Televizyon ekranlarının yeni yapımlarından olan Senden Daha Güzel dizisinin çekim ve yayın detayları araştırılıyor. Senden Daha Güzel hangi gün oynuyor, Senden Daha Güzel hangi kanalda yayınlanıyor, Senden Daha Güzel dizisi nerede çekiliyor ve Senden Daha Güzel oyuncuları isimleri nedir sorularının yanıtları merak ediliyor. Dram, medikal ve romantik komedi türünde ekranlara gelen yapımın başrollerini Cemre Baysel ile Burak Çelik paylaşıyor.

İbo ile Güllüşah filmi nerede çekildi kaç yılında çekildi hangi kanalda oynuyor oyuncuları isimleri İbo ile Güllüşah filmi nerede çekildi kaç yılında çekildi hangi kanalda oynuyor oyuncuları isimleri

Senden Daha Güzel dizisinin senaryosunu Ayşe Üner Kutlu yazıyor. Dizinin yönetmen koltuğunda ise Hakan Kırvavaç (Ketche) oturuyor. Birinci sezonu ile ekranlara gelen onwin dizinin yapımcısı Faruk Turgut. 120 dakika süren bölümleri ile yayınlanan dizi Gold Film tarafından çekiliyor. Dizinin ilk bölümü 7 Haziran 2022 tarihinde yayınlandı ve yeni bölümleri ile yaz sezonunda yayınını sürdürüyor.

Senden Daha Güzel hangi gün oynuyor?

Senden Daha Güzel dizisi her hafta Salı günü oynuyor. Dizinin yeni bölümü Salı akşamı saat 20.00’de dizi severler ile buluşacak.

Senden Daha Güzel hangi kanalda yayınlanıyor?

Senden Daha Güzel dizisi Fox TV kanalında yayınlanıyor. Dizide; Dermatolog olarak çalışan Efsun (Cemre Baysel), Gaziantep’te bir köyde babasıyla birlikte çiftlikte huzur içinde yaşarken, küçük yaşta onu ve babasını terk ederek İstanbul’a gitmiş ve Türkiye’nin önemli estetik cerrahlarından biri olmuş annesinden haber alır ve İstanbul’a gider. Efsun’un şoför sandığı Emir (Burak Çelik) aslında annesinin ortağı Kaya Bey’in oğludur. Yakışıklı, karizmatik bir cerrah olan Emir, Efsun’un kliniği elinden almaya geldiğini sanıp Efsun ile mücadeleye girişir. Üstelik iki genç şirkete ait lojmanda komşudurlar.

Senden Daha Güzel dizisi nerede çekiliyor?

Senden Daha Güzel dizisi İstanbul’un farklı ilçe ve semtlerinde çekiliyor. Dizinin ilk bölümlerinde Gaziantep’de çekim setleri kuruldu ve bazı sahneler Antep’te çekildi. Daha sonra ise çekimlere İstanbul’un farklı ilçe, semtleri ve mekanlarında devam edildi.

Senden Daha Güzel dizisi oyuncuları isimleri

  • Cemre Baysel - Efsun Armağan
  • Burak Çelik - Emir Demirhan
  • Ebru Cündübeyoğlu - Pervin Soylu
  • Berat Yenilmez - Kaya Demirhan
  • Sevinç Erbulak - Serpil Demirhan
  • Cihan Ercan - Yaşar
  • Tuğçe Kumral - Şirin
  • Gözde Kaya - Gülden
  • Anıl Çelik - Mete
  • Merve Şen - Binnur

Senden Daha Güzel dizisinin oyuncu kadrosunda ayrıca şu isimler var; Aziz Caner İnan (Taner), Kimya Gökçe Aytaç (Canan), Ozan Kaya Oktu (Cem), Yunus Eski (Sarp), Beril Kolcu (Burcu), Mutlunur Lafçı (Aynur) ve Sena Çakır (Aslı).