Farklı hikayesi ve atmosferi ile dikkat çeken Yeşilçam yapımı Sen Alın Yazımsın filmi, televizyon ekranlarında ve dijital platformlarda sinemaseverler ile buluşmaya devam ediyor. Durağanlıktan uzak, devamlı bir kovalamacayla geçen yapımın yayın ve çekim detayları araştırılıyor. Sen Alın Yazımsın filmi nerede çekildi, Sen Alın Yazımsın filmi konusu ne, Sen Alın Yazımsın filmi hangi kanalda oynuyor, Sen Alın Yazımsın filmi ne zaman çekildi, Sen Alın Yazımsın filmi oyuncu kadrosu karakterleri kim? sorularının yanıtları ortaya çıktı. Filmin oyuncu kadrosunda Ali rolünde Engin Çağlar, Liz rolünde Esen Püsküllü, Atıf Kaptan ve Howard karakterleri ile Kayhan Yıldızoğlu yer alıyor.

Sen Alın Yazımsın filminde, Ali, Liz’in babası ile röportaj yapmak ister. Bu isteği reddedilince tek çarenin Liz’i kaçırmak olduğunu düşünür. Bu kaçırma sürecinde birbirlerine aşık olduklarını fark ederler. Ali gelişmelerden rahatsız olunca Liz’den ayrılmaya karar verir. Liz ise nişanlısının çevirdiği dolapları öğrenir ve Ali’den ayrılmak istemez. Eğlenceli bir aşk hikayesini ekranlara taşıyan filmde heyecan eksik olmuyor. Sen Alın Yazımsın filminin çekildiği yer, çekim yeri, nerede çekilmiştir, hangi semtte çekildi, kaç yılında çekildi, oyuncu kadrosu karakterleri Liz kimdir, hangi kanalda oynuyor, konusu ne sorularının yanıtları ve filme dair merak edilen detaylar haberimizde betowner yer alıyor.

Sevgili Babam filmi nerede çekildi ne zaman çekildi konusu ne hangi kanalda oyuncuları isimleri Sevgili Babam filmi nerede çekildi ne zaman çekildi konusu ne hangi kanalda oyuncuları isimleri

Sen Alın Yazımsın filmi ne zaman çekildi?

Yeşilçam yapımı Sen Alın Yazımsın filmi 1972 yılında çekildi. Film komedi ve duygusal türlerinde çekilmiştir. 1 Haziran 1973’te sinemalarda gösterime girerek Yeşilçam hayranları ile beyazperdede buluştu. Filmin yönetmeni Semih Evin’dir.

Sen Alın Yazımsın filmi konusu ne?

Sen Alın Yazımsın filmi, babası tarafından zengin bir iş adamıyla evlendirilmek üzere olan Liz adındaki kız ile Ali adındaki gazeteci arasında yaşanan gizli aşk etrafında şekillenmiştir. Ali Liz’i kaçırır ve kovalamaca başlar. Filmin senaryosuna Bülent Oran imza attı.

Yok Artık 2 filmi nerede çekildi hangi kanalda oynuyor konusu ne zaman çekildi oyuncuları isimleri Yok Artık 2 filmi nerede çekildi hangi kanalda oynuyor konusu ne zaman çekildi oyuncuları isimleri

Sen Alın Yazımsın filmi nerede çekildi?

Sen Alın Yazımsın filmi İstanbul Sarıyer, Fatih ve Üsküdar’da çekildi. Filmde 1972 yılının İstanbul’u var. Üsküdar Kız Kulesi, İstanbul Boğazı, Sultanahmet Meydanı, Alman Çeşmesi, Kapalıçarşı, Sarıyer Tarabya Oteli ve İstanbul’un ormanlık alanları ile sahilleri filmde görünüyor.

Sen Alın Yazımsın filmi hangi kanalda oynuyor?

Sen Alın Yazımsın filmi 360 TV kanalında oynuyor. Film 10 Temmuz Çarşamba günü saat 17.30’da Yeşilçam hayranlarının beğenisine sunuluyor. Osmanlı Film tarafından çekilen filmin yapımcıları arasında Mehmet Karahafız ve Hasan Çakır var. Film 58 dakika betowner giriş sürüyor.

Niyazi Gül Dörtnala nerede çekildi hangi kanalda oynuyor ne zaman çekildi oyuncuları isimleri Niyazi Gül Dörtnala nerede çekildi hangi kanalda oynuyor ne zaman çekildi oyuncuları isimleri

Sen Alın Yazımsın filmi oyuncu kadrosu karakterleri

 • Engin Çağlar (Ali)
 • Esen Püsküllü (Liz)
 • Atıf Kaptan
 • Kayhan Yıldızoğlu (Howard)
 • Necdet Yakın
 • Rıza Genç
 • Kadri Ögelman (İhbarcı Köylü)
 • Nermin Özses
 • Erol Yeşilyaprak
 • Zeki Sezer (Polis)
 • Renan Fosforoğlu

Kutsal Damacana 4 filmi nerede çekildi hangi kanalda oynuyor ne zaman çekildi oyuncu kadrosu Kutsal Damacana 4 filmi nerede çekildi hangi kanalda oynuyor ne zaman çekildi oyuncu kadrosu