Senin Hikayen filmi televizyon ekranlarında sinemaseverler ile buluşuyor. Filmin çekim ve yayın ayrıntıları merak ediliyor. Senin Hikayen filmi nerede çekildi, Senin Hikayen filmi ne zaman çekildi, Senin Hikayen filmi hangi kanalda oynuyor, Senin Hikayen filmi konusu gerçek mi, Senin Hikayen filmi oyuncuları isimleri nedir? sorularının yanıtları ortaya çıktı. Filmin başrollerinde Hakan rolü ile Timuçin Esen, Esra rolü ile Selma Ergeç, Meral rolü ile Nevra Serezli, Orhan rolü ile Sait Genay ve İdil rolü ile İdil Fırat yer alıyor. Filmin oyuncu kadrosunda ayrıca Başay Okay, Levent Can, Murat Serezli, Yeşim Ceren Bozoğlu, Şirin Kılavuz ve Gözde Kocaoğlu rol alıyor. Filmde, Hakan ve Esra evliliklerinin yedinci yılını tamamlayan, birbirlerini halen tutkuyla seven, 30'lu yaşlarında bir çifttir. Esra özel bir şirkette iyi bir kariyer sahibidir ve hatta yurt dışından iş teklifi almıştır. Müzik stüdyosu olan Hakan ise aldığı reklam, film projeleri ile ailesini geçindirmeye çalışan, sevgi dolu bir eştir. Hakan'ın annesi Meral'de kanser belirtileri baş göstermeye başlar, tedaviyi kabul eden Meral henüz torun sevmeden hayata veda etmemeye kararlıdır. Ama Esra ile Hakan da çocuk konusunda tereddütler yaşayan bir çifttir. Esra bir yandan kariyerini düşünür, bir yandan çocuk sahibi olmak kafasında soru işaretiyken, yaşam ikisine de güzel bir sürpriz yapar. Senin Hikayen filminin çekildiği yer, çekim yeri, hangi semtte çekildi, nerede çekilmiştir, kaç yılında çekildi, hangi kanalda oynuyor, hikayesi gerçek mi, oyuncuları isimleri nedir sorularının yanıtları haberimizde masterbetting yer alıyor.

Kara Bela filmi nerede çekildi ne zaman çekildi oyuncuları isimleri Palyaço kim hangi kanalda? Kara Bela filmi nerede çekildi ne zaman çekildi oyuncuları isimleri Palyaço kim hangi kanalda?

Senin Hikayen filmi ne zaman çekildi?

Senin Hikayen filmi 2013 yılında çekildi. 2 saat süren film 27 Aralık 2013 tarihinde vizyona girdi. 25 hafta vizyonda kalan film 118.500 kişi tarafından sinemalarda izlendi ve toplam 1.257.444 TL gişe hasılatı elde etti. Sıcak bir aile hikayesini izleyiciyle buluşturan filmin yönetmen koltuğunda, filmin aynı zamanda senaryosunu da yazan Kaybedenler Kulübü'nün yönetmeni Tolga Örnek oturuyor.

Senin Hikayen filmi konusu ne?

Senin Hikayen filminde, genç ve çalışan bir çift kariyerleri açısından bir dönüm noktası yaşarken, ciddi bir hastalığı olduğunu öğrenen annelerinin ise tek bir isteği vardır, babaanne olmak. Bu herkes için henüz kavuşulması uzak bir hayal iken hamilelik müjdesi gelir. Ancak bu gerçekten bir müjde midir? Maddi durum, annenin hastalığı, anne-baba olma sorumluluğu. Bir bebek bütün hayatları nasıl değiştirir.

Yok Artık filmi nerede çekildi ne zaman çekildi hangi kanalda oynuyor oyuncu kadrosu konusu Yok Artık filmi nerede çekildi ne zaman çekildi hangi kanalda oynuyor oyuncu kadrosu konusu

Senin Hikayen filmi nerede çekildi?

Senin Hikayen filmi İstanbul’un Beşiktaş ve Kadıköy ilçelerinde çekildi. Filmin çekimleri için Kadıköy ve Beşiktaş ilçesinde çekim setleri kurularak çekimler tamamlandı. Aile, romantik ve dram türleri ile ekranlara gelen film, ailesine bağlı, eğlenceli, gündelik sıkıntılarla enerjisini kaybetmeyen Hakan ile daha gerçekçi, kuralcı ve özgür Esra’nın çocuk sahibi olma hikayesine odaklanıyor. Birbiriyle gayet iyi anlaşan çiftin kariyerleri de 7 yıldır devam eden evlilikleri de bir dönüm noktasına giriyor.

Senin Hikayen filmi hangi kanalda oynuyor?

Senin Hikayen filmi ATV kanalında oynuyor. Film 27 Ağustos Pazar günü saat 15.35’te ATV ekranlarında sinemaseverler ile buluşuyor. Fono Film ve TAFF Pictures tarafından çekilen film Warner Bros tarafından dağıtılmıştır. Filmin yönetmeni Tolga Örnek; önceki filmlerinden farklı olarak bu defa daha duygu odaklı, sahici ve günümüze ait bir hikaye ile izleyici karşısına çıkıyor. ATV ekranlarında en popüler Türk filmleri ve dünya sinemasından popüler filmler yayınlanmaya masterbetting giriş devam ediyor.

Gönül Yarası filmi nerede çekildi hangi köyde çekildi ne zaman çekildi kaç yılında oyuncuları isimleri Gönül Yarası filmi nerede çekildi hangi köyde çekildi ne zaman çekildi kaç yılında oyuncuları isimleri

Senin Hikayen filmi oyuncuları isimleri

  • Timuçin Esen (Hakan)
  • Selma Ergeç (Esra)
  • Nevra Serezli (Meral)
  • Sait Genay (Orhan)
  • İdil Fırat (İdil)
  • Başay Okay (Lale)
  • Levent Can (Kemal)
  • Murat Serezli (Alper)
  • Yeşim Ceren Bozoğlu (Doktor Derya)

Senin Hikayen filminin oyuncu kadrosunda ayrıca şu isimler var; Şirin Kılavuz (Zeynep), Gözde Kocaoğlu (Gözde), Yeliz Orçin (Seçil), Cem Bender (Meral'in Doktoru), Batur Belirdi (Sarp) ve Ahmet Yalçın (Garson).

Timuçin Esen aslen nereli boyu kaç burcu ne evli mi eşi kim oynadığı filmleri ve tv dizileri Timuçin Esen aslen nereli boyu kaç burcu ne evli mi eşi kim oynadığı filmleri ve tv dizileri