Başrollerini Türkan Şoray ve İzzet Günay’ın paylaştığı Seninle Ölmek İstiyorum filmi televizyon ekranlarında izleyicilerle buluşuyor. Filmin çekim ve yayın ayrıntıları merak ediliyor. Seninle Ölmek İstiyorum filmi nerede çekildi, Seninle Ölmek İstiyorum filmi kaç yılında çekildi, Seninle Ölmek İstiyorum filmi oyuncuları isimleri nedir, Seninle Ölmek İstiyorum filmi konusu ne, Seninle Ölmek İstiyorum filmi hangi kanalda oynuyor? sorularının yanıtları ortaya çıktı. Türkan Şoray’ın Selma rolünde, İzzet Günay’ın Nihat rolünde yer aldığı filmin oyuncu kadrosunda ayrıca Cahit Irgat, Aydın Tezel, Meltem Mete, Gülsen Erten, Gülgün Erdem, , Sinan Emre, Muammer Gözalan ve Melek Görgün rol alıyor. Film, mutluluğu yuvasında, kocasında ve dejenere çevresinde bulamayan, bu nedenle kendini alkole veren Selma ile Mimar Nihat'ın aşk öyküsünü ekranlara getiriyor. Film 1 saat 39 dakika sürüyor. Seninle Ölmek İstiyorum filminin çekildiği yer, çekim yeri, ne zaman çekildi, oyuncu kadrosu karakterleri kim, hikayesi ne, hangi kanalda oynuyor sorularının yanıtları haberimizde pusulabet yer alıyor.

Selvi Boylum Al Yazmalım hangi barajda çekildi hangi köyde çekildi çekim yeri neresi? Selvi Boylum Al Yazmalım hangi barajda çekildi hangi köyde çekildi çekim yeri neresi?

Seninle Ölmek İstiyorum filmi kaç yılında çekildi?

Seninle Ölmek İstiyorum filmi 1969 yılında çekildi. Günümüzde farklı tarihlerde ve farklı kanallarda Yeşilçam tutkunları ile buluşmaya devam eden filmin yönetmen koltuğunda Lütfi Ömer Akad oturuyor. Filmde, Selma, Rıza Akmanoğlu adlı iş adamının genç ve güzel karısıdır. Rıza, çevresinde bulunan herkese kötü davranır. Selma ise yaşadığı hayattan ve çevresindeki insanların yapmacıklığından bıktığı için sürekli içki içer. Genç bir mimar olan Nihat, Rıza’nın evinde çalışmaktadır. Burada Selma ile tanışır ve genç kadınla arkadaşlık etmeye başlar. Selma daha sonra akıl hastanesine kapatılır ve Nihat onu kurtarmak için harekete geçer.

Türkan Şoray Sultan filmi nerede çekildi kaç yılında ne zaman çekildi hangi kanalda oyuncuları Türkan Şoray Sultan filmi nerede çekildi kaç yılında ne zaman çekildi hangi kanalda oyuncuları

Seninle Ölmek İstiyorum filmi nerede çekildi?

Seninle Ölmek İstiyorum filmi İstanbul’da çekildi. Filmin çekimleri için İstanbul’un farklı ilçeleri, semtleri ve mekanlarında çekim setleri kuruldu. Zengin ve evli bir kadınla bir mimarın ilişkisini anlatan filmin senaryosunu Safa Önal yazdı. Yapımcısı Şeref Gür olan film Şeref Film tarafından çekilmiştir. Dram, aile ve romantik türlerinde ekranlara gelen film, yönetmen Lütfi Ömer Akad’ın üçlemesinin son filmidir. Vesikalı Yarim, Kader Böyle İstedi ve Seninle Ölmek İstiyorum filmlerini bir üçleme şeklinde çeken yönetmen, genel olarak şehrin farklı köşelerinden umutsuz aşk öykülerini ekranlara getiriyor. 1969 yılında çekilen Seninle Ölmek İstiyorum filminde, biri mutsuz, diğeri yalnız iki insan, onları anlamayan insanlar tarafından adeta birbirlerine itiliyorlar.

Arım Balım Peteğim filmi nerede çekildi kaç yılında çekildi hangi kanalda oynuyor oyuncuları kim? Arım Balım Peteğim filmi nerede çekildi kaç yılında çekildi hangi kanalda oynuyor oyuncuları kim?

Seninle Ölmek İstiyorum filmi konusu ne?

Maddi açıdan zengin bir kadının ruhsal olarak fakirliğinin konu alındığı bir film olan Seninle Ölmek İstiyorum filminde, zengin kadının mutluluğu başka şeylerde yakalama çabası anlatılıyor. Kent yaşamının varlıklı insanlarının da varlıkları yanında mutsuzluk çekebileceklerini ve mal, mülkün mutluluk getirecek esas araçlar olmadığı işleniyor. Kocası tarafından bir dediği iki edilmeyen ancak yine de mutlu olmayı başaramayan kadın, kendini alkole vererek her şeyden uzaklaşmaya başlıyor. Her şeyini kaybetmesi çok fazla zaman almayan kadın en sonunda da akıl hastanesine düşüyor. Oradan kurtuluşu ise mutluluğun en önemli sebeplerinden biri olan aşkla oluyor.

Kara Gözlüm filmi ne zaman çekildi kaç yılında nerede çekildi hangi kanalda oynuyor oyuncuları isimleri Kara Gözlüm filmi ne zaman çekildi kaç yılında nerede çekildi hangi kanalda oynuyor oyuncuları isimleri

Seninle Ölmek İstiyorum filmi hangi kanalda oynuyor?

Seninle Ölmek İstiyorum filmi 360 TV kanalında oynuyor. Film 18 Mayıs Perşembe günü saat 17.30’da 360 TV ekranlarında izleyicilerle buluşacak. Ömer Lütfü Akad’ın İstanbul üçlemesinin son çekilen filmi olan Seninle Ölmek İstiyorum filmi, konusu itibariyle diğer iki film gibi ekonomik ve sınıfsal karşıtlar çerçevesinde gelişen bir aşkı konu alıyor. Serinin mutlu sonla biten tek filmi olma özelliğini taşıyan yapım 75 dakika pusulabet giriş sürüyor.

Dünyanın En Güzel Kadını filmi nerede çekildi ne zaman çekildi hangi kanalda oyuncuları isimleri Dünyanın En Güzel Kadını filmi nerede çekildi ne zaman çekildi hangi kanalda oyuncuları isimleri

Seninle Ölmek İstiyorum filmi oyuncuları isimleri

 • Türkan Şoray (Selma)
 • İzzet Günay (Nihat)
 • Aydın Tezel (Naci)
 • Meltem Mete (Meltem)
 • Gülsen Erten (Nesrin)
 • Gülgün Erdem (Dadı)
 • Cahit Irgat (Rıza)
 • Sinan Emre (Tayfun)
 • Muammer Gözalan (Davetli)
 • Melek Görgün (Melek)
 • Haydar Karaer (Nihat'ın Arkadaşı)
 • Haluk Orçun (Davetli)
 • Zeki Sezer (Rıza’nın Adamı)
 • Reşit Çıldam (Uşak)
 • Nizam Ergüden (Kunduracı)
 • Hakkı Haktan (Meyhaneci)
 • Reşit Çıdamlı (Uşak)
 • Hüseyin Salıcı (Doktor)
 • Ali Demir
 • Orhan Çoban

Gönderilmemiş Mektuplar filmi nerede çekildi ne zaman çekildi oyuncuları isimleri konusu ne? Gönderilmemiş Mektuplar filmi nerede çekildi ne zaman çekildi oyuncuları isimleri konusu ne?