Yeşilyaprak, Zeki Sezer ve Renan Fosforoğlu var.

Sen Alın Yazımsın filminde, Ali, Liz'in babasıyla röportaj yapmakta inat eden bir gazetecidir. Bu röportajı yapamayınca Liz'i kaçırır. Ancak beklenmeyen bir şey olur ve Ali ile Liz birbirlerine aşık olurlar. Sonra yaptığının yanlış olduğunu anlayıp Liz'den ayrılır. Bu esnada Liz nişanlısının arkasından çevirdiği işleri öğrenir. Türkiye'de Ali ile kalmaya karar verir. Heyecanın eksik olmadığı film, eğlenceli bir aşk hikayesini ekranlara taşıyor. Sen Alın Yazımsın filminin çekildiği yer, çekim yeri, nerede çekilmiştir, ne zaman çekildi, oyuncu kadrosu karakterleri Liz kimdir, hangi kanalda oynuyor, konusu ne sorularının yanıtları ve Sen Alın Yazımsın filmi ile ilgili merak edilen tüm detaylar içeriğimizde vippark yer alıyor.

Emel Sayın Feride filmi nerede çekildi kaç yılında çekildi oyuncuları isimleri hangi kanalda? Emel Sayın Feride filmi nerede çekildi kaç yılında çekildi oyuncuları isimleri hangi kanalda?

Sen Alın Yazımsın filmi kaç yılında çekildi?

Sen Alın Yazımsın filmi 1972 yılında çekildi. Duygusal ve komedi türlerinde çekilen yapım 1 Haziran 1973 tarihinde gösterime girdi. Filmin yönetmen koltuğunda Semih Evin oturuyor. Filmin senaryosunu Yeşilçam’ın usta senaristlerinden Bülent Oran yazdı. Yapımcıları Mehmet Karahafız ve Hasan Çakır olan yapım, Osmanlı Film tarafından çekilmiştir. Filmde Fransızların ünlü şarkıcısı Nicoletta'nın seslendirdiği ve dünyada çok fazla sanatçı tarafından tekrar tekrar seslendirilen Mamy Blue adlı parça da var.

Sen Alın Yazımsın filmi nerede çekildi?

Sen Alın Yazımsın filmi İstanbul’un Sarıyer, Fatih ve Üsküdar’da ilçelerinde çekildi. Film 1972 yılın İstanbul panoramasını izleyicilerle buluşturuyor. Filmde Üsküdar Kız Kulesi, İstanbul Boğazı, Sultanahmet Meydanı, Alman Çeşmesi, Kapalıçarşı, Sarıyer Tarabya Oteli ve İstanbul’un ormanlık alanları ile sahilleri ekranlara geliyor. Filmin çekimleri için İstanbul’un farklı ilçelerinde, semtlerinde, mekanlarında ve köşklerinde çekim setleri kurularak çekimler tamamlanmıştır.

Sen Alın Yazımsın filmi hangi kanalda oynuyor?

Sen Alın Yazımsın filmi 360 TV kanalında oynuyor. Film 2 Ağustos Çarşamba günü saat 17.30’da ve aynı günün gecesi saat 00.45’te 360 TV ekranlarında Yeşilçam tutkunları ile buluşuyor. Filmde Engin Çağlar’ı Sadettin Erbil, Esen Püsküllü’yü Handan Kadıoğlu seslendirmiştir. Ayrıca Atıf Kaptan’ı Agah Hün, Kayhan Yıldızoğlu’nu Erdoğan Esenboğa, Necdet Yakın’ı Zafer Önen ve Kadri Ögelman’ı Rıza Tüzün seslendirmiştir. 360 TV kanalında en popüler Yeşilçam filmleri yayınlanmaya vippark giriş devam ediyor.

Emel Sayın Hasret filmi ne zaman çekildi kaç yılında nerede çekildi hangi kanalda oyuncu kadrosu Emel Sayın Hasret filmi ne zaman çekildi kaç yılında nerede çekildi hangi kanalda oyuncu kadrosu

Sen Alın Yazımsın filmi oyuncuları isimleri Liz kim?

 • Engin Çağlar (Ali)
 • Esen Püsküllü (Liz)
 • Atıf Kaptan
 • Kayhan Yıldızoğlu (Howard)
 • Necdet Yakın
 • Rıza Genç
 • Kadri Ögelman (İhbarcı Köylü)
 • Nermin Özses
 • Erol Yeşilyaprak
 • Zeki Sezer (Polis)
 • Renan Fosforoğlu

Sen Alın Yazımsın filminin oyuncu kadrosunda ayrıca şu isimler var; Altan Günbay, Erten Üçgözen, Ahmet Şenses, Haluk Orçun (Şef), Abdi Algül, Muzaffer Yenen ve Arap Celal.

Emel Sayın Süreyya filmi nerede çekildi ne zaman çekildi oyuncuları isimleri konusu ne? Emel Sayın Süreyya filmi nerede çekildi ne zaman çekildi oyuncuları isimleri konusu ne?